IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

    Този същият,който говореше да се купуват и над 300 долара за акция,с лимит 1000 долара

    А защо не се спомене, че и този същия от $30 ни говореше да ги купуваме... на $50 .. на $70 ... каза с кофите да купуваме . Сигурно всеки ден писа да се купуват.

    И наистина ако не бяха спряли играта толкова грубо, като едното нищо щяха да стигнат 500-1000$.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

      Този същият,който говореше да се купуват и над 300 долара за акция,с лимит 1000 долара
      Да него ще го запомним с тези му думи и ако не беше спрян пазара вероятно щеше да се получи

      Вас с Мънката за съжаление с нищо интересно няма да ви запомнят хората тук освен с безкрайното тролене

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Абе кой беше дето каза, че GME не можели да паднат под $100, някой спомня ли си?
        Този същият,който говореше да се купуват и над 300 долара за акция,с лимит 1000 долара
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          GME трябва да е жълт светофар за всички, че помпането на цените не означава нищо повече от гледане на едни цифрички, но компания без съответната реална(!) стойност зад тези цифри може да донесе печалба (реална) за по малко от 5% от акционерите, защото почне ли дъмпа нещата стават грозни за секунди.
          Господи, прибери си "заслужилите инвеститори"! Чета тука повече от година, как не каза нещо полезно. Генератор на случайни фрази щеше да се справи по-добре.

          Коментар


          • GME трябва да е жълт светофар за всички, че помпането на цените не означава нищо повече от гледане на едни цифрички, но компания без съответната реална(!) стойност зад тези цифри може да донесе печалба (реална) за по малко от 5% от акционерите, защото почне ли дъмпа нещата стават грозни за секунди.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
              Америтрейд пак спря търговията на GME като почна да излита.... без коментар.
              от борсата е спряно май. И при мен е така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                прекалено много народ се размечта за пенсиониране напоследък
                - червен флаг
                да слагаме ли каските?
                Вземи сложи някой лев на борсата най-накрая.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                  Америтрейд пак спря търговията на GME като почна да излита.... без коментар.
                  Сигурен съм, че и за този случай може да се намери подходящ цитат на дядо Бюфет.

                  Коментар


                  • Америтрейд пак спря търговията на GME като почна да излита.... без коментар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                      Малко мечти в петък следобед:
                      Излиза ми трейда с PSTH (буквално всеки момент очаквам Ackman да обяви таргета). Успява да закопчае Stripe или Starlink и акцията отива на $100-$120
                      В това време ГМЕ връща до 15-20 преливам всичкото пара там, Ryan Cohen трансформира успешно и след 2-3г акцията е над 200.

                      Кака се пенсионира
                      прекалено много народ се размечта за пенсиониране напоследък
                      - червен флаг
                      да слагаме ли каските?
                      Last edited by mpy_yordanov; 05.02.2021, 16:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                        Не ми ясно от къде идва такава огромна разлика (value).
                        Защо придобитата компания не се листне сама, а трябва да се продаде вместо за $200 за $30.
                        Или да ползва някой по-непридирчив SPAC.
                        Странно ми е да събереш пари, а да не знаеш за какво точно си ги събрал.
                        Е па понеже да слагаш в пасивен индекс е по-различно. Същата работа - хвърляш си парите на доверие, навеждаш се и стискаш палци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Моята прогноза е по-краткосрочна. Тъкмо се канех да напиша, че с кълбото ми за врачкуване някак си не ми харесва днешния Петъчен ден. Нещо прекалено бързо се върнаха нещата нагоре и всичко си е високо. А и си е петък и е чудесен ден за прибиране на печалби след такъв спад и скок.

                          Не е препоръка .. всеки сам да си прави сметките. Аз лично гледам да си намаля риска днес.

                          Коментар


                          • За IDEX как ще се изкажете. Вчера много излетя.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=I8iCkNuOfes


                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                                Малко мечти в петък следобед:
                                Излиза ми трейда с PSTH (буквално всеки момент очаквам Ackman да обяви таргета). Успява да закопчае Stripe или Starlink и акцията отива на $100-$120
                                В това време ГМЕ връща до 15-20 преливам всичкото пара там, Ryan Cohen трансформира успешно и след 2-3г акцията е над 200.

                                Кака се пенсионира
                                Не ми ясно от къде идва такава огромна разлика (value).
                                Защо придобитата компания не се листне сама, а трябва да се продаде вместо за $200 за $30.
                                Или да ползва някой по-непридирчив SPAC.
                                Странно ми е да събереш пари, а да не знаеш за какво точно си ги събрал.

                                Коментар

                                Working...
                                X