IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • оххх на батко
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      късо късо на дакса . идеален пирон ще се случи съвсем скоро ей дъртия никой не вярваше че ще падне и той падна
      Е ти късите ги пускаш от 11400 после н 11500, после на 11600

      Коментар


      • късо късо на дакса . идеален пирон ще се случи съвсем скоро ей дъртия никой не вярваше че ще падне и той падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Тези дни купих малко акции на IAMGOLD, предложете и някой друг производител на злато, че не съм добре запознат.
          SSRI, SAND, SLW ама купувай по-добре GDXJ че започнаха да дават фира по единично ей тея ANV си отидоха, а златото в Невада не е свършило ама ей на .......

          Коментар


          • К'во става с ДАКС-а
            Чупи всички редорди?

            Архи пуснали си късите
            Хемилио трейдваш ли още?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              страхотен дакс късо късо на фашагата от любимото 11853
              ае ти луд ли си ве егати прътовете е напрайло тва, докат му изсипват пари на готово ше хои в облаците са американците са po/слаби шорти тях ......
              пусни там фибо нивата и глей къде си горе долу то в момента е излезнало от оранджевата линия значи таргета е втората синя за на горе чак кат стигне там тагай къса са ньет ше те изгърбат ........
              Last edited by michaelis; 11.03.2015, 18:08.

              Коментар


              • страхотен дакс късо късо на фашагата от любимото 11853

                интересно в америка на всеки 100 човека имал по един с ръчичики след няколко дневното хващане на ножове и продължава да има желаещи
                Last edited by the architect; 11.03.2015, 18:06.

                Коментар


                • Тези дни купих малко акции на IAMGOLD, предложете и някой друг производител на злато, че не съм добре запознат.

                  Коментар


                  • Аз най малко човека дето ги мисли

                    Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                    Голдмъните да не ги мислим, ако се наложи CEO-то им става финансов министър и национализират загубите.
                    Аз най малко човека дето ги мисли))

                    Във финансовия сектор има две компании които са ми в топ. GS и WFG

                    Коментар


                    • Ще познаеш обаче...))

                      Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                      Аз седя на едни 20% Бондове и 3-4% Reit, които взех да балансират останалата позиция уж дългосрочно, но и двете се представиха грозно напоследък. Но не е болка за умиране - от тях загубата ми е доста малка в сравнение с това, което прибрах. В четвъртък касирах каквото беше останало и сега... Дебнем... на замаушка със 75% кеш

                      Набелязал съм си, че ще вляза в AAPL някъде в 115-118, но ще е 10-ина% от портфейла ми макс, за да видим дали няма да има още по-изгодни цени след това. Google на 500-510 може също да се вземе. Може и нещо друго на момента, ако е изгодно. Но си мечтая за едни 10-ина процента корекция, която и без това закъснява доста вече. Сериозно да се сгъне пазара не очаквам, честно казано. Останалото ще набутам по VTI, VHT и VDC и просто ще наглеждам мача с лихвения процент.

                      А ако до тогава не видим такъв спад, направо за rate hike-а ще се глася да вляза дълго, защото там обезателно ще има panic sell.

                      Изкушавам се и за малко Europe, ама... да видим какво ще стане до края на месеца.
                      Ще познаеш обаче...)) за тоя епъл...)) Браво.))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Обаче тези от голдмън какви кинти правят не можете да си преставите. Понеже съм клиент на Голдмън и оня ден питах един от трейдърите да се притеснявам ли за позиците ми в SDNK защото са значителни , какво мисли той и той ми отговори - не . ))

                        Днес мръсниците го ъпгрейтнаха и сега е 5-6 % нагоре.

                        Да беше казал да купя още ))
                        Голдмъните да не ги мислим, ако се наложи CEO-то им става финансов министър и национализират загубите.

                        Коментар


                        • GS

                          Обаче тези от голдмън какви кинти правят не можете да си преставите. Понеже съм клиент на Голдмън и оня ден питах един от трейдърите да се притеснявам ли за позиците ми в SDNK защото са значителни , какво мисли той и той ми отговори - не . ))

                          Днес мръсниците го ъпгрейтнаха и сега е 5-6 % нагоре.

                          Да беше казал да купя още ))

                          Коментар


                          • къса дау цел 17 350 -----

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Изказал си се уникално....Човек да не вярва във собствените си способности...казваш.

                              Има книга на Иво Сиромахов за Българина. И там има една глава Българина и БОГ.

                              Прочети я. Мисля че става въпрос за теб.
                              Аз нямам способност да предсказвам бъдещето и било доста неразумно да вярвам че мога да правя това

                              Коментар


                              • Уникално

                                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аз мисля реалистично - бъдещето е неизвестно. Ти мислиш пожелателно - мислиш си че знаеш бъдещето защото този начин на мислене ти намалява стреса. Също както и по-голямата част от хората които са на пазара и все вярват в нещо. Я в гурута, я в технически анализ, я в собствените си способности или дори в късмета си. Аз не вярвам в нищо, предпочитам да не се самозалъгвам с измислена самоувереност.
                                Изказал си се уникално....Човек да не вярва във собствените си способности...казваш.

                                Има книга на Иво Сиромахов за Българина. И там има една глава Българина и БОГ.

                                Прочети я. Мисля че става въпрос за теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X