IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Конфуций: "Проклятие е да живееш в интересни времена."

    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Не се пичелило от борсата викате UK’s chief scientific adviser has £600,000 of shares in vaccine maker contracted by govt

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        По-луд пазар не съм виждала в целият ми 6 месечен трейдърски стаж ))))
        Такива са времената, луди, а и още по луди ще стават тепърва.
        Казват че е на късмет да живееш в интересни времена, в твоя случай и да търгуваш...

        Коментар


        • имам разни идеи, но нямам време сега. пуснал съм да дебна paa

          Коментар


          • това видяхте ли го? Май тръгнаха нагоре обаче. А може ми да е фалшива тревога. По-луд пазар не съм виждала в целият ми 6 месечен трейдърски стаж ))))

            https://www.investors.com/promoted-c...jy42YjKdvAWDOk


            Last edited by IvelinaJensen; 24.09.2020, 17:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              то това и ние го виждаме. Защо говорите за минали неща, как сте спечелили вече много пари ... кажете нещо за бъдещето!! някаква прогноза ?
              Дръж повече кеш и малко акции.Пазара ще падне.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Плъзга надолу пазара, няма импулс
                то това и ние го виждаме. Защо говорите за минали неща, как сте спечелили вече много пари ... кажете нещо за бъдещето!! някаква прогноза ?

                Коментар


                • Здравейте ,не съм писал от 3 г. пазара тук в Сащ е наистина на светлинни години от БФБ но мисля че нищо ново не казвам , търгувам активно на NYSE day trading. Резултатите понякога са невероятни и днес е един от тези дни 16К профит още на премаркета .Ташунко го познавам много добре редовно обменяме опит ,смея да твърдя че има невероятен усет за пазара и страхотни успехи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    На демото. Спрях да търгувам наистина откак разбрах, че без да си изчел 50 книги, които обаче са дълбока тайна, съм нямал право да играя на борсата. Или ако играя, нямам право да печеля. А, да... и че от търговия не се печели, а трябва да се държи като Гюро Михайлов.

                    Иначе е лесно да се разбере от какво, но понеже идеята е на Ташункича, той да каже. Не го знам и него защо не се кефи да споделя. Донякъде почвам да го разбирам. Тука няколко плъшока от злоба по врачки ще тръгнат да поръчват черни магии, а другите се стискат за инфо, като девствени студентки четвърти курс.

                    ---

                    Хаха... докато го писах се срути под 100% и вече не ме е яд, че продадох.
                    С най-добри намерения споделях на колеги какво съм забелязал.Намериха се веднага такива дето те опонират.Ами живи здрави и толкова.Аз съм намерил начин как да правя спекула без да рискувам много.Ийзи на ден могат да се изкарат едни 100-200 $ и да затвориш борсата.Само,че на мен ми е хоби и търгувам по 13 ч и така правя повече естествено.Терзийка задръж за момента с покупките на златния папир.Имам нещо впредвид.

                    Коментар


                    • Плъзга надолу пазара, няма импулс

                      Коментар


                      • Сигурно ще е това SPI Energy Co. Ltd. (NASDAQ: SPI)

                        https://www.marketwatch.com/investing/stock/spi

                        https://ca.finance.yahoo.com/news/sp...191636742.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Набързо пиша че гледам търговията.Вкарах 25 000 $ по една позиция.
                          браво
                          на едро играеш
                          но ако вкарваш голям поцент от портфейла рискуваш яката...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение


                            това е аматьорско писане
                            освен 100% от позицията, трябва да кажеш с какъв процент от портфейла си влязъл
                            око е с 1% направил си 1%
                            ако е с целия портфеюл си удвоил но другия път фалит и гейм овър
                            Набързо пиша че гледам търговията.Вкарах 25 000 $ по една позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              НЕ СТАВА на лични, мамкамуибъгъв сайт. Трябва измислим верно нещо за комуникация.
                              сайта праща ЛС нищо че дава съобщение за грешка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                НЕ СТАВА на лични, мамкамуибъгъв сайт. Трябва измислим верно нещо за комуникация.
                                Групичка нещо у фейсо? Ако може да участвам.... Неам паре ама тъй - от любопитство. Все се надах да тръгне пазара нагоре днес

                                Коментар

                                Working...
                                X