IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Дано, но аз не бих го държал повече от 13-14 $ в следващите няколко месеца - освен ако нямаш инфо от Китайското полютбюро, че ще дръпнат повече отколкото са обещали
    Виж CLF може да направи двойно - когато тръгнат да разпродават активи....
    ама тая кама трябва със затворени очи да се лови
    Клифс са лузъри в тая желязна игра, нямат никакъв шанс за мене, не ти трябват.

    http://seekingalpha.com/article/2536...on-vales-price

    Прочети добре и коментарите тука, особено на фгм, той пише и под друг псевдоним..ма няма значение, един от най добрите разбирачи на хартията е.

    Коментар


    • абе на 1 май 2014 оня продаде 7,5 мъди бройки дау . има нещо впредвид човека

      Коментар


      • но като цяло картинката е много добра . никъв тест нищо само избиване на стопове . аз пак ще лапам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
          Тук вместо "милиарди еврей" може би е по-точно да се каже "евреи с милиарди шекели"

          Интересно дали изразът "играя на шикалки" има нещо общо с борсата
          И шикалкавя...
          шекер мекер 2853 за един ден ще го видим . просто така се тестват мойте хатомки и прутони и неутрони мамата си жаса. чай че тая ракия много люти . аз умея да чакам по дълго и от еврейн .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Да, така е, най вече за злото....

            ПС Дабъл Вале на 10.8, на 10$ - следва трипъл

            Чакаля яко на 24.01 на сидрил и на 5.50 на TGA.
            Рашъните също тоже ме изкушават на тия нива за добавки че ми са на и малко под средната, ма е рано, не купувам неразпродадени добре акции.
            NSU също си е за покупка, мa ми е доста близо до средната, а и не е селнато като хората.
            Дано, но аз не бих го държал повече от 13-14 $ в следващите няколко месеца - освен ако нямаш инфо от Китайското полютбюро, че ще дръпнат повече отколкото са обещали
            Виж CLF може да направи двойно - когато тръгнат да разпродават активи....
            ама тая кама трябва със затворени очи да се лови
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              споко кила еврейчето много се активира да ни убеждава как щяло да се качва или да е флат . ще има пирон на долу. казал съм ти и датата 5 октомври . само не се набутвай с големи насковци а с минетчета . ето виждаш аз винаги отцелявам . играя срещу милиарди еврей и пак съм ТУК .
              Тук вместо "милиарди еврей" може би е по-точно да се каже "евреи с милиарди шекели"

              Интересно дали изразът "играя на шикалки" има нещо общо с борсата
              И шикалкавя...

              Коментар


              • наско го виждам най много 4100 от там 3850 . ама ще е готино

                Коментар


                • 16744 дърпа . те де си мислят че ходят . архитекта винаги побеждава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    И от мен за къс Насдак.
                    Напоследък съм карък, така че пазете се тези които са в тази посока
                    споко кила еврейчето много се активира да ни убеждава как щяло да се качва или да е флат . ще има пирон на долу. казал съм ти и датата 5 октомври . само не се набутвай с големи насковци а с минетчета . ето виждаш аз винаги отцелявам . играя срещу милиарди еврей и пак съм ТУК .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                      Асансьорът е за надолу. Тука гледам, пак са нахълтали дезориентирани баби
                      Да, така е, най вече за злото....

                      ПС Дабъл Вале на 10.8, на 10$ - следва трипъл

                      Чакаля яко на 24.01 на сидрил и на 5.50 на TGA.
                      Рашъните също тоже ме изкушават на тия нива за добавки че ми са на и малко под средната, ма е рано, не купувам неразпродадени добре акции.
                      NSU също си е за покупка, мa ми е доста близо до средната, а и не е селнато като хората.
                      Last edited by pipbel; 03.10.2014, 20:08.

                      Коментар


                      • Асансьорът е за надолу. Тука гледам, пак са нахълтали дезориентирани баби
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • И от мен за къс Насдак.
                          Напоследък съм карък, така че пазете се тези които са в тази посока

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Мечките се върнаха в бърлогата си
                            Преди затваряне картинката може да се окаже друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              За мен е решаващо как ще завърши седмицата ...още два последователни спада на NYSE, дори и с по-малко... и дали DAX ще ускори понижението си.
                              Ако и двете се изпълнят ще приема, че мечките са дошли.
                              Мечките се върнаха в бърлогата си
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Така е преди 5 октомври се разчистват къси от пондрелник се почва

                                Коментар

                                Working...
                                X