IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    Нели това разликата между това да контролираш сам актива си и да ти го пази готина мацка с широки пръсти.
    Даже справедливия дискаунт може да е 50%.
    Не е съвсем така. Имаш една китайска компания, която е прехвърлила акции в компания на каймановите острови, като се търгува компанията на каймановите острови, а не китайската. Или имаш американска компания с доста добро корпоративно управление, която държи акции от китайската компания и ти казва че ще върне на акционерите половината от инвестицията в Алибаба.

    И между другото готината мацка не е направила нищо тъпо откакто е шеф. И красива и умна, жена мечта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      сега ако и бяха сложили след АЛИБАБА и тескта "40те разбойника" щях и аз да си купна малко . просто обичам тази приказка от малък
      Мани аз още мислим за учителката ...., не се изпълняват поръчките и стоим и тъпеем ... а тоя факира от лампата BABA Абдал беше стартова цена 68 тея се побъркаха гледам неккав spike на 150 и некой луд е купил там, а кат отворих тая страница - само китайски боклуци вътре ... е тва мое ли такива работи ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Вече мина почти 20% от фрий флоута в яху. Явно голямата част от инвеститорите в яху са влези само заради Алибаба, и сега продават за да влезат директно. Иначе вече дисконта на дела на яхуу спрямо алибаба е 10% т.е. не само самото яху вече има отрицателна стойност, но и делът му от али баба се продава косвено с 10% дисконт.
        Нели това разликата между това да контролираш сам актива си и да ти го пази готина мацка с широки пръсти.
        Даже справедливия дискаунт може да е 50%.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
          hedge funds i golemite ste gi podbutnat skoro
          Ще ги почакам месец два, ако не се закрие този гап в оценките ще ги махам. И мен самите яху не ме кефят особено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
            Вече мина почти 20% от фрий флоута в яху. Явно голямата част от инвеститорите в яху са влези само заради Алибаба, и сега продават за да влезат директно. Иначе вече дисконта на дела на яхуу спрямо алибаба е 10% т.е. не само самото яху вече има отрицателна стойност, но и делът му от али баба се продава косвено с 10% дисконт.
            hedge funds i golemite ste gi podbutnat skoro

            Коментар


            • Вече мина почти 20% от фрий флоута в яху. Явно голямата част от инвеститорите в яху са влези само заради Алибаба, и сега продават за да влезат директно. Иначе вече дисконта на дела на яхуу спрямо алибаба е 10% т.е. не само самото яху вече има отрицателна стойност, но и делът му от али баба се продава косвено с 10% дисконт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Среброто и житото отидоха на кино!
                а де оляха се сякаш
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • @ 40.13 position increased via options

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    според мен днес сте има sell off в yahoo. дано да баркам
                    shit happens

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Това с Алибаба започва да ми прилича на историята с Трейс от 2007 ма година. Голяма еуфория, голямо нещо.
                      Тия американци много прости,щом си подаряват парите на китайци.

                      Коментар


                      • Среброто и житото отидоха на кино!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Това с Алибаба започва да ми прилича на историята с Трейс от 2007 ма година. Голяма еуфория, голямо нещо.
                          +1

                          Коментар


                          • Това с Алибаба започва да ми прилича на историята с Трейс от 2007 ма година. Голяма еуфория, голямо нещо.

                            Коментар


                            • сега ако и бяха сложили след АЛИБАБА и тескта "40те разбойника" щях и аз да си купна малко . просто обичам тази приказка от малък

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                е че не е паднала толкова много държи се порядъчно
                                Ще падне бе ,дошло и е времето.

                                Коментар

                                Working...
                                X