IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • требе си някакъкв голям минит от фомк че така дау повече да подскочи

    Коментар


    • абе слаба работа , при толкоз, умрял ръст . само ми дават да пускам пак къси
      Last edited by chronos; 20.05.2015, 21:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Трендът продължава до като не се обърне. Може да се обърне и днес, но може и след 5 години.
        има надежда значи ---действаме

        Коментар


        • Трендът продължава до като не се обърне. Може да се обърне и днес, но може и след 5 години.

          Коментар


          • братлета днес ще има игра и надолу и нагоре.смятам едни 300 пипона да си хвана.все пак падението ще е краткосрочно с таргетче разбира се.хайде успехи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              вси4ки купуваме Netflix
              Защо?

              Коментар


              • Не ме дразни...

                Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                вси4ки купуваме Netflix
                Не ме дразни...голям простак съм. )))) вече съм на 17 К загуба от авантюрата ми. )))

                Коментар


                • Защото

                  Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Climbing wall of worry....енд тренд - твой френд, няма лошо

                  Аз съм на 1/3 кеш, ма не виждам явна причина да седя почти нацяло извън пазара като тебе. Особено както си ми тече 4% дивидент на инвестираното, на целия портфейл барабар с разните там хеджове, опции и къси.
                  Просто човек би трябвало да бъде малко по внимателен при тия висини.
                  Приоритизирал съм си нещата и при евентуална сосна корекция от 15-20% + бих пълнил главно това:
                  1. На 1 място GILD, HQL, AAPL, VLO
                  2. TGA, DAL, DDC..
                  3 Всичко друго което ме изкушава ако още има пари...

                  За момента съм на 1/3 в тях, така че при нужда бих могъл да си ги умножа х 4-5 , ако използвам и дълги опции х 8-10 пъти, а при истински маркет краш - мога да вкарам и депозитната и бфб артилерия и дори до Х 15 да си ги докарам...
                  Не виждам защо би трябвало да се шашкам чак пък толкова от пазара....
                  След толкова години липса на 10 % корекция може да стане нещо което няма да е толкова приятно.Събитията които могат да се случат са трудно прогнозируеми. Разбира се всеки преценява колко да държи в кеш но аз не виждам каква би могла да ми бъде евентуалната печалба ако купя нещо сега. Колко бих могъл да спечеля....средно....2-5 %? Или повече? В замяна на тази печалба колко бих могъл да загубя ако не хвана навреме евентуална корекция? Или пък Бай анд Холд е последното нещо което искам точно в този момент защото този холд може да бъде повече от година.
                  А другата алтернатива да не спечеля тези предполагаеми средни 3-5 % и да устискам още време и ако имам възможност и преценя да купя с 10 % миимум по евтино. Ако се окаже кратка корекция - ще имам 10 % бонус над предполагемите сегашни 5 % без да имам загуба...ако се к=окаже по сериозна корекция ще съм влязал 10 % по евтино и загубите ми ще бъдат по малки.
                  От където и да погледна не виждам елементарна причина да съм на пазара - сега.

                  Ако имаме достатъчно основания да очакваме силен и продължителен бул пазар - ще се съглася но все още не виждам ниаккви изгледи това да е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Aбе тия авиолинии що се сривлят бе...някакви идеи освен друсане на крушата


                    http://finviz.com/quote.ashx?t=DAL
                    A не бе, вече 8-10% за 2 дена и то при положение че олиото пада.
                    Я добавка на dal+luv.
                    Aко може още 10% да ги скинат - перфекто !

                    Коментар


                    • е тва е ....

                      US Federal Reserve Bank Hit by Hackers
                      Hackers successfully attacked the Federal Reserve Bank of St. Louis, redirecting users of its online research services to fake websites set up by the attackers, the bank said on Tuesday.
                      http://sputniknews.com/us/20150520/1022347255.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                        Преди 3 години купих 180 акции на 56$ и ги продадох на 61 $......и си мислех, че съм на далавера.......след 3 години 1000%, ама кой да
                        знае ...
                        винаги има такива

                        с опции 1000% са ваzможни ени тиме (както и zагуби)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                          и той е пазара така ли барабар с treasuries .....
                          квото прават клиентите на голдман, обратното

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            вси4ки купуваме Netflix
                            Преди 3 години купих 180 акции на 56$ и ги продадох на 61 $......и си мислех, че съм на далавера.......след 3 години 1000%, ама кой да знае ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                              вси4ки купуваме Netflix
                              и той е пазара така ли барабар с treasuries .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Кой по дяволите продължава да купува американския пазар?

                                Не мога да си обясня.
                                Може би много хора играят по тренда...

                                Както предвидих предната седмица всички ( и аз покрай тях ) хубаво се запасиха с късо евро и вече два дена падат милиони.
                                вси4ки купуваме Netflix

                                Коментар

                                Working...
                                X