IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    е то наско майкъле още има гап да пълни на 4358 ама и ти си прав тази зелената на 17777 много силна . дано залебиш ай наздравичка
    абе захлебих уж, ей го тва SPX то не дават косъм да му падне от главата ебаси мамата, глей ги кви са побъркани



    ама купих и Съсела уж разпродаден, той стои като бастун не мрадна ...



    И кой Наско гледате са, аз гледам ей тва NDX - NASDAQ 100 INDEX е там нема никви 5000 кви им се привиждат нови върхове на тва



    другото което е, че не е толкова вертикално като през 2000г. явно може и по-полегато да слезне, де да го знам ...
    Last edited by michaelis10; 02.05.2015, 09:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Ол кеш на енско. Кой ти дава 25% за 2 месеца, тия горните ги бях усреднил на 22.1 с още 1 взятка.
      Като се върне някой друг гущер надоле - пак.
      А и не ми се вярва брента да мине 70$ тая година, най много 7-8% още.



      Тука не сме на 1 мнение фиско. Тея мъскоплондери освен на теслата дръжката друго не им отива
      Те и сега се търгуват над 10 пъти по скъпо от мерца, бмв и сие, колко да дирижаблят още - 20 ли ?
      Воистина не е препоръка за нищо !
      Теслата има доста фенове и също много хейтъри, което създава добри предпоставки да стане силен тренд. Определено това не е акция, по която да има консенсус. От друга страна мен дълбоко не ме инстересува бизнеса и, неговия успех или провал, или това каква е оценката в момента. Целият въпрос е, че щом не можа да остане на 200, ще трябва да отиде на 300. А и насдак ще трябва да отиде на 5150, така че се нареждат нещата.
      Също мажото е някакъв, който го раздава много корав и спи с манекенки и актриси, което резонира с анализаторите от уол стрийт.


      Нямам препоръка
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Открих току що сметка в енско на 23.3$. Добра разпродажба след тоя даунгрейд.
        Само 2.55% дивидент сега след голямото рязане, ала надявам се да купувам и на 3%, т.е. около и под 20$.
        Най добрия дрилър откъм риск/риорд.
        Типичен контрарен плей сега, ала без проблем в рамките на 5-6 години може да даде трипъл, при по голямо търпение и квадрипъла е в картите.
        Ол кеш на енско. Кой ти дава 25% за 2 месеца, тия горните ги бях усреднил на 22.1 с още 1 взятка.
        Като се върне някой друг гущер надоле - пак.
        А и не ми се вярва брента да мине 70$ тая година, най много 7-8% още.

        TSLA скоро към $300.

        Няма препоръка
        Тука не сме на 1 мнение фиско. Тея мъскоплондери освен на теслата дръжката друго не им отива
        Те и сега се търгуват над 10 пъти по скъпо от мерца, бмв и сие, колко да дирижаблят още - 20 ли ?
        Воистина не е препоръка за нищо !

        Коментар


        • TSLA скоро към $300.

          Няма препоръка
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            PS A жилетките току що отново избиха рибата.
            След 2 месеца и дивидент.
            Големи дзверове, над 1 билка кеш профит на месец правят вече.
            Дори и след днешния ъп пак си остават супер ефтини. Вече 12 трейлинг ре и малко над 9 форърд. Като сложих обратното - няма и 8 . И то без грам растеж да слага човек , което естествено си е тотално погрешно.

            Чесах се снощи по главата както се бяха сурнали дали да не прибавя още 1-2 опции към наличните 2 - и естествено не го направих
            То напоследък след всеки супер резултат артията само падаше...това ме спря.
            В момента са ми 12.5% - 3пъти по малко от най добрите времена, ала на 51$ средна.
            Ще си чакам трипъла за кеширане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis10 Разгледай мнение
              как е колеги слизаме ли аз влезнах в обратна посока както винаги рано и наопаки ама ко да се прай ......
              Mи няма лошо - още 5-6 % така да продължи и почвам здраво пълнене, чувствам аз как от 24% здравословния ми сектор ще стане 1/3 , ако нарушат нахално и ма 200 - може и половината.
              35% кеш и над 3 % маркет къси са в бойна готовност

              Как е злотото ти..май вече във всички валути пада

              PS A жилетките току що отново избиха рибата.
              След 2 месеца и дивидент.
              Last edited by pipbel; 30.04.2015, 23:19.

              Коментар


              • е то наско майкъле още има гап да пълни на 4358 ама и ти си прав тази зелената на 17777 много силна . дано залебиш ай наздравичка

                Коментар


                • как е колеги слизаме ли аз влезнах в обратна посока както винаги рано и наопаки ама ко да се прай ......

                  Коментар


                  • аз викам 1900 и толко
                    но няма сигурно да стане лесно . тия американците искат само да бият стопове . гадове

                    Коментар


                    • СП500 трее падне първо до 1985, преди да си и помислят за нови върхове над 2125
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • втори тест на дакса на синята

                        Коментар


                        • наско си удари една от първите бомби

                          Коментар


                          • зомби ти до къде го виждаш тоя дъртак

                            Коментар


                            • пипнаха основната зелена линия на майкъла на 17777 . няма така лесно да я пресекат . наздраве майкъле за зеленото

                              Коментар


                              • сеееееееееееееееч
                                освен това, мисля че тепърва започваме
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X