IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смятам

    Първоначално изпратено от KПенчев Разгледай мнение
    От средата на януари насам съм много предпазлив. Намалил съм екцпозицията си към доларови активи до 43% в момента от 100% в началото на годината. Също така 32% от от портфейла ми в момента е кеш разпределен между 4 валути. Тези мои действия намалиха профита ми значително през този период, но се надявам при следващите "драми с обрати" да огранича загубите си и да имам възможност да се възползвам от ниските цени. А драми очаквам да има ако не с Европа то със Северна или Южна Америка.
    Аз лично смятам че до година, година и нещо по голмеия процент от валутите и активите ти трябва да ти е в долари.
    Няма сериозни изгледи долара да поевтинее в такъв период а шанса да се покачи е около 85 %.

    Коментар


    • Донякъде си прав

      Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
      хахах ама ти и на сериzно се вzимас.

      един голем инвестор никога не 4ати иz некви тапи форуми
      Донякъде си прав....форума не е особенно умен. Но това се дължи на участниците в него а не на форума. Което не ти прави комплимент и на теб.
      За хубаво или лошо съм Българин и като такъв поради липса на голяма алтернатива в България пиша тук.

      Кои според теб са големите инвеститори? и Какво правят според теб "големите" инвестититори" ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Говоря ча частен чат.

        Предполагам не мислите че си говоря цял ден с вас.

        хахах ама ти и на сериzно се вzимас.

        един голем инвестор никога не 4ати иz некви тапи форуми

        Коментар


        • Извинявай

          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          За това ли говориш?
          http://www.cnbc.com/id/102714347
          Извинявай....помислих си че ме питаш за кой чат.

          Явно го има и в СНБС ... да...аз го знам доста преди това.

          Това е добра новина за моя лагер , но независимо от тази новина аз си имам твърда позиция против пазара и нямам намерения да я променям. Затова не и обърнах кой зане какво внимание просто реших да ви го кажа.

          Коментар


          • Глупости

            Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            За това ли говориш?
            http://www.cnbc.com/id/102714347
            Говоря ча частен чат.

            Предполагам не мислите че си говоря цял ден с вас.

            Коментар


            • Те като гледам сами се изясниха нещата.

              Нямам препоръка
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Пичове накъде смятате отиваме днес?

                Нямам препоръка
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • От средата на януари насам съм много предпазлив. Намалил съм екцпозицията си към доларови активи до 43% в момента от 100% в началото на годината. Също така 32% от от портфейла ми в момента е кеш разпределен между 4 валути. Тези мои действия намалиха профита ми значително през този период, но се надявам при следващите "драми с обрати" да огранича загубите си и да имам възможност да се възползвам от ниските цени. А драми очаквам да има ако не с Европа то със Северна или Южна Америка.

                  Коментар


                  • мръъъъъъъъъъсни балонерчета американски

                    Коментар


                    • айде айде 17853 не се офлянквайтееееееееееее

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        За това ли говориш?
                        http://www.cnbc.com/id/102714347
                        тва е поредна фаскиа.

                        влиzа, повли4а стадото и вдига волата и zатвара с добар профит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                          Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                          Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                          Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.
                          За това ли говориш?
                          http://www.cnbc.com/id/102714347

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                            Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                            Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                            Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.

                            това е hedge

                            Коментар


                            • В един чат

                              Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Това къде го гледаш?Ако може дай линк!
                              В един чат по разбиращите и по сериозни трейдъри от мен споделят.

                              Обаче тези мошенници банките вдигат изкуствено еврото за да могат да налапат повече кинти при падането му и който се върже...върже взимат му парите и приключва.

                              Аз понеже нищо не правя освен валутите и тея дни смятам да продам всичко американско....и само ги слушам.

                              Имало пут опции на SPY za okolo 25 M купени с падеж следващия петък. Не съм проверявал но няма начин да не е така щото единия е от Дойтче банк.
                              Last edited by Iv_max; 02.06.2015, 10:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                Залога срещу пазара гледам се е вдигнал бая до следващия петък когато изтичат опциите..
                                Това къде го гледаш?Ако може дай линк!

                                Коментар

                                Working...
                                X