IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Терзиев, подмяташ куп тикъри и ако някой се качи казваш, ето видяхте ли! А ако падне си мълчиш като риба

    Каква е целта на това занятие?

    Коментар


    • https://www.businessinsider.com/trum...navirus-2020-7

      Тръмп май започна да разбира наистина че има коронавирус, с нарастването на броя нови случаи и с кофти отчети за предходното тримесечие, едва ли ще се оправдаят очакванията за V образно възстановяване. Очаквам корекция идните дни. А ФЕД може и да си починат малко, за да отрезвят лудите спекуланти. Друг е въпросът ФЕД колко са луди.
      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

      Коментар


      • Наско ще стигне ли 15 до края на годината?

        Коментар


        • Терзиев защо не вземеш да казваш примерно на каква цена го купуваш и с какъв процент от портфейла, то иначе гледаш кое скочило най много и го пишеш то това и ние го виждаме.
          Дай да видим реално кво правиш не само да констатираме кое с колко скочило.

          Коментар


          • The company's 20-F filing also disclosed that Alibaba's revenue rose 35% over the last fiscal year and net income increased 75%. Annual active customers rose to 140M from 120M.

            Какво другата седмица. Още премаркет понеделник ще са 300+. Успях да закача малко и що годе навреме, но няма как да не съжалявам, тъй като дълго време ми беше най-голямата позиция.

            Другото интересно е CLF - стомана + автомобилни части, включително за електрокарите има. А и едва ли ще паднат митата скоро. Над 4% дивидент при едва 25% payout.

            Ма няма да мога да кажа +70% за един месец...

            Абсолютно съм съгласен съм с теб, няма да можеш. Знам, че ти е трудно, но опитай поне този път да се радваш за другите.
            Last edited by terziеv; 11.07.2020, 18:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              Е как "кво", осредняваш, а ако имаш късмет и под 50, пак, двойно по - голям пакет.
              Ма няма да мога да кажа +70% за един месец...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Добре, с’а к’во да пра’им със SO-то дето трябваше да го вземем на $56?
                Е как "кво", осредняваш, а ако имаш късмет и под 50, пак, двойно по - голям пакет.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Ако имаш пари, купувай SO постмаркет. На цена под 53 е чиста далавера. При мен за жалост удари стоповете на 54,10. Пълна аномалия и уникална сделка е тази цена за подобна 100% сигурна акция с над 4,5% дивидент.

                  Аз рискувах с WELL и допълних, защото паниката от коронавируса ми се струва необоснована. Няма да му слагам стопове.
                  Добре, с’а к’во да пра’им със SO-то дето трябваше да го вземем на $56?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Няма как да не сме доволни от щатските индекси и днес 10.юли, плюс350 точки
                    Марсианци да кацнат насред Манхатън или Йелоустоун да изригне, пак + ще е, няма какво да разколебае борсите, еднопосочен път нагоре. Вместо "Робин Худ", мисля да направя "Хитър Петър" за инвестиране на БФБ, да вземе да се събуди и при нас, моделът е доказано работещ.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Няма как да не сме доволни от щатските индекси и днес 10.юли, плюс350 точки
                      Днес андъпърфорвам с почти половин %...ма не ми пука, важното е че се случва по рядко

                      Коментар


                      • Няма как да не сме доволни от щатските индекси и днес 10.юли, плюс350 точки

                        Коментар


                        • ALK ми е докарало над 55% за точно 29 дни. Можеше и повече, но изпуснах точния момен за продажба. Дано всичките ми покупки са толкова зле.

                          NOC (Northrop) са от най-големите играчи във военнопромишления комплекс. Цената беше ниска, защото имат голяма самолетостроителна част. На мен ми изглеждат подценени в сравнение с RTX например. Това не е за спекулация, защото едва ли ще скочи с 50%. Смятам, че ще запази залога от инфлация. Типична компания за държане.

                          Аз нямам акции там, защото с наличните ще опитам да отиграя сплита на BABA. Още няколко дни останаха и китайците ще се юрнат на евтините маслини. Бая по-рисково, но ако САЩ не обявят някакви нови санкции, другата седмица бабите са над 300.

                          ---

                          За дълго държане с много добра цена за вход е NTR - торове.
                          Last edited by terziеv; 10.07.2020, 21:05.

                          Коментар


                          • NOC гледам че са на 290 долара

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              То при жълтото може и да изглежда че няма спекула но при цетралните банки спекулата е брутална и ще става още по брутална.
                              А златото винаги калкулира в цената си глупостта на политиците и банкерите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                terziev, ako си сигурен за таз фирма NOC, още тази вечер да се взима, между 17- 18 часа, че тогава пазара е най нисък. Но аз дори не знам какво прави тази фирма ?
                                ВПК дето чака Байдън да го изкара от финансовия глад- Купи си чадо. По принцип би трябвало да станат актуални ама не и тази година. Сега на мода са SWBI все пак в хаоса пищаците са актуални не Томахоуките-

                                Коментар

                                Working...
                                X