IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Всеки инвестирал в акции на нисето или на дакса ше реве! Гледам, че се целите в най-големите балони. Овча стадна психика.
    Ако е възможно отложи малко писанията по темата, че временно съм къс и появата ти ме притеснява.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Как не те послушах!!!Лошото е,че не послушах и себе си!!!Надявам се да е за последен път!!!
      E кой ти пречи и сега ?
      Ако мислиш че ще ходи до 180 още едни 12% имаш поне дори и само на дабъл левъридж.

      Аз пък чаках да мине сигура 1.15 да вляза на късо евро, ма на най....нищо, пазара е хубаво нещо, винаги дави 2-ри, че често и 3 шанс....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        Два варианта могат да попречат на този сценарии. И те са свързани с резки движения на ФЕД. Ако ФЕД дадат ясен сигнал - когато го дадат и ако го дадат че няма да пипат лихвите тази година може да има ударно покачване на СП. Ако ФЕД дадат ясен сигнал че е огромна вероятността да ги вдигнат декември - СП може да отиде до 183.
        Всичко зависи, кога китайците ще разрешат на Фед да вдига лихвите. Това ще стане едва тогава, когато успеят да заобиколят долара като основна резервна валута!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • В тези условия

          В тези условия сматам въпреки всичко че ФЕД е почти невъзможно да вдигнат лихвите вече. Ако това е така - не може да има и аз не виждам на този етап сериозен фундамент и причина за спадане на пазара драстично. Според мен нива от около 190 или малко по надолу ще започне постепенно затваряне на късите позиции и ще отиде пазара краткосрочно около 204. Казвам 190 защото много хора очакват това да е 183 но когато много хора очакват - това е повече от ясно че някой ще ги изненада и точно това очакване ще позволи затварянето на късите постепенно защото пишман инвестоторите ще очакват да падне още.

          Два варианта могат да попречат на този сценарии. И те са свързани с резки движения на ФЕД. Ако ФЕД дадат ясен сигнал - когато го дадат и ако го дадат че няма да пипат лихвите тази година може да има ударно покачване на СП. Ако ФЕД дадат ясен сигнал че е огромна вероятността да ги вдигнат декември - СП може да отиде до 183.

          Единственото нещо което може да доведе до крах на пазара са лихвите.

          Коментар


          • И къси и дълги

            Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Този обем е от затваряне на дълги позиции, а не от откриване на къси!
            И къси и дълги. Основните къси са от Август.

            Важното е че обема е подобен но по малък от този който се очакваше при вдигане на лихвите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Ми щом е толкова елементарно откривайте левърджнати къси и шапка на тояга.

              Макар че нищо не му пречи на лаурета кейпа му по някое време да покаже и 150% надценен пазар..

              ПС В момента на пазара има мечки колкото по корекцията 2011, тъй че....
              Как не те послушах!!!Лошото е,че не послушах и себе си!!!Надявам се да е за последен път!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Първия сигнал ще е ако видим голям обем на покупка ( т.е затваряне на къси позиции ) на СП .
                Забележи обема на продаден СП веднага след ФЕД и ще ти стане ясно за какво говоря. Този обем не е току така.
                Този обем е от затваряне на дълги позиции, а не от откриване на къси!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Всичко е спекула

                  Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ив - аферим за откровеността и за отличният въпреки всичко анализ - грешки стават винаги - особено в такава епоха на воатилство и хаос, ако човекът играе на късо и опитва да прави спекулка един вид.... е, на китайските бабета може да им е харесало това.

                  И мен костенуркаджийската криза ме върна малко назад, защото подцених мащабността и, но въпреки това вярвам, че в моментът който си напазарува - но дългосрочно и без да го е грижа какво ще стане с инвестицията му няколко месеца до година - година и нещо, няма да съжалява, каквато и качествена акция да си купи.... разбира се, ако не стане някаква костенуркаджийска простотия и с някоя друга компания, риск, който се минимализира с умерена диверсификация и осторожност.


                  Воммов - щом те болят очичките да прочетеш един от малкото смислени постове в темата от човек, който наистина разбира - това хич не е добре - намажи ги със змийско млечице или лозов сочец.

                  Глупости пишеш ти, защото си полуграмотен.
                  Всичко е спекула в крайна сметка.

                  Нивата на почти всички компании не са за първоначално влизане с цел дългосрочна инвестиция.
                  Но вероятността пазара да се въстанови е голяма към момента.

                  Първия сигнал ще е ако видим голям обем на покупка ( т.е затваряне на къси позиции ) на СП .
                  Забележи обема на продаден СП веднага след ФЕД и ще ти стане ясно за какво говоря. Този обем не е току така.
                  Гадното е че нямам никаква идея какво реално ще се случи и кога ще се случи вече.
                  Възможно е пазара да опита нови дъна...възможно е обаче да се вдигне сериозно и пак да падне.
                  И неприятното е че не е нужен катализатор за движението в коя да е посока.
                  Може би само по ясна позиция от ФЕД ще даде ясна посока но кога ще бъдем свидетели на това незнам.

                  Коментар


                  • Всеки инвестирал в акции на нисето или на дакса ше реве! Гледам, че се целите в най-големите балони. Овча стадна психика.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                      Някой голям се прецака. Затвориха ми се няколко дълги компании на цени до 2 пъти по-високи от котировките преди отварянето на маркета.
                      Някой може ли да обясни следното:
                      Сложил съм sell limit поръчка преди време за $24 и днес ми се изпълни на $34.69.
                      Отсрещният каква поръчка е пуснал, дори да не е market, a лимит, лимита не се ли третира в началото като маркет. При пресичане на bid/ask как се определя цената?
                      Интересно, че нямам съобщение за разваляне на сделките както често се случва.
                      Кои са компаниите? Сменяй брокера! Би трябвало да развалят сделките

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

                        Имам чувството, че тук 80% никога не са играли на късо. Все чакате ниски цени, за да надиплите акции. Ще дойде и това време, но по-нататък.
                        Късо акции - не. И не смятам.
                        Ма къси секторни етф-и - да.
                        Напоследък извънредно доволен от BZQ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Глупости пишеш ти, защото си полуграмотен.
                          Aбе полуграгромотен или не - чакаме и от него едно чаршафче туканка, па било то и на полумай/македоница....

                          Коментар


                          • Абе какво толкова го бистрите тоя пазар. На този етап продавате всяко покачване, но с добър паричен мениджмънт, за да не ви гръмне сметката от волатилността и слагате стоповете над последните върхове. Предишното дъно ще го бием и тогава ще видим какво правим. Не се заигравайте с акции, а чрез индексите.

                            Имам чувството, че тук 80% никога не са играли на късо. Все чакате ниски цени, за да надиплите акции. Ще дойде и това време, но по-нататък.

                            Коментар


                            • Ив - аферим за откровеността и за отличният въпреки всичко анализ - грешки стават винаги - особено в такава епоха на воатилство и хаос, ако човекът играе на късо и опитва да прави спекулка един вид.... е, на китайските бабета може да им е харесало това.

                              И мен костенуркаджийската криза ме върна малко назад, защото подцених мащабността и, но въпреки това вярвам, че в моментът който си напазарува - но дългосрочно и без да го е грижа какво ще стане с инвестицията му няколко месеца до година - година и нещо, няма да съжалява, каквато и качествена акция да си купи.... разбира се, ако не стане някаква костенуркаджийска простотия и с някоя друга компания, риск, който се минимализира с умерена диверсификация и осторожност.


                              Воммов - щом те болят очичките да прочетеш един от малкото смислени постове в темата от човек, който наистина разбира - това хич не е добре - намажи ги със змийско млечице или лозов сочец.

                              Глупости пишеш ти, защото си полуграмотен.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • С удоволствие ще чуя умни неща

                                Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                                zаболеха ма о4ите от теz глупости
                                С удоволствие ще чуя умни неща

                                Коментар

                                Working...
                                X