IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Не предвидил това ли, Монетов?
    еми ньет чакам ги да отворят в 16:00h и пускам късите не може да чакам Коледата до 2017г. тва е каквато музика пускат такава ше танцуваме .....
    то че няма да излезна сух от водата няма ама поне да вземам мерки овреме да не потъне кораба с капитана накрая ....

    Но има едно НО че в Сряда е FOMC а в петъка NFP а тези имат навика да го карат в обратната посока преди тези срещи ..... ако ли не то слизаме и толкоз ...
    Last edited by michaelis12; 04.01.2016, 10:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Какво ще ни препоръчаш да си напазаруваме от Шанхай ?
      Там ми е по-мътно и от руския пазар .
      Аз определено го чакам под 3 000 .... ако ли не - ще ходим у Бразилия (BBD, ITUB)
      Харесал съм си само HSBC (около 30-32 $) - не, че е китайска ама е добре е вързана към тамошния пазар
      Не го познавам откъм компании тоя пазар. И аз си имам HSBC, ама на седем кинта и нещо като цена - твоите са някакви други ли? - Добър дивидент дават - да.

      Шанхаецът може да слезе временно под 3000, ама няма да се задържи там.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

        Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
        Какво ще ни препоръчаш да си напазаруваме от Шанхай ?
        Там ми е по-мътно и от руския пазар .
        Аз определено го чакам под 3 000 .... ако ли не - ще ходим у Бразилия (BBD, ITUB)
        Харесал съм си само HSBC (около 30-32 $) - не, че е китайска ама е добре е вързана към тамошния пазар
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Тепърва, ще гледаш какво става!
          Нищо няма да стане.

          Ще паднат с около 4% европейските и ще възстановят.

          Тия перверзии ги правят китайците - ама Шанхаецът няма ного мегдан да пада - както имаше такъв лятото. В моментът имам изключително мощно Дежа ву - но за нещастие с ограничен времеви обхват - затова говоря със здрав разум, а не с прогностическа дарба.

          Е, пуснах за продан малко Мишоци все пак.
          Last edited by Императорът; 04.01.2016, 10:20.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

            Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
            Тепърва, ще гледаш какво става!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
              Не предвидил това ли, Монетов?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....
                Аз специално днес съм КЪСО! Но прогнозата е не само днес!

                Поне до 1700-1600.

                Коментар


                • Ето и Германия тръгна лошо - червено един вид - проклети китайци - не че не го предвидих - дори и клиентите си предупредих - ама пак ядосвам.

                  Майк - което казах и лятото - и сега: актуално - всяка търговия в Китай под 3000 пункта на Шанхаецът, граничи с идиотията.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                    Всичко е прелюдия към рецесията!

                    Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                    Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                    Както се казва: Ти да видиш...
                    мани недей аз съм дълго както винаги наопаки .... пу дееба неговата леля .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                      Даже притесняващо - някакви прави черти :

                      http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                      Да не са спрели търговията тия негодници?

                      Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                      Всичко е прелюдия към рецесията!

                      Разбира се, има и "СТРАНИЧНИ ШУМОВЕ"!

                      Един от най-добрите залози за мен, за началото на 2016г. е КЪСО S&P 500!

                      Както се казва: Ти да видиш...

                      Коментар


                      • Проклетите китайци пак направиха перверзия - както и очаквах - нали падна някакво ограничение за продажби от мажовците ли - какво беше.

                        Даже притесняващо - някакви прави черти :

                        http://www.bloomberg.com/quote/SHCOMP:IND

                        Да не са спрели търговията тия негодници?

                        Боядисаха в кървавочервено цяла Азия - проклети мишкуняци, баби такива.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • И докато си бъбрим ние с вас тука фючърсите на петрола утрепаха рибата през нощта ......
                          Нормално Иран и Камилария се сдърпали нещо скъсали дипломатическите отнишения, а те са износители на ......... ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

                            за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
                            П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
                            Еми нема начин, ако уцелиш точното дъно си ударил 6-ца от Тотото, ама никой незнае точно къде е освен големите дет фалират държавите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL
                              между другото и аз ги следя SDRL както и NADL,RIG,PBR,VALE и UCO....но ми се чини че точно последното може да рипне най-много при обръщане на тренда

                              за gap-а може и да си прав...освен да го пълним с пари...за друго не се сещам към момента
                              П.С. аз не съм много по осредняването....както се казва чакам си моето си ниво(под 30 $)...пък ако не стигне-здраве да е....по-добре пропуснати ползи отколкото реализирани загуби
                              Last edited by absd; 03.01.2016, 23:24.
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                тези хамериканци не мога да ги мисля....важното е ние да хванем дъното доколкото е възможно
                                дъно е трудно да уцелиш почти невъзможно аз бих пълнил на порции ей Кастрото Пибел е специалист в тая част с пълненето на парче .... А той до колкот си спомням пълнеше SDRL

                                P.S.
                                тука тоя чарт също е бая интересен и се вижда един мазен GAP през 2002 на около 25$ може и до там да отиде знам ли ги, но гапа трябва да се запълни

                                http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=CL&p=m1
                                Last edited by michaelis12; 03.01.2016, 23:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X