IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Не говоря за фигури,а за важни нива,ако не вярваш на подкрепи и съпротиви-ок,твоя работа.
    Знам само,че нищо не трябва да се отхвърля като шанс да ти покаже това което търсиш.
    Интересно ми е на база на какво взимаш решенията си,и най вече нивата на влизане и на излизане,ако не ползваш чартове.
    Явно на вътрешна информация!!!Няма друг начин!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
      Не е така Импе!
      Гарантирани са с честната дума и репутацията на компанията, няма обезпечения, прочети проспекта или питай Ирен.
      За мен лично по изгодния вариант е с привилегированите акции, но всеки сам си решава.
      Извинявай привелигерованите не изтичат ли скоро?После стават обикновенни и всичко зависи от мажо.По спомен мисля че привелигерованите бяха само за 10 г.,поправете ме ако бъркам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Със златце
        Не е така Импе!
        Гарантирани са с честната дума и репутацията на компанията, няма обезпечения, прочети проспекта или питай Ирен.
        За мен лично по изгодния вариант е с привилегированите акции, но всеки сам си решава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          С какво са гарантирани?
          Със златце
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            не полzвам 4артс и не вервам в тех. по принцип 4овек може да намериф фигура вав вси4ко.

            аz имам друга тактика, zа което сам писал по на долу
            Не говоря за фигури,а за важни нива,ако не вярваш на подкрепи и съпротиви-ок,твоя работа.
            Знам само,че нищо не трябва да се отхвърля като шанс да ти покаже това което търсиш.
            Интересно ми е на база на какво взимаш решенията си,и най вече нивата на влизане и на излизане,ако не ползваш чартове.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Полезна информация за технологичните акции

              Полезна информация за спецификта при оценката и избора на технологични акции - в този блог пост

              Коментар


              • неколко хора ме питаха zа идеи

                вси4ки глеадат гленкор, но имам и една друга голема тарговска каста, zа което писах наскоро. там подобно, на гленкоре zатворих и сам далаг...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  110,88- тройно дъно на 4-часова
                  влязох дълго
                  не полzвам 4артс и не вервам в тех. по принцип 4овек може да намериф фигура вав вси4ко.

                  аz имам друга тактика, zа което сам писал по на долу

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                    113.75 I close short term always before opening even if the traget is not reached

                    In at 111.65

                    K+S from 24 with target 26 is still in
                    110,88- тройно дъно на 4-часова
                    влязох дълго
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Бат Гойко, тоя газ докога ще пада бе ?
                      Как да го играем ?

                      Има само 40 цента до 2$, а зима иде - поне до 3.5 би могло да се вдигне.
                      Струва ми се приемлив риск/риорд....дали ?
                      Краткосрочно мисля, че може да падне с още 10-15 %. Запасите и предлагането са големи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Купи си Жабешки облизвации. 12% кой ти ги дава гарантирани.
                        С какво са гарантирани?

                        Коментар


                        • Бат Гойко, тоя газ докога ще пада бе ?
                          Как да го играем ?

                          Има само 40 цента до 2$, а зима иде - поне до 3.5 би могло да се вдигне.
                          Струва ми се приемлив риск/риорд....дали ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                            premarket will be gone tommorow
                            113.75 I close short term always before opening even if the traget is not reached

                            In at 111.65

                            K+S from 24 with target 26 is still in

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                              premarket will be gone tommorow
                              Бъкета ми не дава да пазаря на премаркет
                              Знам,че ще е късно,а може би не
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Ок е, но мисля има къде да падне още малко,и после за по голям таргет
                                premarket will be gone tommorow

                                Коментар

                                Working...
                                X