IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Нищо няма да стане.

    Ще паднат с около 4% европейските и ще възстановят.

    Тия перверзии ги правят китайците - ама Шанхаецът няма ного мегдан да пада - както имаше такъв лятото. В моментът имам изключително мощно Дежа ву - но за нещастие с ограничен времеви обхват - затова говоря със здрав разум, а не с прогностическа дарба.

    Е, пуснах за продан малко Мишоци все пак.
    И друг път съм ти казвал!

    Всеки с вижданията си! Играй дълго, прави пари!

    Аз за това, което според мен следва, "пея" систематично още от както си направих акаунта във форума, миналата година пролетта!

    2016г. ще покаже, кой прав кой крив!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
      Аз специално днес съм КЪСО! Но прогнозата е не само днес!

      Поне до 1700-1600.
      ее стига де чааай да се измъкна .... ае квот такова ако ще и на 1000 да слезне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Не предвидил това ли, Монетов?
        еми ньет чакам ги да отворят в 16:00h и пускам късите не може да чакам Коледата до 2017г. тва е каквато музика пускат такава ше танцуваме .....
        то че няма да излезна сух от водата няма ама поне да вземам мерки овреме да не потъне кораба с капитана накрая ....

        Но има едно НО че в Сряда е FOMC а в петъка NFP а тези имат навика да го карат в обратната посока преди тези срещи ..... ако ли не то слизаме и толкоз ...
        Last edited by michaelis12; 04.01.2016, 10:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Какво ще ни препоръчаш да си напазаруваме от Шанхай ?
          Там ми е по-мътно и от руския пазар .
          Аз определено го чакам под 3 000 .... ако ли не - ще ходим у Бразилия (BBD, ITUB)
          Харесал съм си само HSBC (около 30-32 $) - не, че е китайска ама е добре е вързана към тамошния пазар
          Не го познавам откъм компании тоя пазар. И аз си имам HSBC, ама на седем кинта и нещо като цена - твоите са някакви други ли? - Добър дивидент дават - да.

          Шанхаецът може да слезе временно под 3000, ама няма да се задържи там.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

            Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
            Какво ще ни препоръчаш да си напазаруваме от Шанхай ?
            Там ми е по-мътно и от руския пазар .
            Аз определено го чакам под 3 000 .... ако ли не - ще ходим у Бразилия (BBD, ITUB)
            Харесал съм си само HSBC (около 30-32 $) - не, че е китайска ама е добре е вързана към тамошния пазар
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
              Тепърва, ще гледаш какво става!
              Нищо няма да стане.

              Ще паднат с около 4% европейските и ще възстановят.

              Тия перверзии ги правят китайците - ама Шанхаецът няма ного мегдан да пада - както имаше такъв лятото. В моментът имам изключително мощно Дежа ву - но за нещастие с ограничен времеви обхват - затова говоря със здрав разум, а не с прогностическа дарба.

              Е, пуснах за продан малко Мишоци все пак.
              Last edited by Императорът; 04.01.2016, 10:20.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

                Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
                Тепърва, ще гледаш какво става!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
                  Не предвидил това ли, Монетов?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
                    Аз специално днес съм КЪСО! Но прогнозата е не само днес!

                    Поне до 1700-1600.

                    Коментар


                    • Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

                      Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                        Всичко е прелюдия към рецесията!

                        Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                        Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                        Както се казва: Ти да видиш...
                        мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                          Даже притесняващо - някакви прави черти :

                          http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                          Да не са спрели търговията тия негодници?

                          Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                          Всичко е прелюдия към рецесията!

                          Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                          Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                          Както се казва: Ти да видиш...

                          Коментар


                          • Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                            Даже притесняващо - някакви прави черти :

                            http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                            Да не са спрели търговията тия негодници?

                            Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • И докато си бъбрим ние с вас тука фючърсите на петрола утрепаха рибата през нощта ......
                              Нормално Иран и Камилария се сдърпали нещо скъсали дипломатическите отнишения, а те са износители на ......... ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

                                за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
                                П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
                                Еми нема начин, ако уцелиш точното дъно си ударил 6-ца от Тотото, ама никой незнае точно къде е освен големите дет фалират държавите

                                Коментар

                                Working...
                                X