IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
    Може и по-рано!!!
    Играй с етф до като вземеш да ловиш пазара. като няма пари на масата нещата не са същите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
      Може и по-рано!!!
      Скачай с мозъкът напред, бе - след година пазарът няма да ти даде такива промоции. Поизчакай да видиш какво ще стане с ФЕД и действай.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ами да беше на истинското.
        Ще го бъде Импе!!!Трябва да си сигурен!!!Още половин или една година ми остават!!!
        Може и по-рано!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Така е, ами да му мислят спекулантите - аз съм неспекулант, аз съм фундаменталист, както знаеш.
          Фундаменталист си в България щото има няма 10 свестни компании. Ама като имаш избор между хиляди свестни компании ще видим колко време ще ти се задържи фундаментализма

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Глуности!!!За два дена съм 3000лв печалба!!!На демото ,деее!!!
            Ами да беше на истинското.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
              благодаря ви че отделяте толкова време да пишете - за жалост ме мързи да чета всичко пък и както и да го въртите вече пазарите не предоставят тия възможности които ги имаше 2009-2011, вече всичко си е изсмукан от пръстите ръст
              Глуности!!!За два дена съм 3000лв печалба!!!На демото ,деее!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Това че краткосрочно се ръководят от емоции трудно може да се използва - особено от среднностатическия спекулант. Реално и той изпитва същите емоции. Най-вероятно дори с по-голяма амплитуда от тези на самия пазар. Така че е много по-вероятно ако разчита че ще бие пазара защото пазара вкарва емоции да се окаже излъган - и всъщност пазара да го бие него Все едно дали защото е оптимист и не продава когато трябва да е песимист или защото е песимист и не купува когато трябва да е оптимист.

                Реално няма значение на къде върви пазара - ако човек няма достатъчно много опит, но се надява да печели от това че пазара е ирационален почти сигурно ще губи от това.
                Така е, ами да му мислят спекулантите - аз съм неспекулант, аз съм фундаменталист, както знаеш.

                И по борсовото ми гащи ни-ко-га не е имало кафяво.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Не мисля, че ще е достатъчно. Требе поне да пробваш да обърнеш и гащите с кафЕвото навън
                  Ама после все ще му е изправен!!!Примерно!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Импе, понякога хората говорят с ирония...
                    Ами понякога и аз говоря иронически....
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Развовесиев - така е. Дългасрочно пазарите винаги са рационални, рационалството винаги печели рано или късно - но краткосрочно се ръководят ного повече от емоциите.
                      Това че краткосрочно се ръководят от емоции трудно може да се използва - особено от среднностатическия спекулант. Реално и той изпитва същите емоции. Най-вероятно дори с по-голяма амплитуда от тези на самия пазар. Така че е много по-вероятно ако разчита че ще бие пазара защото пазара вкарва емоции да се окаже излъган - и всъщност пазара да го бие него Все едно дали защото е оптимист и не продава когато трябва да е песимист или защото е песимист и не купува когато трябва да е оптимист.

                      Реално няма значение на къде върви пазара - ако човек няма достатъчно много опит, но се надява да печели от това че пазара е ирационален почти сигурно ще губи от това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Допуснах огромна грешка и скъсих съвсем емоционално Нетфликс преди няколко месеца . Въпреки че съм на печалба от днес...искам да обещая че повече никога ( или хайде почти никога ) няма да скъся която и да е компания на пазара извън индексите.
                        И на мен това ми беше най-голямата грешка от която загубих към $10 000. Оттогава и аз имам правило срещу успешни компании да не пускам къси (особено ако са и любимата компания на инвеститорите )

                        Коментар


                        • благодаря ви че отделяте толкова време да пишете - за жалост ме мързи да чета всичко пък и както и да го въртите вече пазарите не предоставят тия възможности които ги имаше 2009-2011, вече всичко си е изсмукан от пръстите ръст

                          Коментар


                          • Вай вай, Gild опшъна почти ме облизва вече. Заредил бях на 16, 15 и 14$
                            Ма таман махнах тоя на 16 и го сложих на 14.
                            Като ке е гарга - рошава да е...

                            Валерото го чакам в дълбока засада да го удвоя на 4.50. TAN- чо тоже.
                            Пу пак да идем поне до 1800 пак...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ще взема да си сменя картинката само, че тоя червен меч, насочен диагонално надолу сякаш е на лош късмет за пазарите. Скоро имах лошата идея да отида на работа с червена фланелка и пазарите се сринаха катастрофически - вече я обличам само събота - баси.
                              Не мисля, че ще е достатъчно. Требе поне да пробваш да обърнеш и гащите с кафЕвото навън

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ще взема да си сменя картинката само, че тоя червен меч, насочен диагонално надолу сякаш е на лош късмет за пазарите. Скоро имах лошата идея да отида на работа с червена фланелка и пазарите се сринаха катастрофически - вече я обличам само събота - баси.
                                Импе, понякога хората говорят с ирония...
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X