IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

    Мога да кажа същото. Прецених те и аз тебе, А защо не си ходиш в златната тема, като си златна буболечка и не ти е мястото тука?
    Така е! Махам се от темата! Не е възможно човек да смогне да отговаря или да се занимава с всеки един капутляк във форума, а не е и нужно!
    Last edited by Mike Florida; 25.09.2020, 09:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

      1. Какъв е и какво звено, аз съм го преценил!
      2. Отбелязва собствената си интерепретация на фактите, а не друго!
      3. Идиотите сами се посочват, не е необходимо НЕидиот да ги посочва, ако последния наистина е с "НЕ" отпред!
      4. Всички участници са равни по презумция във форума, от там на сетне никой не е равен с никой в живота!
      5. Мен специално не ме засяга. Коментирам го, не защото ми е направил нещо, а защото смятам, че това, което прави не е ОК!
      Мога да кажа същото. Прецених те и аз тебе, А защо не си ходиш в златната тема, като си златна буболечка и не ти е мястото тука?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

        Супер, а колко мислиш може да се прави средно за месец на целия портфейл с дей трейдинг дългосрочно
        Много е относително това.Ако вкарваш на ден целия портфейл това е огромна грешка според мен.Защо е грешка? Първо рискуваш да останеш в акции и да станеш дългосрочен държател на артии,второ ако се заиграваш с по-рискови боклуци рискуваш да се занулиш от раз.Ако пипаш много много внимателно може да си докарваш между 1000 и 2000 $ ма месец без проблем и да си на кеш.За повече се иска ресурс и много добри доходи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Първо трябва да се извиня за намесата и да уточня, че не смятам да адвокатствам на Мони и се опасявам че спора ви е продиктуван от липса на взаимно разбиране. Но да се върнем към горното обвинение... Намирам го за абсолютно безпочвено, защото Мони не е съвсем човек и му е трудно да се държи като такъв. По-скоро опитай да гледаш на него, като на липсващото еволюционно звено между човека и машината. (Да не се бърка с ИИ, което е обратното). Как работи ли..? Ми отбелязва фактите и вижда връзките между тях. За съжаление, вижда и бъговете и не се свени да ги сподели (а това може да бъде доста дразнещо, когато си приносител на въпросните бъгове). Относно форумните идиоти, не виждам никаква причина, да бъдат наричани по друг начин. Измислянето на подходящ евфемизъм, би било само загуба на ресурс. За да се избегнете по-нататъчна конфронтация, можеш да приемеш, че сте равни и оттам да продължите дискусията. Сигурен съм, че колегата не е искал да те засегне персонално с квалификациите и прогнозите си, просто посочва нещата такива, каквито ги вижда.
          1. Какъв е и какво звено, аз съм го преценил!
          2. Отбелязва собствената си интерепретация на фактите, а не друго!
          3. Идиотите сами се посочват, не е необходимо НЕидиот да ги посочва, ако последния наистина е с "НЕ" отпред!
          4. Всички участници са равни по презумция във форума, от там на сетне никой не е равен с никой в живота!
          5. Мен специално не ме засяга. Коментирам го, не защото ми е направил нещо, а защото смятам, че това, което прави не е ОК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
            Интелектуалните ти качества или компетенции по икономика и финанси в случая са без значение!

            Държиш се гадно като човек!

            Лека!
            Първо трябва да се извиня за намесата и да уточня, че не смятам да адвокатствам на Мони и се опасявам че спора ви е продиктуван от липса на взаимно разбиране. Но да се върнем към горното обвинение... Намирам го за абсолютно безпочвено, защото Мони не е съвсем човек и му е трудно да се държи като такъв. По-скоро опитай да гледаш на него, като на липсващото еволюционно звено между човека и машината. (Да не се бърка с ИИ, което е обратното). Как работи ли..? Ми отбелязва фактите и вижда връзките между тях. За съжаление, вижда и бъговете и не се свени да ги сподели (а това може да бъде доста дразнещо, когато си приносител на въпросните бъгове). Относно форумните идиоти, не виждам никаква причина, да бъдат наричани по друг начин. Измислянето на подходящ евфемизъм, би било само загуба на ресурс. За да се избегнете по-нататъчна конфронтация, можеш да приемеш, че сте равни и оттам да продължите дискусията. Сигурен съм, че колегата не е искал да те засегне персонално с квалификациите и прогнозите си, просто посочва нещата такива, каквито ги вижда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Съвсем нормално е ти и тези хора да не ме понасяте. Ясно ми е защо е така

              Хайде лека

              Интелектуалните ти качества или компетенции по икономика и финанси в случая са без значение!

              Държиш се гадно като човек!

              Лека!

              Коментар


              • Съвсем нормално е ти и тези хора да не ме понасяте. Ясно ми е защо е така

                Хайде лека

                Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Аз съм златна бобулечка, а такъв човек не се изнервя когато златото пада, защото за последния купеното злато или акции, никога не са достатъчни и всеки спад позволява да се допълва, със заделените пари от печалбите, за всеки следващ месец!

                Дори и ти не ме изнервяш, а просто се забавлявам, като ти псоочвам нещата, защото останалите те плюят на едно много просташко и примитивно ниво, каквото е и твоето към тях, а през подобна критика не "боли"!

                Слагам те на място, защото се държиш гадно от чисто човешка гледна точка, без значение дали тези, които плюеш са глупаци или не! Не си ти човека, който трябва да ги оценява!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Майки, успокой се. Златото не падна, защото аз така казах. Ти много се изневвяш като напиша, че ще пада

                  Ама то не падна заради това, което аз съм казал. Спокойно, човек
                  Аз съм златна бобулечка, а такъв човек не се изнервя когато златото пада, защото за последния купеното злато или акции, никога не са достатъчни и всеки спад позволява да се допълва, със заделените пари от печалбите, за всеки следващ месец!

                  Дори и ти не ме изнервяш, а просто се забавлявам, като ти псоочвам нещата, защото останалите те плюят на едно много просташко и примитивно ниво, каквото е и твоето към тях, а през подобна критика не "боли"!

                  Слагам те на място, защото се държиш гадно от чисто човешка гледна точка, без значение дали тези, които плюеш са глупаци или не! Не си ти човека, който трябва да ги оценява!

                  Коментар


                  • Майки, успокой се. Златото не падна, защото аз така казах. Ти много се изневвяш като напиша, че ще пада

                    Ама то не падна заради това, което аз съм казал. Спокойно, човек


                    Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Като гледам ти се заяждаш с много от форумците, а не ТЕ или АЗ с ТЕБ!

                    Ти си типаж, който разглежда себе си като човек с интелектуални качества! В това няма лошо, стига да не го натрапваш през усмиване на други хора!
                    Ако човек, разглеждащ себе си по подобен начин, прочете Х литература, с цел ограмотяване, в сфера, към която има интерес, става особено страшно, защото последния надгражда личното си виждане за интелектуални качества, с убедеността за притежаването и на страхотна теоретична компетентност!

                    В крайна сметка, ако изначалния му поглед, за собствените му интелектуални способности, е бил значително надценен, интерепретацията му и за теоретичната компетентност, пречупено, през способността му за възприятие и анализ, в рамките на собствения му интелект, също бива надценена!

                    Искам да кажа, че е крайно несериозно да смяташ, че даваш някаква "страхотна" стойност на форума, за разлика от други, което от своя страна да ти дава право да ги усмиваш и критикуваш, без самия ти да имаш безспорните доказателства, за действителното предоставяне на тази стойност!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Значи просто ти е кеф да се заяждаш мене

                      А по същество, няма ли да почнеш да трейдваш като терзиев

                      Не искаш...? Защо бе? Той виж какво казва, че бил невероятен Че даже трбявало да му благодарим, че е тук сред нас да ни огрее

                      Като гледам ти се заяждаш с много от форумците, а не ТЕ или АЗ с ТЕБ!

                      Ти си типаж, който разглежда себе си като човек с интелектуални качества! В това няма лошо, стига да не го натрапваш през усмиване на други хора!
                      Ако човек, разглеждащ себе си по подобен начин, прочете Х литература, с цел ограмотяване, в сфера, към която има интерес, става особено страшно, защото последния надгражда личното си виждане за интелектуални качества, с убедеността за притежаването и на страхотна теоретична компетентност!

                      В крайна сметка, ако изначалния му поглед, за собствените му интелектуални способности, е бил значително надценен, интерепретацията му и за теоретичната компетентност, пречупено, през способността му за възприятие и анализ, в рамките на собствения му интелект, също бива надценена!

                      Искам да кажа, че е крайно несериозно да смяташ, че даваш някаква "страхотна" стойност на форума, за разлика от други, което от своя страна да ти дава право да ги усмиваш и критикуваш, без самия ти да имаш безспорните доказателства, за действителното предоставяне на тази стойност!

                      Коментар


                      • И двете ги прави. До скоро повече държеше. Ама тука преди месец се ядоса, че разкара всичко прекалено рано и явно се е амбицирал да навакса. И навакса дей трейдинг. А точно колко пари има няма да казвам - дала съм достатъчно информация да си сметнете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Видяла съм му всичко. Не лъже. И редовно си говори по телефона с брокера. Никога не бих казала нещо, което не знам със сигурност. Ква ми е ползата !!! Човекът е почнал от нулата навремето. Явно има бизнес талант - някои хора просто си ги бива. И не е лъжец, нито е комплексар. Когато загуби идва и се оплаква. Март месец примерно рева, че е загубил 4 милиона. Но успя да си ги върне че и отгоре.
                          от трейдинг през 2-3% ли си ги върна или просто щото пазара се възстанови, а той не е пипал
                          май виждам логическо противоречие
                          от трейдинг или от бай енд холд?

                          То и аз си говоря по телефона с брокера, че и с няколко. И какво от това? Брокера ти донася златни сделки, защото си красив?
                          Що за аргумент е това? Говорил съм с няколко вчера и днес. Няколко ми се обадиха, на няколко се обадих аз. И това аргумент ли е за нещо?

                          Стига съм търсил логически противоречия че стана късно.

                          като му знаеш всичко, кажи колко му е тотала за 10 г. и за 20 г. и ще го оценим. Това е критерия. Другото е като 4 слепци опиващи слон. Единия ще каже, че е слаб и дълъг, другия че е дебел и дълъг, третия че е кръгъл, четвъртия кой знае какво. Ще сравним резултата му с индексите и ще видим дали е "свекъра" или обикновен свекър.

                          Коментар


                          • Значи просто ти е кеф да се заяждаш мене

                            А по същество, няма ли да почнеш да трейдваш като терзиев

                            Не искаш...? Защо бе? Той виж какво казва, че бил невероятен Че даже трбявало да му благодарим, че е тук сред нас да ни огрее

                            Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Първо от теб научавам, че Терзиев ми е любимец!

                            Второ, за да се оцени каква топка е даден човек, това трябва да се случи от голяма група хора, и тази група да се състои от успешни такива, също и доказани в живота, с качествата си люде, а не да е съставена от льольовци, защото както е посочено в народната поговорка: "какво разбира прасе от кладенчова вода..." Не трябва отделните форумци да лепят етикети, един на друг и да им дават оценки, каквато е твоята практика!

                            Трето, ако някой не ми е интересен или го намирам за тъпанар, просто не го чета изобщо, а го игнорирам. Съществуват и медицински случаи сред участниците, които нито ги зачитам, нито коментирам!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Майки, аз няма да ти кажа каква топка си ти... но хайде тебе да те вземем за опитно зайче. Твоят любимец терзиев като каже купи това и ти да купиш, купи онова и ти пак да купиш и после ела да докладваш резултати



                              Първо от теб научавам, че Терзиев ми е любимец!

                              Второ, за да се оцени каква топка е даден човек, това трябва да се случи от голяма група хора, и тази група да се състои от успешни такива, също и доказани в живота, с качествата си люде, а не да е съставена от льольовци, защото както е посочено в народната поговорка: "какво разбира прасе от кладенчова вода..." Не трябва отделните форумци да лепят етикети, един на друг и да им дават оценки, каквато е твоята практика!

                              Трето, ако някой не ми е интересен или го намирам за тъпанар, просто не го чета изобщо, а го игнорирам. Съществуват и медицински случаи сред участниците, които нито ги зачитам, нито коментирам!

                              Коментар


                              • Това си остава в сила, трейдърчета

                                Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Гледам CCL дълбае яко надолу. Това го чакаме за +1000%, нали terziev

                                Хващам се на бас за $10 000, че до една година това няма да направи +1000%

                                А с Ивелина за същото на $20 000

                                Броим от текущата цена от $13.76

                                Коментар

                                Working...
                                X