IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IvelinaJensen, какво става в Дания, последните дни не ви бият, а ви прибиват...?

    Коментар


    • Ще стане ясно при следващия въпрос за тоталът

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Има още МНОГО нагоре да ходи. Най-голямата опасност за дългите е нечестна игра от корумпираните регулатори. Например да свалят GME от борсата или нещо такова. Нищо няма да ме учуди, но не ми дреме. Ще държа напук вече. Мисля че го написах и преди - GME е борсовият Тръмп. Т.е. разкри машинациите и ще принуди "умните" да вдигнат завесата и съвсем открито да престанат с преструвките за свободен пазар, равен достъп и прочие.



        Да ти имам самочувствието. Изпусна шанса на живота си, ама купилите, дето станаха милионери били "ламерчета". Очевидно не можеш да схванеш, GME НЕ Е БАЛОН и няма нищо общо с късмет/хазарт. Къде къде по-рационална и нискорискова търговия от Eпъл например. Уникалното е, че има и други като теб - в непрестанен конфликт с реалността.

        ===

        Обяснявам - когато някой купи GME, идеята НЕ Е да продаде по-скъпо на някой глупак, който е прочел, че компанията е вървежна и се изкарват пари. Идеята е да се продаде на късите, които ТРЯБВА да покрият, ако цената се задържи висока малко по-дълго. Интересно ми е какво ще стане, ако не само фондовете, но и някой брокер фалира и не успее да покрие късата позиция.

        ... а самата къса позиция е такава, защото фондовете са продавали незаконно несъществуващи акции. Нещо, което на никой простосмъртен борсаджия не е позволено.
        Не бери грижа за мен.А на печелившите честито,май имаме нов милионер във форума от покупката на няколоко акции само на една компания

        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

          До кога мислиш, че ще продължи шоуто?
          Има още МНОГО нагоре да ходи. Най-голямата опасност за дългите е нечестна игра от корумпираните регулатори. Например да свалят GME от борсата или нещо такова. Нищо няма да ме учуди, но не ми дреме. Ще държа напук вече. Мисля че го написах и преди - GME е борсовият Тръмп. Т.е. разкри машинациите и ще принуди "умните" да вдигнат завесата и съвсем открито да престанат с преструвките за свободен пазар, равен достъп и прочие.

          Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

          По същата логика и повярвали си ламерчета купуват.
          [ATTACH=CONFIG]n3707284[/ATTACH]

          Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

          Не е анализ,а първото което се набива на очи,и за мен това е чиста спекула.Подробните анализи оставям на профи като теб.
          НЕ Е СПЕКУЛА!!! В момента GME e най-малко спекулативната хартия на цялата борса.

          Да ти имам самочувствието. Изпусна шанса на живота си, ама купилите, дето станаха милионери били "ламерчета". Очевидно не можеш да схванеш, GME НЕ Е БАЛОН и няма нищо общо с късмет/хазарт. Къде къде по-рационална и нискорискова търговия от Eпъл например. Уникалното е, че има и други като теб - в непрестанен конфликт с реалността.

          ===

          Обяснявам - когато някой купи GME, идеята НЕ Е да продаде по-скъпо на някой глупак, който е прочел, че компанията е вървежна и се изкарват пари. Идеята е да се продаде на късите, които ТРЯБВА да покрият, ако цената се задържи висока малко по-дълго. Интересно ми е какво ще стане, ако не само фондовете, но и някой брокер фалира и не успее да покрие късата позиция.

          ... а самата къса позиция е такава, защото фондовете са продавали незаконно несъществуващи акции. Нещо, което на никой простосмъртен борсаджия не е позволено.
          Last edited by terziеv; 27.01.2021, 12:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

            GME беше сетъп, който се случва веднъж в живота. Няма нищо общо с това че форума се събрал и купува акцията щото е много шортната.

            Наредила съм се с последните си 95 парчета на $1000 пък квото стане

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


              Правилният въпрос е дали ще има още такива шоута . Един път отработена схемата ще проработи и на други места. Следва избиване на зъбите на късаците и при други инструменти , както и помпане на акции без особен и противоричив фундамент . Крипто пазара също отново ще почне да помпи.
              СЛЕД Тесла , ГМЕ и Биткойн ще има и други.


              Както писах ROARING 2021.




              GME беше сетъп, който се случва веднъж в живота. Няма нищо общо с това че форума се събрал и купува акцията щото е много шортната.

              Наредила съм се с последните си 100 парчета на $1000 пък квото стане

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                До кога мислиш, че ще продължи шоуто?

                Правилният въпрос е дали ще има още такива шоу програми . Един път отработена схемата ще проработи и на други места. Следва избиване на зъбите на късаците и при други инструменти , както и помпане на акции без особен и противоричив фундамент . Крипто пазара също отново ще почне да помпи.
                СЛЕД Тесла , ГМЕ и Биткойн ще има и други.


                Както писах ROARING 2021.




                Last edited by Todor Sabev; 27.01.2021, 12:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

                  Лол. Задълбочен анализ
                  Не е анализ,а първото което се набива на очи,и за мен това е чиста спекула.Подробните анализи оставям на профи като теб.
                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                    По същата логика и повярвали си ламерчета купуват.
                    [ATTACH=CONFIG]n3707284[/ATTACH]
                    Лол. Задълбочен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Само кажи и сривам акцията

                      Напротив - точно щото не са си научили уроците по финанси и се пробват да шортят там дето няма да мине. Проста работа ама не е за прости хора. Хем се кефя на Wallstreetbets, хем сърце ми се къса за шортерите. Разпориха ги. Дали няма и самоубийства да има. Щото не само шитрон шорти ами и разни повярвали си ламерчета.
                      По същата логика и повярвали си ламерчета купуват.
                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_4.jpg
Views:	1
Size:	38.3 КБ
ID:	3707284
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Уникалното (поне за мен) днес е, че сума народ опита да СКЪСИ GME. Какви са тези хора, ве! Колко трябва да си се назобал с финансови учебници, за да може напълно да си изключиш мозъка??!! Къде са учили тези, в университета на Ед?

                        Май се движим в геометрична прогресия... утре 500!

                        ...

                        Акцията не се продаде, защото по навик пуснах нормална поръчка и чух оня педал да разправя "order cancelled". Става ли да се смени гласа?
                        До кога мислиш, че ще продължи шоуто?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Уникалното (поне за мен) днес е, че сума народ опита да СКЪСИ GME. Какви са тези хора, ве! Колко трябва да си се назобал с финансови учебници, за да може напълно да си изключиш мозъка??!! Къде са учили тези, в университета на Ед?

                          Май се движим в геометрична прогресия... утре 500!
                          Само кажи и сривам акцията

                          Напротив - точно щото не са си научили уроците по финанси и се пробват да шортят там дето няма да мине. Проста работа ама не е за прости хора. Хем се кефя на Wallstreetbets, хем сърце ми се къса за шортерите. Разпориха ги. Дали няма и самоубийства да има. Щото не само шитрон шорти ами и разни повярвали си ламерчета.

                          Коментар


                          • Уникалното (поне за мен) днес е, че сума народ опита да СКЪСИ GME. Какви са тези хора, ве! Колко трябва да си се назобал с финансови учебници, за да може напълно да си изключиш мозъка??!! Къде са учили тези, в университета на Ед?

                            Май се движим в геометрична прогресия... утре 500!

                            ...

                            Акцията не се продаде, защото по навик пуснах нормална поръчка и чух оня педал да разправя "order cancelled". Става ли да се смени гласа?
                            Last edited by terziеv; 27.01.2021, 00:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              и за AMD не разбрах кво им стана.Уж скочиха на отчета и после паднаха
                              Спокойно, всичко ще ходи нагоре.

                              ...

                              Играта сега са затворите. GEO/CXW С leaps, 2022/23 но нещо не успях да се закача пак за няколко цента
                              Last edited by terziеv; 27.01.2021, 00:27.

                              Коментар


                              • и за AMD не разбрах кво им стана.Уж скочиха на отчета и после паднаха

                                Коментар

                                Working...
                                X