IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
    Хахаха Тъкмо ще хване целия спад от тук нататък без да е видял нищо от целия ръст до тук.
    Точно казано.... нали знаеш, че може да касае и други ракети
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
      Хахаха Тъкмо ще хване целия спад от тук нататък без да е видял нищо от целия ръст до тук.
      не знам за друго но дрелките(sdrl) са на годишно дъно...и се замислям дали да не си взема малко....пък ако продължат надолу ще осредняваме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        Някой май че искаше да си купува Тесла -СЕГА е момента!!!
        Хахаха Тъкмо ще хване целия спад от тук нататък без да е видял нищо от целия ръст до тук.

        Коментар


        • Някой май че искаше да си купува Тесла -СЕГА е момента!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            well done

            target ми е 55, стрике @ 45 и падеж Dec

            kво сметас zа Софтбанк?
            Нямам мнение. Не го следя японския пазар, още един часови пояс ще ми дойде наистина прекалено, а не инвестирам в компании когато не следя и пазара в цялост. Така става за средносрочна и дългосрочна игра през индекси, но не мисля че е подходящо през конкретни компании.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              И аз съм дълъг на yahoo, но още от пролетта. Надявам се да удари 55-60 а защо не и 70

              well done

              target ми е 55, стрике @ 45 и падеж Dec

              kво сметас zа Софтбанк?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                от по-миналата седмица сам лонг Yahoo! и SoftBank Corp.. добре варви и само Gazprom прават спанки, но се дано стане несто положително скоро там
                И аз съм дълъг на yahoo, но още от пролетта. Надявам се да удари 55-60 а защо не и 70

                Коментар


                • от по-миналата седмица сам лонг Yahoo! и SoftBank Corp.. добре варви и само Gazprom прават спанки, но се дано стане несто положително скоро там

                  Коментар


                  • феномена е само едни .
                    един зъбат от бразилия дето сега малко понапълня

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      бенча майкъле само дау мау и бау
                      ти си ебаси феномена, ашколсун...

                      Коментар


                      • ей това CFD сега като каза за първи път се усетих какво е и го погледнах в очиларката какво значи аматьорска работа

                        Коментар


                        • бенча майкъле само дау мау и бау

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            ей тоя католически свят много вярва в 9666. алилуяяяяяяяяяяя
                            само че дау нещо на дъното нещо ме притеснява
                            през кой брокер търгуваш бе архитектос ти само CFD's ли трещиш ...

                            Коментар


                            • ей тоя католически свят много вярва в 9666. алилуяяяяяяяяяяя
                              само че дау нещо на дъното нещо ме притеснява

                              Коментар


                              • Ха дано майкъле ха дано почвам да си стискам палцитезакова го това 9600
                                Last edited by the architect; 15.09.2014, 09:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X