IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • няма батка петрола е пръв другите ще го последват с тънки червени струйки надолу . сега се правят че американската икономика и мноу силна , за да купува цацата на върха и някой ден както цацата сладко си пазарува ще бъде бърже изпържена с малко брашънце . сега 18000 18500 това е без значение за ден два се взема после доле доле дълбоко


    иначе днеска поизтрепах цаца . ами цацата не знае това което знам аз

    Коментар


    • Петрола падна под 60 $
      Прави ми впечатление, че акциите на големите американски петр. компании като Ексон, Коноко и др. са на цени като тази пролет когато петрола беше 100-110 $

      Коментар


      • Честит ви зехтин 60
        Last edited by the architect; 11.12.2014, 21:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
          1-во, ще държа или до 10100, или до 30 декември. Което първо се случи.
          2-ро, в Германия не съм бил никога и не знам как е.
          3-то, колкото до песента искам да ме поздравиш с Радо Шишарката - Вавилон. Ще ти постна само третия куплет да видиш за кво иде реч:

          Ще отида във България
          да си карам аз бавария.
          Да се чудят все германци
          на моите дебели ланци.


          Да прав си до нова година със сигурност отиваме на 10100

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Изненадан си от случващото се в Русия или ти е неприятно да те занимават с толкова тривиални и очевидни неща?
            какво се случва да не молят за (милост),запада
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Баси, като пусна Бумберг по цял ден (почти истерично и напомнящо стил Работническо дело) ми обясняват някакви пишмани експерти как се развива Русия.
              Щом е толкова важно, явно там е заровено магарето за движението на индексите, или пък ЦРУ има много сериозен фонд за реклама.
              Изненадан си от случващото се в Русия или ти е неприятно да те занимават с толкова тривиални и очевидни неща?

              Коментар


              • Баси, като пусна Бумберг по цял ден (почти истерично и напомнящо стил Работническо дело) ми обясняват някакви пишмани експерти как се развива Русия.
                Щом е толкова важно, явно там е заровено магарето за движението на индексите, или пък ЦРУ има много сериозен фонд за реклама.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  брау жорка сега ги дръж до 20000 хиляди. с коя чалгичка да те поздравя по твой избор

                  как е в германия значи от българите в германия по големи чалгажии не съм виждал


                  сипа да пипне 2056 и ва почвам
                  1-во, ще държа или до 10100, или до 30 декември. Което първо се случи.
                  2-ро, в Германия не съм бил никога и не знам как е.
                  3-то, колкото до песента искам да ме поздравиш с Радо Шишарката - Вавилон. Ще ти постна само третия куплет да видиш за кво иде реч:

                  Ще отида във България
                  да си карам аз бавария.
                  Да се чудят все германци
                  на моите дебели ланци.


                  Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    ми малко е грозно дам, освен да ги купи някой китаец или руснак .....
                    Арабите държат дял в АМД и имаше надeжди че ще ги изкупят ,ама покрай спада на петрола едва ли е им е до това.
                    За Advanced Technology Investment Company UAE става въпрос

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                      брау жорка сега ги дръж до 20000 хиляди. с коя чалгичка да те поздравя по твой избор

                      как е в германия значи от българите в германия по големи чалгажии не съм виждал


                      сипа да пипне 2056 и ва почвам
                      Last edited by the architect; 11.12.2014, 18:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        Майкъл виж кога им е падежа на облигациите и ако те устройва се качвай.
                        Но ако не измислят нещо до падежа им, не очаквай нещо различно от 1 цент на ърнинг.
                        И така до падежа.
                        По принцип новата им шефка им е печена.
                        Даже си мисля, че и тя беше купувала на около двойка преди години.
                        чудя се дали да вземем нещо малко AMD, но графиката много неубедителна бе да му се невиди май ше останем на опциите за сега и при жълтурите ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Някой някви отзиви за AMD ? Ше го бъде ли на една двойка да га лапнем ?

                          http://www.finviz.com/quote.ashx?t=AMD&ty=c&ta=0&p=w
                          Майкъл виж кога им е падежа на облигациите и ако те устройва се качвай.
                          Но ако не измислят нещо до падежа им, не очаквай нещо различно от 1 цент на ърнинг.
                          И така до падежа.
                          По принцип новата им шефка им е печена.
                          Даже си мисля, че и тя беше купувала на около двойка преди години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Това не те ли притеснява
                            Debt/Eq 4.13
                            ми малко е грозно дам, освен да ги купи някой китаец или руснак .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                              ДАКС на 9700 ?!?!? Чудесен коледен подарък. Утре ще напускам дългите
                              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Някой някви отзиви за AMD ? Ше го бъде ли на една двойка да га лапнем ?

                                http://www.finviz.com/quote.ashx?t=AMD&ty=c&ta=0&p=w
                                Това не те ли притеснява
                                Debt/Eq 4.13
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X