IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ейййй мухото хвана 17358 за шлифера

    Коментар


    • Айде надоле чутури американски обърнати

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        И аз да не остана назад, сосна добавка направих току що, 42$ средна, да видим дали си заслужава...ма доста вероятни ми се струват едни 30% за броени седмици/месеци...
        ми страшничко е. Само като си помисля, все пак Насдак още не е влязъл в корекция даже. А като влезе?
        Единствената причина да вляза е, че ми се стори, на няколко пишлемета хазартни като мен в момента им събират парите, щото са играли нагоре с лост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
          Пип , аз реших да си пробвам късмета с Enta.
          Дълга от 39.55.
          Обаче не е препоръка! Чакам си 3-те седмици.
          И аз да не остана назад, сосна добавка направих току що, 42$ средна, да видим дали си заслужава...ма доста вероятни ми се струват едни 30% за броени седмици/месеци...

          Коментар


          • Пип , аз реших да си пробвам късмета с Enta.
            Дълга от 39.55.
            Обаче не е препоръка! Чакам си 3-те седмици.
            Last edited by Tkilata; 02.02.2015, 23:06.

            Коментар


            • ръст ръст на западните борси
              от 16985 трябва да има отскок

              прочетоха ме мошаците и избичиха ама няма бягане мошацииииииии

              сипа 2011 и потегляме надоле
              Last edited by the architect; 02.02.2015, 19:37.

              Коментар


              • Равен, какво мислиш за най зле представящия се сектор тая година ?
                Kакто е кацнал на тая линия там ако я пробие - не ми се мисли къде мое се сурне пазара...

                http://finviz.com/quote.ashx?t=XLF

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Какво му стана на туй олио бе ..
                  Шорт кавъринг или някоя важна новина ?
                  Да затваряме/редуцираме ли късите вече или добавка......
                  И двете (трите).
                  The number of U.S. oil-drilling rigs dropped by 94 in the past week, representing the largest one-week decrease since at least 1987
                  ... “That was probably a final sign to shorts that they better take their money,” Flynn told MarketWatch.
                  link
                  Last edited by jori; 31.01.2015, 00:29.

                  Коментар


                  • 43.58 и отскок

                    Коментар


                    • Какво му стана на туй олио бе ..
                      Шорт кавъринг или някоя важна новина ?
                      Да затваряме/редуцираме ли късите вече или добавка......

                      Коментар


                      • Айде пак обраха акциите на глупавите хора А утре е БВП....

                        няма препоръка
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Aз пак сложиш преди малко една лопата UGAZ.
                          Както пада камата и е х 3 - достраша ме да напълня количката.
                          Та да видим...
                          Търговията с фючърси ми допада повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Пипбел, момента за газа ми се струва добър аз взех един априлски фючърс на 2,89.
                            В щатите се очаква сериозно застудяване, запасите са с 8 % над миналогодишните, но за 2-3 седмици нищо чудно да се изравнят или поне доста да намалеят.
                            Aз пак сложиш преди малко една лопата UGAZ.
                            Както пада камата и е х 3 - достраша ме да напълня количката.
                            Та да видим...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Мисля, че се правят обратни сплитове, които, явно там където гледаш не са отразени.
                              Ако имаше неотразени сплитове, те щяха да се виждат като гапове. Ако са отразени тогава цените от 2012 ще са в еднакъв мащаб с сегашните и могат директно да се сравняват.
                              Тези ETF track-ват/умножават само днeвната процентна разлика, но не обещават нищо за по-дълги периоди.

                              Ето и пример:
                              Някакъв индекс скочил с 8% от December 1, 2008 до April 30, 2009.
                              3x ETFа, който го траквал вместо да скочи с 24%, паднал с 53%.
                              3x short ETF-a вместо да падне с 24%, паднал с 90%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Как ги смятахте тези индекси,(UCO , UGAZ) че отразяват реално текущата цена
                                UGAZ - цена сега 3 $ , цена на газ 2.8 $
                                а същия 02.2012 е бил 50 $ при същата цена на газта
                                Мисля, че се правят обратни сплитове, които, явно там където гледаш не са отразени.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X