IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не устоях на дипа при LKNCY и увеличих двойно експозицията до 2% от портфейла. Бих инвестирала и малко повече ама съм прекалено тежка в GME и PSTH (над 80% общо)
    Last edited by Ivetka; 12.02.2021, 12:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

      Вероятно утре SNDL ще докара същия обем. Интересно ми е дали в понеделник продажбата ще продължи
      защо така реши?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        wallstreetbets пак срутиха пазарите
        Вероятно утре SNDL ще докара същия обем. Интересно ми е дали в понеделник продажбата ще продължи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

          Робинхуд не само ще оцелее, но и ще бъде възнаграден и ще просперира. Лично от господин Кен Грифин. Основният акционер в Citadel, най-големият маркет мейкър в света, за който не знае!(Citadel е голям акционер и в RH!)
          Robinhood shares are soaring just like the stocks that trade on Robinhood

          https://qz.com/1971633/robinhood-pre...utm_source=YPL
          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
          не е препоръка

          Коментар


          • wallstreetbets пак срутиха пазарите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Ръкавици, маски...много прозаично бе, аз вече разкарах 3М...а, забравих, ти си по хард асетс

              А какво по яко хард от НИ - вземи си Z + OPEN, i двете, за по сигурно, ще разкажат играта на брокерите и лобито им, гроуф до небесата има няма 1% маркет шеър, къде е 10% до броени години..после повече, гарантирано от милениумите.

              Същата работа са и банките ( макар и не толкоз хард) - капут до края на декадата. SQ + paypal e май играта. Ще струват пъти х JPM сега, всяка поотделно.
              Само чакам ипото и на мравката да вляза и там....мама и да ....на ККП
              Е, да ги бях взел оня ден. Свръх НИ съм. Прекалих: WELL, O, UBA, VTR, AGNC... един кош путове за другите ипотечни. Това за мен е най-подцененият сектор постоянно ми се иска да добавя още и още, ама се въздържам. Oт подобните на твоите предложения, RKT дебнех отблизо, ама и там се отказах, защото явно няма да слезе истински. Въпреки че смятам вдигането на лихвите за невероятно, не мога да заложа на един кон само.

              За банките изобщо не съм съгласен, че са капут. Не гледай Бюфет и ко - ези тура да бяха хвърляли, нямаше да продадат на абсолютното дъно. Просто финовете поскъпнаха прекалено и не са вече на примоция. DFS и WASH на ~30 няма да се повтори в този живот. Това не значи, че SQ няма да струва > JPM. Той и UBER струва майце си, ама си остава шит. Paypal не струва. Има прекалено много директна конкуренция, която е обиколки напред като технология.

              ККП показа нагледно какво означава пазарна регулация. Можеш само да им благодариш, че запазиха конкурентната среда. Частен монопол не бива да бъде допускан. Китай не бива да се превърне в копие на САЩ и да се различава само по по-добрата инфраструктура и по-развитите технологии.

              ... добавка - в 3м има още мръвка. Не че няма по-добри варианти, но ако имах позиция, щях да държа. Все някоя по-стабилна котва си трябва.

              ... добавка 2 - аз съм по прозаичното. Още не мога съвсем да свикна с ракети, които правят по 50% нагоре за ден и гледам да взимам неща, които ми се струват полезни. Но определено работя върху този си дефицит. Ето, сега съм напазарил по стотина варънта от няколко спака. Даже не се занимавах да ги гледам подробно.
              Last edited by terziеv; 11.02.2021, 21:00.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Гледах кои по-малки компании се занимават с ковидиотщини и TGLVY изглежда много интересно. Ръкавици и маски, а се продава на цена бонбон. Няма я директно на NYSE, но все пай. Ако някой има поглед към Азия.
                Ръкавици, маски...много прозаично бе, аз вече разкарах 3М...а, забравих, ти си по хард асетс

                А какво по яко хард от НИ - вземи си Z + OPEN, i двете, за по сигурно, ще разкажат играта на брокерите и лобито им, гроуф до небесата има няма 1% маркет шеър, къде е 10% до броени години..после повече, гарантирано от милениумите.

                Същата работа са и банките ( макар и не толкоз хард) - капут до края на декадата. SQ + paypal e май играта. Ще струват пъти х JPM сега, всяка поотделно.
                Само чакам ипото и на мравката да вляза и там....мама и да ....на ККП

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Купуваш микрокаповете по техника??? Баси, да дойде някой чичко с милион два и подкрепа съпротива отиват на кино.
                  Чичковците с милион-два не са толкова прости, че да ги изсипят наведнъж, щото ще получат много лоша средна цена като пометат насрещните ордери. Затова влизат по мъничко, та никой да не се усети. И техниката пак си излиза.

                  IvelinaJensen То при ганджата всичко си е било винаги балон. Но сега сектора е супер горещ и не съм притеснен ни най-малко. Пък и хич не смятам да ги държа до пенсия.

                  Коментар


                  • Купих си малко Revlon (REV) на 11.07. Спекулативно. Още не съм решил колко да му търся. Ако успее да вдигне бързо (до месец) може да кандисам на 20%. Ако се замъчи, ще му търся повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                      Току що купих 10К хартишки на $0.1260 щото нещо не иска да пада, доста бързо намери подкрепа. Иначе я чаках на $0.10 = Фибо 61.8% корекция на последния скок, обикновено там се спират срутванията. Евентуално ще добавя още два пъти за по $1200, освободил съм $15К и не ме бърка. Комисионните са супер дебели обаче, $36.60 ми взеха сега.
                      много коварен тоя канабис. Аз веднъж се парих от него преди време и сега страх лозе пази. Като гледам трябваше да си държиш стратегията щото това явно може да пада повече отколкото здравият разум би допуснал. То и аз правя грешки само и единствено импулсивни които ми развалят стратегията. И днес направих такава с криптото и не мога да си го простя. Нямам обяснение - нещо ме саботира отвън ама го прави да изглежда като че ли сама се саботирам

                      Коментар


                      • Не звучи лошо Luckin Coffee, даже четох за тях преди няколко дни. За съжаление в Degiro ги няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                          Току що купих 10К хартишки на $0.1260 щото нещо не иска да пада, доста бързо намери подкрепа. Иначе я чаках на $0.10 = Фибо 61.8% корекция на последния скок, обикновено там се спират срутванията. Евентуално ще добавя още два пъти за по $1200, освободил съм $15К и не ме бърка. Комисионните са супер дебели обаче, $36.60 ми взеха сега.
                          Купуваш микрокаповете по техника??? Баси, да дойде някой чичко с милион два и подкрепа съпротива отиват на кино.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            на колко я дебнеш да вземеш?
                            Току що купих 10К хартишки на $0.1260 щото нещо не иска да пада, доста бързо намери подкрепа. Иначе я чаках на $0.10 = Фибо 61.8% корекция на последния скок, обикновено там се спират срутванията. Евентуално ще добавя още два пъти за по $1200, освободил съм $15К и не ме бърка. Комисионните са супер дебели обаче, $36.60 ми взеха сега.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                              И аз вчера разкарах последната порция MJNA(Medical Marijuana Inc), чист късмет, просто прекалено голям ход направи вече и затова затворих. Дебна я пак да ги купя.

                              Ivetka Подкрепям напълно за Лъкин, откакто ги изгониха от борсата и се сринаха, поне 5 пъти съм ги купувал и удряха таргета. Има още много хляб у тях.
                              на колко я дебнеш да вземеш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                мале мале разкатаха канабиса. Добре че разкарах Tilray вчера.
                                Иначе NOVN добре върви. Май писах и за него преди време ама нещо не го намирам - сигурно са го счели за ненужно и са го замели.
                                И аз вчера разкарах последната порция MJNA(Medical Marijuana Inc), чист късмет, просто прекалено голям ход направи вече и затова затворих. Дебна я пак да ги купя.

                                Ivetka Подкрепям напълно за Лъкин, откакто ги изгониха от борсата и се сринаха, поне 5 пъти съм ги купувал и удряха таргета. Има още много хляб у тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X