IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Няма ли анкета от инвестор-а , ще има ли или няма да има вдигане на лихвите ?
    Остават 35 минути до 21:00 часа
    Ще! ... без драма или не дълготрайна

    Коментар


    • Няма ли анкета от инвестор-а , ще има ли или няма да има вдигане на лихвите ?
      Остават 35 минути до 21:00 часа

      Коментар


      • В списание България он еър има много добро интервю с Бисер Варчев, препоръчвам да го прочетете!!! Може да се прочете на сайта започва от 18 страница.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Засега всичко изглежда много спокойно.
          Затворих каквото имаше, и на мен ми е спокойно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            И аз се набълбуках с Дисни преди време
            Нека силата бъде с нас!

            И ай дигнете го тоя %, че ми писна ...
            Аферим - развлекателното индустрия винаги ще е печеливша. Ще взема да си купя и акции на Световната федерация по кеч - ного интересно подскача отвреме-навреме.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Засега всичко изглежда много спокойно.

              Коментар


              • Bitches

                http://www.bloomberg.com/news/articl...na-steel-slump

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  99 еврота, бе.

                  Ся ще видиш, когато яката джадайска сеч напълни до дупка касичките на - къде ще иде акцията.
                  И аз се набълбуках с Дисни преди време
                  Нека силата бъде с нас!

                  И ай дигнете го тоя %, че ми писна ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Много съм доволен от Фърст Солар.
                    Te не си ли намалиха 2016 гайдънса наскоро....а и бая височко форуърд ре ми се чини...

                    Аз пък доволен че преди малко затворих на печалба опциите в/у тан, че бяха доста паднали наскоро, а изтичаха другия месец.
                    Тоя път се измъкнах сух, ама да ми е за урок, да не вземам такива със шорт експирейшън, а само дълги липсове. Които също трябва се ролват овреме де.

                    Коментар


                    • Много съм доволен от Фърст Солар.

                      Коментар


                      • Кога ни трябват борсово търгувани фондове

                        Привет!

                        Да припомня, че днес от 19 ч. се провежда безплатен уебинар "Кога ни трябват борсово търгуваните фондове (ETF)". За регистрация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          сега погледнах нарастване на потребителски кредити в САЩ от 2009 насам е все под 200 милиарда долара или грубо по 1% от БВП. Или доста под номиналния ръст на БВП.Т.е. със сигурност има един деливъридж от рода на 2-3%
                          Деливъриджа в САЩ е много по-голям от 2%. Не гледай нарастването на потребителските кредити, а съотношението потребителски кредит/доход на домакинство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            или пък на мода да излезнат разни фанатици, проповядващи балансирани бюджети
                            Какво прави Германия? Свива вътрешното търсене, политика на обедняване на немските работници, и beggar thy neighbour политика към съседите. Ако не беше еврото, дойче марката щеше да хвърчи във въздуха, а останалите да ребалансират. Но сега всички са в хватката на еврото и на затягането на коланите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              или пък на мода да излезнат разни фанатици, проповядващи балансирани бюджети
                              Ами че те са на мода. Виж само еврозоната на какво прилича.

                              Коментар


                              • Е, те хората искат, но ако можеха да правят това, което искат нямаше депресията да е чумата на века само си представи сега подобен деливъридж в Азия или пък на мода да излезнат разни фанатици, проповядващи балансирани бюджети

                                Коментар

                                Working...
                                X