IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    кога пусна късите на Нова Година точно нали ?? и сигур имаш и къси в точния момент под ръка .....
    Преди нова година. Сега нямам къси. Според мен пазара ще е нагоре. Нямам идея защо сега пада, но не виждам логика в този спад и не мисля да се забивам в него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      кога пусна късите на Нова Година точно нали ?? и сигур имаш и къси в точния момент под ръка .....
      Що, такива работи са си в реда на нещата, и аз извадих повечето къси, но като гледам пак ще се наложи да ги пускам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Защо по дяволите щатските и Даксът пропаднаха групово надолу изведнъж, да не би някоя шебекиня от вашингтонският зоопарк да е изнасилила Обонго?
        пшшшт стой там има едни дупки да си затворят и на VIXa и на SPXa стига си скачал има време ..... то аз тряя повече да скачам, че аз съм с времето ти с тея акции и фондове какво бръмчиш нон стоп ненам .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз винаги имам дълги, а късите ги затворих сутринта.
          кога пусна късите на Нова Година точно нали ?? и сигур имаш и къси в точния момент под ръка .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Защо по дяволите щатските и Даксът пропаднаха групово надолу изведнъж, да не би някоя шебекиня от вашингтонският зоопарк да е изнасилила Обонго?
            Мисля, че трябва да се успокоиш, наистина. Ако ти беше за пръв път, бих го разбрал, но не си от вчера на пазара.

            Какво очакваш от пазар като американския, например, който расте в продължение на почти седем години, през които е направил 160-170 процента ръст?!
            Компаниите, търгувани на него са изпилили до последно разходите си и се възползват от всеки безплатен лев назаем, за да повишат показателите си за рентабилонст до исторически върхове, включително изкупувайки големи количества собствени акции и прилагайки творческо счетоводство.
            В момента, в който някой започне да се страхува (а това вече се случи), розовата пелерина пада и всички виждат фундамента как се носи към тях като товарен влак. Нищо ново, с други думи. И ако това е началото на най-обикновен мечи пазар, не нещо повече, можем да очакваме 40-50% от предходния ръст да бъдат изтрити.

            Ако нямаш топки и нерви да издържиш подобно движение, застраховай се навреме. Не знам дали мечият пазар ще се случи, но през последната една година вероятността за него нарастна многократно.
            Успех и по-малко нерви!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Защо по дяволите щатските и Даксът пропаднаха групово надолу изведнъж, да не би някоя шебекиня от вашингтонският зоопарк да е изнасилила Обонго?
              За да ти е гадничко....

              Коментар


              • Защо по дяволите щатските и Даксът пропаднаха групово надолу изведнъж, да не би някоя шебекиня от вашингтонският зоопарк да е изнасилила Обонго?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Затворих UNG (6.96-8.92) , ... ред е да обръщаме петрола (през XLE)...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    И аз там го гледам - ама защо го няма туканка?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Дали не си избързал....почнаха да режат...

                      http://finance.yahoo.com/news/goldma...52980.html?l=1

                      Тая година ми се струва и индустриалния сектор ще яде мотиката, транспортите и те вече една посока само са хванали стабилно, като се разбере че рейт хайковете ще са доста по малко от предварително декларираното и финансите няма шанс да цъфнат и вържат.
                      Пък и е крайно време да почне дефунгициране на разни фангове и сие....наистина манджа с грозде ми се чини че може да стане по някое време...

                      Годината май май се очетава сел дъ рали, бай дъ шортс...
                      Ще видим, то аз го базирах само на чисто усещане, нито технически нито фундаментално е за обръщане, но аз си вярвам на усещанията

                      Коментар


                      • http://www.courierpress.com/business...364561891.html

                        Kaто позачестят такива новини - тогава ще обърнат суровините.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз винаги имам дълги, а късите ги затворих сутринта.
                          Дали не си избързал....почнаха да режат...

                          http://finance.yahoo.com/news/goldma...52980.html?l=1

                          Тая година ми се струва и индустриалния сектор ще яде мотиката, транспортите и те вече една посока само са хванали стабилно, като се разбере че рейт хайковете ще са доста по малко от предварително декларираното и финансите няма шанс да цъфнат и вържат.
                          Пък и е крайно време да почне дефунгициране на разни фангове и сие....наистина манджа с грозде ми се чини че може да стане по някое време...

                          Годината май май се очетава сел дъ рали, бай дъ шортс...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            иии от кога ги имаш тея дълги, че си ги и увеличил ?!? И от кога затвори късите ?!?
                            Аз винаги имам дълги, а късите ги затворих сутринта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Статията на челно място в Инвесторът доказва думите ми - само като видях сабаале графиката: и ми стана ясно.
                              Импе не е толко просто майка му мечка, вчера гледам жълтия индекс има още за една пръчка надоле на седмична ... ако я изпълнят ше ме занитат направо ... така лесно няма да го направят тея изведнъж юруш нагоре има нещо все някъде където ше има клатене, а тея таласъми са пълни с идеи ..... но едно бързо рали до 2090 да изпотрепе късите много бих искал да се случи и си го пожелавам ама незнам ....
                              на американеца иначе индикаторите на малките графики сочат дивергенции и малко претоварване на каруцата както и "инедкса на страха" VIX се опна над 26 ... еба ли го да видиме дали ще е нагоре веднага
                              Last edited by michaelis12; 08.01.2016, 13:10.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Е аз съм си затворил късите и съм си увеличил дългите.
                                иии от кога ги имаш тея дълги, че си ги и увеличил ?!? И от кога затвори късите ?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X