IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чакаме да видим кво са намерили на Марс

    Коментар


    • Mного си трайкате бе пичове, какви ги къдрите ?

      Моите гилд опции на 14$ излязоха, следва 12.5 чакало.

      Открих позиция и на HQH na 27.8. 10% дивидент - ммм.. гууууд

      Коментар


      • Glencore just hit my target and the 6 months turned to be 4.

        25% of the proceeds go into a call option on Glencore for technical rebound

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          Alcoa unfortunately need to close today on news. Glencore: Goldman is short on credit recommendation
          По принцип пазара реагира позитивно на всяка промяна извършена от мениджмънта, когато нещата не вървят и пазарната среда е враждебна.
          За съжаление, аз не вярвам, че разделянето на компаниите е позитивно в дългосрочен план. Всъщност при равни други условия дори ефектът смятам ще е отрицателен за акционерите.
          Но щом им вървят номерата. Най-вероятно просто няма да я търгувам вече.

          Коментар


          • Между другото пак си припомних критериите на Алонсо и се сетих, че пропуснахме Ubisoft.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Имам предвид на сегашните нива. Днес обявиха, че се делят на две. В предварителната търговия са нагоре с над 6%.
              Offloadnah v ewropeiska sesia. This a new company set up

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                17 usd, now 9 usd
                Имам предвид на сегашните нива. Днес обявиха, че се делят на две. В предварителната търговия са нагоре с над 6%.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  За Алкоа не съм сигурен, че бяха за шортване.

                  А разделянето е много интересно за лонгване. Особено високотехнологичната част на бизнеса.
                  17 usd, now 9 usd

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Аз заради bhp, сещам се че преди не искаше да шортиш rio и bhp.
                    You are right. Do not like it. Had a chat with friend of mine who used to work there and he put some good facts. Need to admit that this position is from beginning of August

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                      Alcoa unfortunately need to close today on news. Glencore: Goldman is short on credit recommendation
                      За Алкоа не съм сигурен, че бяха за шортване.

                      А разделянето е много интересно за лонгване. Особено високотехнологичната част на бизнеса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Елеййй...
                        На GLEN-а му скъсаха шортите напрао ...
                        имам още 1 чакаща на 0.50 и тогава ще слагам стопове че тази от 0.50 е голяма и при фалит на гленкор ще ме нулира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                          I post only short, long term normally do not disclose. Twa sa mi pozicii from June as said that EM is crashing
                          Аз заради bhp, сещам се че преди не искаше да шортиш rio и bhp.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ко става, вече и ти почна да шортиш един от големите
                            I post only short, long term normally do not disclose. Twa sa mi pozicii from June as said that EM is crashing

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                              These are not short-term bets I post normally, but 6 to 12 months

                              I am short NZD, BRL (this is a leverage bet on China).

                              Short Glencore, Fortescue, Alcoa,BHP, Noble Group

                              Short BMW, Baidu
                              Ко става, вече и ти почна да шортиш един от големите

                              Коментар


                              • Елеййй...
                                На GLEN-а му скъсаха шортите напрао ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X