IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    на 48 долара прва около 250% с опциата си
    Не ме кефят опциите нещо, не се чувствам удобно с тях. Макар че наистина може да се правят прекрасни печалби

    Коментар


    • софтбанк бутат и те цената. немали да продават

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ако съм прав в сметките това ще са ми най-бързите 100% доходност поне за първия транш на покупките ми в яху, от 2007 насам за има няма 6 месеца

        на 48 долара прва около 250% с опциата си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение


          така не сам 4акал от отдавна
          Ако съм прав в сметките това ще са ми най-бързите 100% доходност поне за първия транш на покупките ми в яху, от 2007 насам за има няма 6 месеца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Кво са туткат сега с това IPO


            така не сам 4акал от отдавна

            Коментар


            • Кво са туткат сега с това IPO

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                според мен днес сте има sell off в yahoo. дано да баркам
                Взима 8-9 милиарда от пряка продажба и му остават още 20% от али баба. Има 1 милиарда акции. Срещу тях ще има 8 долара на акция кеш от али баба, като са обещали да върнат половината от тях на акционерите си. И 20% от баба, които реално пак ще могат да продадат. Така ако самото yahoo не струва нищо при 200 милиарда капитализация на али баба се получава 9+40 = 49 долара за яху. Ако капитализацията е 170 милиарда то минимума за яху е 34+8= 42 долара на акция Там където се намира в момента.

                Реално ако IPO не е пълен провал то тази цена сега е най-ниската за яху. IPO ще е брутален успех - почти съм убеден че ще удари 200 милиарда капитализация. Според мен самото яху срува поне 10-15 долара на акция. При това доста консервативно. Така се получава цена между 52 и 65 долара най грубо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  zависи от Алибаба
                  И от китайски съд, който тепърва ще решава, какво е общото между баба и Алибаба.
                  Ако съм чел внимателно де, може и да бъркам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    Ако сбъркате, след това връщане назад няма. Това яху като стойност на собствена дейност ми се струва да върви към нулата.
                    zависи от Алибаба

                    Коментар


                    • Ако сбъркате, след това връщане назад няма. Това яху като стойност на собствена дейност ми се струва да върви към нулата.

                      Коментар


                      • според мен днес сте има sell off в yahoo. дано да баркам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          мнениата тук вzеха да се делат и виждам 4а yahoo иzнемогва последната седмица. следмалко сте видим.
                          http://finance.yahoo.com/news/alibab...123151403.html

                          “I believe it’s oversubscribed by perhaps a factor of 10," optionMONSTER's Jon Najarian says in the attached video. "Most IPOs that are popular like a Twitter situation are probably 6 to 8, so this is going to be a true feeding frenzy, there’s more demand than there is supply.”

                          Mom and pop will likely not get a piece of the action, because Wall Street will be gobbling them up. “[Alibaba] does have a very sophisticated institutional group that needs to be in this name because its going to be in the $170 billion market cap range, so you can’t ignore it if you’re an institution.”

                          Price Target: if shares settle in the $80-84, Najarian will hold half the shares. If it goes over $90, Najarian predicts he will “be out of it for our wealth management clients.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            мнениата тук вzеха да се делат и виждам 4а yahoo иzнемогва последната седмица. следмалко сте видим.
                            Четах че искали на ИПО то да продадат 25 процента от пакета си,интересно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              BABA ще се качи поне с 30-40% месеците след IPO то, може и още на самото IPO.

                              При подобно допускане Yahoo има сериозна вероятност да достигне 60-65

                              мнениата тук вzеха да се делат и виждам 4а yahoo иzнемогва последната седмица. следмалко сте видим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                да видим дали сте има Yahoo!!!! или раzмаzване
                                BABA ще се качи поне с 30-40% месеците след IPO то, може и още на самото IPO.

                                При подобно допускане Yahoo има сериозна вероятност да достигне 60-65

                                Коментар

                                Working...
                                X