IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Абе да не би някой да ги пита кво им се нрави. Ще пият! Теб да не те е питал някой? Ама ти пускат реклами по телевизията и пиеш, нали? И аз по принцип не пия, ама като не знам понякога кво ми се пие и инстинктивно взимам една кола. Ей така,щото и без това пия рядко. Пък и те да не чакат само на колата. Имат още една камара марки.
    Иначе нямам и не смятам да купувам. Дето вика пип-а, балоняк мяза.

    П.С. То много сурнало бре, а беше едно оптимистично сутринта.
    "Consumer preferences", както казваше Иван Вазов навремето, се променят... Динамични са, демек

    А и както ти казваш, пазаря им предлага разнообразие. И не е като да няма къде да ходят. Въпреки, че Кока Кола са изключително силен бранд и в дистрибуцията са много мощни.

    Коментар


    • Кога ни трябват борсово търгувани фондове

      За който се интересува, публикуван е запис от уебинара "Кога ни трябват борсово търгувани фондове (ETF)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Кока Кола не е баш балоняк. Някои сайтове дават п/е от 28, но това, мисля, е заради някакви one-off adjustments. П/е-то на КО върви около 18-21 през последните години. Не е евтино за компания без растеж, но пък е много сигурен бет с растящ дивидент.

        Пък може и да не толкова сигурен. Знае ли човек, тази захаросна вода май не се нрави много на новото поколение...
        Абе да не би някой да ги пита кво им се нрави. Ще пият! Теб да не те е питал някой? Ама ти пускат реклами по телевизията и пиеш, нали? И аз по принцип не пия, ама като не знам понякога кво ми се пие и инстинктивно взимам една кола. Ей така,щото и без това пия рядко. Пък и те да не чакат само на колата. Имат още една камара марки.
        Иначе нямам и не смятам да купувам. Дето вика пип-а, балоняк мяза.

        П.С. То много сурнало бре, а беше едно оптимистично сутринта.
        Last edited by snaky; 17.12.2015, 17:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          а Charlie Munger кво каzа
          Кока Кола не е баш балоняк. Някои сайтове дават п/е от 28, но това, мисля, е заради някакви one-off adjustments. П/е-то на КО върви около 18-21 през последните години. Не е евтино за компания без растеж, но пък е много сигурен бет с растящ дивидент.

          Пък може и да не толкова сигурен. Знае ли човек, тази захаросна вода май не се нрави много на новото поколение...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Tочно ...че ченце, мизерия. При това от балоняк.
            Кат си толкоз суетен направо си вземи VIG щом си падаш по аристократченца с още по аристократични мултипъли.

            Аз пред колата винаги ще си предпочета примерно ежемесечна диви кокошка снясяща над 9% годишно и с >16% нав дисконт.
            По големия пляк преди 2 месеца влязох, а онзи ден си и допълних.

            http://www.cefconnect.com/Details/Su...spx?Ticker=THW
            а Charlie Munger кво каzа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Coca cola - дивидентченце.
              Tочно ...че ченце, мизерия. При това от балоняк.
              Кат си толкоз суетен направо си вземи VIG щом си падаш по аристократченца с още по аристократични мултипъли.

              Аз пред колата винаги ще си предпочета примерно ежемесечна диви кокошка снясяща над 9% годишно и с >16% нав дисконт.
              По големия пляк преди 2 месеца влязох, а онзи ден си и допълних.

              http://www.cefconnect.com/Details/Su...spx?Ticker=THW

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                Cova Cola Hellenic..
                Също

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Лесно ми е сега да го кажа, но май е било по-добре да вземеш Coca Cola Enterprises (CCE), а не Coca Cola (KO).
                  Cova Cola Hellenic..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Coca cola - дивидентченце.
                    Лесно ми е сега да го кажа, но май е било по-добре да вземеш Coca Cola Enterprises (CCE), а не Coca Cola (KO).

                    Коментар


                    • Coca cola - дивидентченце.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                        Точно сега не бих си помислил за банки.
                        Добрият момент за банките беше след септемврийското разочарование, че Федът не вдига. Аз тогава добавих JPM.

                        Коментар


                        • Точно сега не бих си помислил за банки.

                          Коментар


                          • Банките

                            Уелс Фарго ще вдигат лихвите по заемите. По депозитите - не. Демек, маржът им на печалба се увеличава. Джей Пи Морган са обявили, че ще правят същото.

                            Също така, и двете банки имат огромни излишни резерви във Феда. А Федът почва да плаща 0.5% (нагоре от 0.25%) по депозитите на търговските банки...

                            http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000466859

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Сигур!!!
                              Яд ме е само, че не отидох до фитнеса, а останах да слушам неща, които са ясни от само себе си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Предполагам, че както БлакРок чете какво пиша и после го говорят по CNBC, така и "Бабата". Не знам дали с Гугъл транслейт или учи български, за да черпи директно от източника
                                Сигур!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X