IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес са решили май да ударят най добрите ми коне, ама не им се получава, по добре съм от сп500 пак, поне засега...
    Всъщност имам чувството че $ от техите не излизат от пазара , а е в ход ротация към по валю сектори, разни тютюни, индустриални, рифайнъри, рейтове и прочие здраво на зелено, ала най много гледам литнали круизите и авионите.

    https://www.investor.bg/analizi/91/a...eja-im-311052/

    Още една късогледо преведена статия от късогледи журналисти.
    То щото Европата толкова ги разбирала нещата загледана в бъдещето на есгето, че не може стъпи и на малкия пръст на щатите и чайниците, изостава на всички фронтове. Толкова за великите суперпрозорливи регулатори от ЕС...
    Last edited by pipbel; 03.09.2020, 17:10.

    Коментар


    • Забравил съм Union Pacific (UNP). Също нов рекорд

      Кой казва, че пари могат да се правят само от тек компании. Ето ти една железница на над 150 години дето още е на гребена на вълната

      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

      И още няколко други дърпат довално нагоре.

      Не е лош днешния ден

      Коментар


      • Стига, стига...

        Не можеш да сравняваш така и ти го знаеш

        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        И все пак има някои нюанси, на поопушения му трябваха 4г за да направи пазара нов атн, а тръмпето я свърши тая работа за 5 месеца

        Коментар


        • Супер, че имаш от тях, ама аз сега къде ще ги гоня тях по тия върхове...

          А пул бек все не идва... все по-зле става положението

          Който взел - взел

          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Не забравяй и нвидиа, много доволен от тях. Хем си вдигнах тая година средната с добавки, ама пак ми даде трипъл. Ябълката вече го стори, макар че днес е в почивка да си вземе въздух, нужно е, баси ралито...

          Пазара добре дърпа нагоре, ама и викса го следва , где ли ще и излезе на тая работа края...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            голям балон се получи особено при Наско Намаляваш ли теглото на акциите ?
            Засега не, затова им вземам протекция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              SPY Dec 2020 350.000 put

              Трябва си защитя папиросите.
              Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.
              Натиснах бутона х 17.85$

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Бравус, това е пазар в Америка - Dow ще направи +400 пункта
                И все пак има някои нюанси, на поопушения му трябваха 4г за да направи пазара нов атн, а тръмпето я свърши тая работа за 5 месеца

                Коментар


                • Бравус, това е пазар в Америка - Dow ще направи +400 пункта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

                    И още няколко други дърпат довално нагоре.

                    Не е лош днешния ден
                    Не забравяй и нвидиа, много доволен от тях. Хем си вдигнах тая година средната с добавки, ама пак ми даде трипъл. Ябълката вече го стори, макар че днес е в почивка да си вземе въздух, нужно е, баси ралито...

                    Пазара добре дърпа нагоре, ама и викса го следва , где ли ще и излезе на тая работа края...

                    Коментар


                    • Някой има ли мнение защо Texas Instruments (TXN) е или не е добър залог в един дългосрочен long-only equity портфейл?

                      Коментар


                      • GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

                        И още няколко други дърпат довално нагоре.

                        Не е лош днешния ден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          SPY Dec 2020 350.000 put

                          Трябва си защитя папиросите.
                          Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.
                          голям балон се получи особено при Наско Намаляваш ли теглото на акциите ?

                          Коментар


                          • terziev, добре го хвана MYL

                            Коментар


                            • Баси та.ака с НВДА днес, съвсем изтрещяха всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Ще видим дали си струваше да гоня MYL до 15,50. Ако до края на седмицата успя да го шитна на >16,10, ще е повече от добре.
                                Wish u all the luck. Ще ти трябва при тоя нарисуван шорт.

                                Коментар

                                Working...
                                X