IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    Някой някви отзиви за AMD ? Ше го бъде ли на една двойка да га лапнем ?

    http://www.finviz.com/quote.ashx?t=AMD&ty=c&ta=0&p=w
    Това не те ли притеснява
    Debt/Eq 4.13
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Някой някви отзиви за AMD ? Ше го бъде ли на една двойка да га лапнем ?

      http://www.finviz.com/quote.ashx?t=AMD&ty=c&ta=0&p=w

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Проти, ще залагаме ли, кой първи ще стигне 7$ - Браса или Валето ?
        Страхотен тандем са напоследък..
        Сложна стана играта... Правих си аз майтап, че PBR ще слязат до 7-8 и ме беше яд, че нямам кеш да си купя на 11
        Особеното при тях (както знаеш) е многото политика и емоция вкарана в цената.
        Аз например се водих единствено от резултатите за предизборните проучвания и ... мачовете на световното по футбол
        Сега обаче идват тежки времена за целия отрасъл и ще натискат цената още.
        Моята стратегия в случая се основава на следното:
        1. тази компания ще я има още дълго време , повече отколкото ще търгувам на борсите.
        причината - бразилците я приемат много лично - едва ли не като част от герба си ...
        Затова държа да присъства в порфейла ми.
        2. цената пада, но колко още - не може да стане отрицателна , да го ....
        Мен тези нива (под 8 $) ме устройват, но ..... ще имам кеш януари
        3. очаквам през февруари ОПЕК да намалят производството и цената на петрола да отскочи към 80
        И още нещо , което ще натисне цената – следващите финансови резултати ще бъдат според мен повече от разочароващи.
        Всички анализи, които прочетох казват, че очакват по-висок EPS но как ще го постигнат при спадащи цени на петрола само те си знаят.
        А дълга им тежи, тежи ….

        За Vale - и от него ще си взема независимо, че всички комодита са в бичи тренд .
        Желязото по-трудно може да се замени като употреба ... за разлика от петрола.
        Ама от друга страна знаеш ли до кога китайците ще стискат кисиите ....
        Last edited by Protokol; 11.12.2014, 17:55.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • уау май скоро ще трепя пак американска цаца

          Коментар


          • Проти, ще залагаме ли, кой първи ще стигне 7$ - Браса или Валето ?
            Страхотен тандем са напоследък..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              Пип отдава ти се да познаваш тренда на много от компаниите...не си ли се замислял да пуснеш къси вместо да ги събираш по пътя надолу и после да ги чакаш да растат?!...?
              Познавам, трънки, да не съм Ванга.
              А и който го твърди си е най обикновен лъжец !!!
              Просто се мъчим да познаваме по често отколкото обратното.

              Понеже не се имам за гуру си хеджирам позициите, специално олио сектора още над 100$ кога беше съм го захлюпил с двойно левърджнат къс SCO.
              Още тогава предполагах че ще иде къде 80$.
              А то може и наполовина на горното дори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Бат Гойко, май тия уж храбри числа от преди 10-ина дена вече не са актуални.
                Такс лос селинга може и още по 5$ по надоле да ги откара...а дъно на олиото така и се не види на хоризонта...

                2015 ми се чини че ще е голяма, цял един сектор потънал в кърви и ще реве за купуване, може би възможността на десетилетието, която не трябва да се пропуска.
                Пип отдава ти се да познаваш тренда на много от компаниите...не си ли се замислял да пуснеш къси вместо да ги събираш по пътя надолу и после да ги чакаш да растат?!...?

                Коментар


                • С пиисе долара знаеш ли колко неща могат да се купят в бедна българия.мноууууу

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Бат Гойко, май тия уж храбри числа от преди 10-ина дена вече не са актуални.
                    Такс лос селинга може и още по 5$ по надоле да ги откара...а дъно на олиото така и се не види на хоризонта...

                    2015 ми се чини че ще е голяма, цял един сектор потънал в кърви и ще реве за купуване, може би възможността на десетилетието, която не трябва да се пропуска.
                    Наистина стана много интересно и аз ги следя. Засега имам само малко Сийдрил, на 10-10,50 съм решил да удвоя. Оглеждам се и за Енско, но ми се иска на 20-22.
                    Днес допълних OIBR вчера направиха продажба за 9 млрд, а капитализацията е 4 млрд.

                    Коментар


                    • Атака почвайте да ловите дъна тогазка най пада.мноу силна тази американска икономика.то подаръците вече си ги получих жоркаааааа

                      Коментар


                      • ДАКС на 9700 ?!?!? Чудесен коледен подарък. Утре ще напускам дългите
                        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Сидрил 10$, РИГ 15, Енско 20
                          Бат Гойко, май тия уж храбри числа от преди 10-ина дена вече не са актуални.
                          Такс лос селинга може и още по 5$ по надоле да ги откара...а дъно на олиото така и се не види на хоризонта...

                          2015 ми се чини че ще е голяма, цял един сектор потънал в кърви и ще реве за купуване, може би възможността на десетилетието, която не трябва да се пропуска.

                          Коментар


                          • до понеделник сме на 16 900 хахахаха ---дали ще стане точно така ще се види.

                            Коментар


                            • петрола го изкъртиха

                              с тоя петрол 2015 ще има отчети - по малко продукция по малко продажби и фондаменталистите ще разпродават нали Мухо
                              Last edited by the architect; 10.12.2014, 17:55.

                              Коментар


                              • сега познай пантеро дъртака какво ще си изрисува на дъното от три пъти

                                иначе пантеро добро коледно рали
                                Last edited by the architect; 10.12.2014, 17:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X