IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Aбе тоя Брас кво се мае още бе, има още гущер и половина до нивото на Валето да наваксва...
    И палавниците от GDXJ ме радват да ги гледам под 30$, топнах си малко от меда, ма скромно, надявам се да напълня кацата на средна ок 25$
    И те кат Браса кефят с волатилност.

    Равен - що ще кажеш за идеята да играя банковите тестове чрез EWO ?
    Доста ме блазни ( всъщност единствения индекс у Европата) на тия нива, ала ми се струва че има голяма доза вероятност да ги купя поне 10-15% по евтино другата седмица отколкото сега ....ти как мислиш ?

    Коментар


    • ай надоле.то и по принцип 4044 е близко така че утре песимистичен петък
      Last edited by the architect; 23.10.2014, 17:22.

      Коментар


      • после викат бъфет бил изгубил 1 мъдо всмисъл милиард. е да ми даде касов бон че изгубил тогава ще му повярвам

        Коментар


        • ич не ги и чета . само на обратно пускам . ей бъфет каза на върха купувай аз яко продавах

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            не ти бе жорка тука еврейчето е само едно
            Ясно де, ама като не ти отговаря той да ти отговоря аз
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              Не знам на еврейски дали го има, ама ето ти го на английски. И да некажеш после че не съм те предупредил

              Jobless Claims in U.S. at 14-Year Low Over Past Month
              The four-week average of jobless claims, a less-volatile measure than the weekly figure, dropped to 281,000, the lowest since May 2000, from 284,000 the week before, a Labor Department report showed today in Washington. The reading for the week ended Oct. 18 climbed by 17,000 to 283,000, in line with the median forecast of 52 economists surveyed by Bloomberg.
              не ти бе жорка тука еврейчето е само едно

              Коментар


              • дай дай към 3960

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  еврейна го чакам нещо на еврейски да изръси ама нище
                  Не знам на еврейски дали го има, ама ето ти го на английски. И да некажеш после че не съм те предупредил

                  Jobless Claims in U.S. at 14-Year Low Over Past Month
                  The four-week average of jobless claims, a less-volatile measure than the weekly figure, dropped to 281,000, the lowest since May 2000, from 284,000 the week before, a Labor Department report showed today in Washington. The reading for the week ended Oct. 18 climbed by 17,000 to 283,000, in line with the median forecast of 52 economists surveyed by Bloomberg.
                  Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                  Коментар


                  • еврейна го чакам нещо на еврейски да изръси ама нище

                    Коментар


                    • не , индикатора е на късите поли. кат станат полите много къси и all time highs. че те вече и поли не носят одят голи да си показват срамотиите . виж я тая риана дибидюс се беше пуснала на някакви награди . че как ще пускам дълги само късо докато не срина световната икономика

                      Коментар


                      • Вчера четох тази статия как да пестим от бръснене и се зачудих тя към биковете ли е адресирана или към мечките
                        Дали не е индикатор че сентимента е достигнал дъното?
                        http://www.marketwatch.com/story/5-w...ing-2014-10-22

                        Коментар


                        • обаче първо викам наско на 3960

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Ми мислех че ти беше купил FTSE100 заедно с ДАКС-а на дъното.
                            Но може само да сме го коментирали, или някой друг да беше казал че вижда дъното на FTSE100 където беше дъното на ДАКС-а.
                            Май Ravnovesie ко каза това.
                            Някой във форума трейдва ли FTSE100?
                            ААааа какво било ФТСЕ . Не, не съм аз, никога не съм търгувал англичани, които се конкурират по тъпота с американците Веднъж се излъгах да търгувам италианци, ама от къде да знам че е такъв спреда Повече такива не съм пипнал
                            Имам отворени СиП от 1883, НАСДАК от 3816, ДАУ от 16024 и ДАКС от 8676.
                            При СиП, НАСДАК и ДАКС допълвах затова са ми по-високи средните
                            Attached Files
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • 4044 макс на наско от там надоле. зареждам къси през 50 за високо технологичните и 100 за ниско технологичните

                              Коментар


                              • оооо бичаците излязоха на припек . еврейно дай една прогноза да се ориентирам . ама дай на еврейски ще си го преведа . тъй ще ви избухам надолу че майка ви жална

                                Коментар

                                Working...
                                X