IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    След вчерашното пълнене на гащите днес всички хартиени буболечки са в еуфория.... До следващия път, който ще е съвсем скоро!
    Защо ни казваш: "хартиени буболечки" - ние не сме такива: не мишкуним хартийки в бамките, но купуваме активи.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • След вчерашното пълнене на гащите днес всички хартиени буболечки са в еуфория.... До следващия път, който ще е съвсем скоро!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Оле, щом и Бате Асо се появи , занчи найстина сме в изключително интересни времена.
        Все пак да кажа здрасти отново Бате Асо.
        И за мало ли идваш при нас или .... ще възобновиш ли писането в собствената си тема ?
        Успех на всички

        Коментар


        • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
          освен ако знаеш как да си лонг гамма,шорт вега
          тогиз хем гарга,хем рошава
          Еле пък тия фанариотски гърцизми хич да не ме интересуват...

          То да ми падне скоро пак Гилдчето на 14-15$ пък хич няма да му мисля на 28-30....
          Проверено, булит прууф

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Мдаааам, как така Волата ще те прецаква.
            освен ако знаеш как да си лонг гамма,шорт вега
            тогиз хем гарга,хем рошава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              we take the profits
              Туй дейтрейдство не ми е по сърце.
              Сигурно щото нямам още 2г. на нисе...може би по нататък...

              То и ако имах повече кураж вчера щях да си утроя на лудите нива PJP то, а не само скромна 1/3 добавка.

              Можех и по добре да се справя вчера с отиграването, ма чат пат доволен от себе си.

              Както и да е, важното е че натоварих на много добри нива сума ти опции и то на чудесни компании и вече минават 14% от портфейла.
              Все още съм почти на 1/3 кеш ( и още толкова в готовност да потеглят от БГ при нужда ) ма като се има предвид левъриджа от опциите кажи речи съм на 100% инвестиран.

              Заложил съм и други опции на 15-20% до 30% по ниски нива от вече реализираните.
              Найш ли го накъде ке тръгне маркета...

              Харесва ми идеята на Алонсо за липс опциите с ролване, ма си я прилагам в мой си хибриден вариант, в комбинация с хартии, с 1-2 изключения само.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение

                pada
                Аз те разбрах. Амстердам не те разбра

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение

                  pada
                  ми естествено че пада - те пазарите растят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Мдаааам, как така Волата ще те прецаква. Абе момче, какъв е този некОлтурен език
                    pada

                    Коментар


                    • Мдаааам, как така Волата ще те прецаква. Абе момче, какъв е този некОлтурен език

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        FCX, X
                        Аз ресурсите ама наистина не ги гледам - нещо което ще се срива още много време и от време ще прави резки подскоци просто не ме интересува. Волатилността му е твърде голяма за къси. Тренда му ще е твърде много надолу за дълги, а с опции предпочитам да купувам двугодишни колове вместо путове. Все пак печалбите там са много по-високи спрямо риска отколкото при путовете. .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          CVS, JP, WFC
                          we take the profits

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Тамън се точех на ябълката
                            Чи тя евтина още бе, само 3$ над средната ми.
                            Ама пък опшъна гледам вече почти 20% ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Долар, молар - след брутални спадове следват брутални ръстове. Или други брутални спадове
                              Ха-ха: важното е бруталство да има - и аз мисля: за отминалата тридневка холивудаджиите ще правят филми един вид, отделно че ще пише в учебниците.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Тцъ
                                FCX, X

                                Коментар

                                Working...
                                X