IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ти май нещо ама съвсем не схващаш.
    хаха.... Ама молА ти се. Ти си толкова умен, а аз толкова тъп. Как ще го схвана?.... хаха
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Сега политиката не е актуална и си търси територия ,шматката!!!
      суапови числа на акции, ако Мастъра си е купил и една акция през живота аз съм трамвай с гуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Анон се заяжда с мен. Но не е улучил човека
        Наздраве
        Трябваше едно "Извинявай", но не - ти си пое вдъхновено загубата.

        Наздраве и от мен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Ти май нещо ама съвсем не схващаш.
          Сега политиката не е актуална и си търси територия ,шматката!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Божееееее... Божееее.... Ега ти инвеститорите ега ти чудото... хахах

            Това което правиш е същото като да закриваш 1/2 от губещата си позиция и след това пак да я удвояваш.... Единствената разлика е, че ти плащаш ДВОЙНИ комисионни на брокера си като разликата между суаповите числа за да ти револвира две огледално противоположни позиции!
            Ти май нещо ама съвсем не схващаш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Абе какво спорите за глупости,гледайте си вашите портфейли. И мен нещо опитват да ме настъпват,че съм казал че няма да мине 1,15 еврото и явно се кефят на това някои безмозъчни индивиди, ама само аз си знам колко съм напред и то само лятото. Така че секи да си гледа неговата паница щото само дребосъците гледат на другарчето си
              bravo . smisleno mnenie

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Да бе, бъзикам се



                Дай жокер де.


                Това, ако продължава така и ДАКС-а утре няма да отлепи, а ще изтрие още 3-4 %
                Анди, тъй-като ми се струваш един от симпатичните и незаядливи участници:

                Утре, а и до края на седмицата, индексите все още могат здраво да се спихнат. И сега е важно защо!!!! Гледай златото - при такъв риск авършън, златото трябваше да удря поне 1500, ако не и повече. ДА, ама не - стои си и се държи като промишлен метал. Значи имаме липса на ликвидност, или по-скоро - очаквана такава. Дали ще дойде от Китай или от САЩ, все едно е. А когато имаме липса на ликвидност - тя се търси най-вече от борсите и впоследствие от трежърис, защото там нещата са сериозни и интернационални и са в краен случай.

                Дано ме разбираш какво имам предвид.

                Успех!

                Лека на всички и утре пак....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Само където не съм загубил кеш. Загубил съм стойност от оценката на акциите - за което не ми пука особено тъй като така и така съм дългосрочен. Акциите са си ми същия брой - искам да си ги държа държа си ги. само където кеша ми се повишава. Стойността на портфейла ми пада, но кеша ми се увеличава а акциите ми остават едни и същи.
                  Божееееее... Божееее.... Ега ти инвеститорите ега ти чудото... хахах

                  Това което правиш е същото като да закриваш 1/2 от губещата си позиция и след това пак да я удвояваш.... Единствената разлика е, че ти плащаш ДВОЙНИ комисионни на брокера си като разликата между суаповите числа за да ти револвира две огледално противоположни позиции!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Ааа, не, мен си ме брулят. Отивам с колело до Перник.
                    Анон се заяжда с мен. Но не е улучил човека
                    Наздраве

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Някой май рече че ден като днес ще се изучава...
                      Не ми се мисли ако цялата седмица е така...
                      Няма нищо за изучаване!!!Елементарно е според мен!!!Много напрежение се натрупа!!!Аз го чаках преди и изгорях!!!Сега може би ще се включвам нагоре!!!Но кога?????Ще видим!!!Като Фътьо Тъпанчев:Ние го чакахме на друга дата...!!!Иначе отдавна си беше за къси!!!Въпросът сега е дали ще има мечи тренд!!!До Коледа!!!Предполагам няма да я развалят!!!Но знае ли човек!!!Умната,па може и Русата!!!
                      Last edited by kefala; 24.08.2015, 23:16.

                      Коментар


                      • Абе какво спорите за глупости,гледайте си вашите портфейли. И мен нещо опитват да ме настъпват,че съм казал че няма да мине 1,15 еврото и явно се кефят на това някои безмозъчни индивиди, ама само аз си знам колко съм напред и то само лятото. Така че секи да си гледа неговата паница щото само дребосъците гледат на другарчето си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Някой май рече че ден като днес ще се изучава...
                          Не ми се мисли ако цялата седмица е така...
                          Баси кефа ще е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Да бе, бъзикам се



                            Дай жокер де.


                            Това, ако продължава така и ДАКС-а утре няма да отлепи, а ще изтрие още 3-4 %
                            Не Анди,не става със жокер!!!Иначе няма никакъв проблем!!!Чисто и просто много съм хеджиран!!!Но това става с години!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Кво става с тия индекси бе!!!Преди на ден правеха по 15-16 точки ,сега за секунди!!!
                              Някой май рече че ден като днес ще се изучава...
                              Не ми се мисли ако цялата седмица е така...

                              Коментар


                              • excellent day. i am short term flat and time to visit bulgaria

                                Коментар

                                Working...
                                X