IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Знаем, знаеееем
    Импето е на маркета след краша от 24 август
    Да: лятото започнах навън да си пазарувам

    Лобосов: имам и фондове - скоро ще ви нарисувам колелца, които да показват къде и какво си имам - и туканка - и нетуканка - и мои инвестиции, и парички в чужди рачички...

    Мишо: по-скоро: разконцентриран.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Много станахме маймуните с газа. Ще ни изтръскат от клона

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Пък и ние не знаем кога точно е купил. Ако е взел преди 3-4 години, дивидентът му на практика е 5% върху сумата, която е платил.

        (Хубаво, че в България данъците върху дивидентите са толкова ниски.)
        Знаем, знаеееем
        Импето е на маркета след краша от 24 август

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Лятото предполагам
          Лятото не е най-зле

          Ако е е търпелив дивидентен инвеститор, а и впечатлението ми е, че не е супер "концентриран", КО не е зле. Сега, божа работа, ако се "сринат". Да се сринат, да се сринат, колко да се се сринат? Това е Кока Кола, все пак, ниска бета, както някои биха казали тук .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Tуй са фондовете дето системно андъпърформват спайчо, нале...
            Ако не си от първите в тълпата - рядко свършва добре май.
            Те пък и евроиндексите едно бият небесата...

            Заявка на 7.15 UNG изпълнена. На 1.83 отговаря.
            Бат Гойко - сефте и на твоя газ да направя, при рси под 14 не се сдържах.
            Ко ще и на 1.5 да ходи - голям праз...ще пълним цистерни.
            И аз си взех на 6.96 - цяла цистерна
            Сега ще чакам братчеда от Детройт да ми прати снимки с двуметров сняг - какъвто рине всяка зима ...
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Не е направил лошо Императорът с Кока Кола. Пък и ние не знаем кога точно е купил. Ако е взел преди 3-4 години, дивидентът му на практика е 5% върху сумата, която е платил.

              (Хубаво, че в България данъците върху дивидентите са толкова ниски.)
              Лятото предполагам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Ами има фондове дето ,ще ти дават и по добра доходност и няма цял ден да се чудиш дали ,ще хванеш дивидент от 3% или не
                Не е направил лошо Императорът с Кока Кола. Пък и ние не знаем кога точно е купил. Ако е взел преди 3-4 години, дивидентът му на практика е 5% върху сумата, която е платил.

                (Хубаво, че в България данъците върху дивидентите са толкова ниски.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ако сега човекът си купи акции от Coca cola, то ще има дивидентна доходност над 3%. Лихвите по депозитите са под 1% вече общо взето един вид. А и кое е по-секси - да кажеш: "Имам депозит в Алфа бамк (напримерно)" или да речеш: "Имам акции от Coca cola"?
                  Ами има фондове дето ,ще ти дават и по добра доходност и няма цял ден да се чудиш дали ,ще хванеш дивидент от 3% или не

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Ако сега човекът си купи акции от Coca cola, то ще има дивидентна доходност над 3%. Лихвите по депозитите са под 1% вече общо взето един вид. А и кое е по-секси - да кажеш: "Имам депозит в Алфа бамк (напримерно)" или да речеш: "Имам акции от Coca cola"?
                    хубаво ги мъдриш за благозвучие....но ако цената на акцията се срине поради някаква причина ще ти се струва че алфа банк звучи някак по "секси" от онази боядисана в черно лимонада с червен етикет отпред
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Ако сега човекът си купи акции от Coca cola, то ще има дивидентна доходност над 3%. Лихвите по депозитите са под 1% вече общо взето един вид. А и кое е по-секси - да кажеш: "Имам депозит в Алфа бамк (напримерно)" или да речеш: "Имам акции от Coca cola"?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • +1
                        благодарим сърдечно за клипчето...ще се радваме и за в бъдеще да ги поствате тук,та тези от нас,които имат желание да могат да ги гледат
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Tочно ...че ченце, мизерия. При това от балоняк.
                          Кат си толкоз суетен направо си вземи VIG щом си падаш по аристократченца с още по аристократични мултипъли.

                          Аз пред колата винаги ще си предпочета примерно ежемесечна диви кокошка снясяща над 9% годишно и с >16% нав дисконт.
                          По големия пляк преди 2 месеца влязох, а онзи ден си и допълних.

                          http://www.cefconnect.com/Details/Su...spx?Ticker=THW
                          Има ного по-големи балоняци. Coca cola е могъща и стабилна компания, освен това е ного секси да кажеш, че имаш акции от.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Абе да не би някой да ги пита кво им се нрави. Ще пият! Теб да не те е питал някой? Ама ти пускат реклами по телевизията и пиеш, нали? И аз по принцип не пия, ама като не знам понякога кво ми се пие и инстинктивно взимам една кола. Ей така,щото и без това пия рядко. Пък и те да не чакат само на колата. Имат още една камара марки.
                            Иначе нямам и не смятам да купувам. Дето вика пип-а, балоняк мяза.

                            П.С. То много сурнало бре, а беше едно оптимистично сутринта.
                            short нах паzара и им ебах маикта. днеска сам кас на zлатни акции. малко се иzпласих в4ера, ама zнае каде да ходат. Newmont, Barrick

                            Russel сам кас, BHP, HY Credit

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Абе да не би някой да ги пита кво им се нрави. Ще пият! Теб да не те е питал някой? Ама ти пускат реклами по телевизията и пиеш, нали? И аз по принцип не пия, ама като не знам понякога кво ми се пие и инстинктивно взимам една кола. Ей така,щото и без това пия рядко. Пък и те да не чакат само на колата. Имат още една камара марки.
                              Иначе нямам и не смятам да купувам. Дето вика пип-а, балоняк мяза.

                              П.С. То много сурнало бре, а беше едно оптимистично сутринта.
                              "Consumer preferences", както казваше Иван Вазов навремето, се променят... Динамични са, демек

                              А и както ти казваш, пазаря им предлага разнообразие. И не е като да няма къде да ходят. Въпреки, че Кока Кола са изключително силен бранд и в дистрибуцията са много мощни.

                              Коментар


                              • Кога ни трябват борсово търгувани фондове

                                За който се интересува, публикуван е запис от уебинара "Кога ни трябват борсово търгувани фондове (ETF)

                                Коментар

                                Working...
                                X