IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
    Момчета, СиП ще прави ли нови рекорди (нали коледно рали ще чакаме) или към 1950-1970 ще се спре? какво мислите?
    Коледа вече дойде, ралито почна и няма спиране. Хубавото е че аз съм се запасил яко с индекси. Имам от всички по много
    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

    Коментар


    • Момчета, СиП ще прави ли нови рекорди (нали коледно рали ще чакаме) или към 1950-1970 ще се спре? какво мислите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Голяма веселба
        Trade-Ideas LLC identified Petroleo Brasileiro SA Petrobras ( PBR) as a "dead cat bounce" (down big yesterday but up big today)
        Май ще излезе вярно.
        Pipbel, да не си посмял да го купуваш преди 11
        Голям хазарт са това бразилките
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Просто съм свикнал да държа волатилност под тази на индексите, а корекцията не я изиграх достатъчно добре и не съм в настроение да съм твърде агресивен. Това най-вероятно значи, че точно сега е момента да съм, но вече съм взел решение...
          Можеш да го играеш през етф за банки от еврозоната. Но тогава е по-добре да влезеш тази седмица. В него тежат повече големите банки като сантандер и БНП, които нямат особена вероятност да се издънят на стрес тестовете.

          Аз лично не уважавам особено ниската волатилност. Плаши ме - веднага почвам да си представям как може да тсане висока ей така от нищото. До като с високата си е ОК - така и така си формирам портфейлите по такъв начин че да я носят. Но и играя през няколко сметки и само в една блъскам маржин. Всичко друго си е предимно бай енд холд.

          Коментар


          • Просто съм свикнал да държа волатилност под тази на индексите, а корекцията не я изиграх достатъчно добре и не съм в настроение да съм твърде агресивен. Това най-вероятно значи, че точно сега е момента да съм, но вече съм взел решение...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Мерси, и там имам, но има на къде да се вдига делът им, но определено трябва да ги хеджирам с нещо, нищо чудно да пусна къс СиП, остава да видя и в каква пропорция
              то се печели от събиране на рискови премии, не се печели от хеджирани рискови премии. Освен ако не играеш на маржин разбира се. Но европейски банки на маржин си е пряк път към фалит все едно в коя посока.

              Коментар


              • аз пък ти казвам че съсвсем скоро ще сме на 3581 и после 3456 и те така и като ке отвори смръдливата кутия така до 2020

                Коментар


                • Мерси, и там имам, но има на къде да се вдига делът им, но определено трябва да ги хеджирам с нещо, нищо чудно да пусна къс СиП, остава да видя и в каква пропорция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Жоркаааа жорка колко кат тебе минаха през тоя форум да ми се правят на професионалисти и ти си временен
                    Не се правя на професионалист. Просто казвам да си избиете късите от главата преди 2020 г.
                    ДАУ 20 000 и ДАКС 15 000 тогава може евентуално къси.
                    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Имам GM и Renault, че и Montupet, ще ми натежат.
                      Чакаш поделник и блъскаш всичко свободно в европейските банки, които скочат най-много тогава в тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        БМВ и Даимлер
                        Имам GM и Renault, че и Montupet, ще ми натежат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                          Жоркаааа жорка колко кат тебе минаха през тоя форум да ми се правят на професионалисти и ти си временен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            http://www.4-traders.com/AMKOR-TECHN...ide&mots=amkor - ей това от петък, но наистина ми е трудно да намирам в момента нещо интересно.
                            БМВ и Даимлер

                            Коментар


                            • http://www.4-traders.com/AMKOR-TECHN...ide&mots=amkor - ей това от петък, но наистина ми е трудно да намирам в момента нещо интересно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                                Pipbel се пачкоса и трябва да почерпи Sdrl им е явно ден или поне така се очертава
                                Кво черпене бре, нищо не съм кеширал, умряла котка подскача, не виждаш ли, чакам си ги аз на 21 и 19-20$ да ги удвоя та да докарам 25 средна, ще им дойде времето

                                Инак като гледам пак тръгнахме да покоряваме 2-те хилки...

                                Няма нищо свястно( и узряло) за купуване...давайте идеи бре, че 20% кеш....що пълните сега ?

                                Коментар

                                Working...
                                X