IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Предполагам, че не става дума за милиони долари, още по-малко за десетки милиони...
    Правилно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      зависи каква пара имаш
      Предполагам, че не става дума за милиони долари, още по-малко за десетки милиони...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        Здравейте! Има ли колеги които търгуват американски компании на европейски борси? Предполагам, че ликвидността няма да е същата като в щатите. Идеята ми е да спестя 10% данък печалба. Заслужава ли си ?
        зависи каква пара имаш
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар



        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

          Супер да то може би има смисъл да се пише за големи компании по-скоро Иначе си виж личните съобщения
          абе и аз гледам епъл имат 1.4 милиона последователи, викам си 3-4% да ми кликнат това са 40,000 views или над 500 долара ама засега са само 3838, много слаба работа. материалите ми за Камеко имат повече от това, а там са само 27,000 последователи

          Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          seekingalpha мисля, че плащат нещо за тези публикации.

          Що пък само за големи (то за Епъл има прлекалено много, а други сравнително големи /които са в СиП/ няма почти нищо). Мисля, че е по-важно инфото да е полезно от инвестиционна гледна точка
          плащат по 13 долара за всеки 1,000 views, за скапаните компании имаш гарантирани 4000 views или 52.80 долара. има и по-високо ниво материали дето директно получаваш голяма твърда сума но само веднъж съм хващал 150 долара с такъв
          https://seekingalpha.com/article/412...?source=_title

          един от по-тъпите ми анализи дето ми отне 2 часа да го напиша и няма и 300 views. други неща които са ми отнемали над 10 часа и събират над 2,000 views вземат само 52.80. тъпи редактори


          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Здравейте! Има ли колеги които търгуват американски компании на европейски борси? Предполагам, че ликвидността няма да е същата като в щатите. Идеята ми е да спестя 10% данък печалба. Заслужава ли си ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

              Супер да то може би има смисъл да се пише за големи компании по-скоро Иначе си виж личните съобщения
              seekingalpha мисля, че плащат нещо за тези публикации.

              Що пък само за големи (то за Епъл има прлекалено много, а други сравнително големи /които са в СиП/ няма почти нищо). Мисля, че е по-важно инфото да е полезно от инвестиционна гледна точка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                Новият ми материал за Apple
                Apple: What Is The Impact From The iPhone Boycott And Possible Tariffs In Turkey?

                https://seekingalpha.com/article/420...tariffs-turkey
                Супер да то може би има смисъл да се пише за големи компании по-скоро Иначе си виж личните съобщения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  Новият ми материал за Apple
                  Apple: What Is The Impact From The iPhone Boycott And Possible Tariffs In Turkey?

                  https://seekingalpha.com/article/420...tariffs-turkey
                  Я - ти пишеш тия неща ли? Браво
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Балонът в Китай продължава да се надува със страшна слиа..

                    New loans by Chinese banks totaled 1.45 trillion yuan ($211.8 billion) in July, up 75% or 623.7 billion yuan from the same period last year, according to preliminary statistics released Saturday by the China Banking and Insurance Regulatory Commission.


                    Encouraging banks to extend funding is part of stepped-up efforts by the Chinese leadership to ensure economic stability as U.S. tariffs make Chinese exports more expensive.

                    Коментар


                    • Новият ми материал за Apple
                      Apple: What Is The Impact From The iPhone Boycott And Possible Tariffs In Turkey?

                      https://seekingalpha.com/article/420...tariffs-turkey
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • According to data from the Institute of International Finance, a banking group in Washington that tracks emerging markets, Turkey has more nonfinancial private sector borrowing in a foreign currency than any other major emerging market.


                        Turkey’s government also has issued debt in foreign currency amounting to 11% of GDP, according to data from the IIF.


                        Foreign-denominated debts become hard to service as the Turkish lira falls.

                        Коментар


                        • Май излиза, че Аржентина и Индия са най-вероятните кандидати да последват Турция


                          Among emerging markets, only India is expected to run a larger current account deficit this year. But India’s economy is triple the size of Turkey’s. As a percent of gross domestic product, Turkey’s current account deficit is the largest among major emerging markets, forecast by the IMF at 5.4% in 2018. Argentina was close behind at 5.1%.

                          Коментар


                          • The collapse of the Turkish lira has investors worried the nation’s financial turbulence could spread to other countries, and the lira’s plunge in the past few days has hit other emerging-market currencies such as Indonesia’s rupiah, Mexico’s peso and South Africa’s rand.

                            But few other countries are troubled by as broad a constellation of economic problems as Turkey.

                            Its economic woes include one of the largest trade deficits of any emerging-market country, unmatched external debts, a currency vulnerable to decline, exceptionally high inflation, unorthodox monetary policy and very little international goodwill.


                            https://www.wsj.com/articles/turkeys...ets-1534336200

                            Коментар


                            • От Chipotle Mexican (CMG) май ще могат да се направят пари, все пак

                              Коментар


                              • Твоят приятел DJ-я иска да форсира глобална рецесия и да влезе в нея с рекорден дълг...

                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Вярно е, няма капитулация, но това мисля е късен мечи сигнал, за покупки, кеша трябва се мобилизира преди това.

                                Имаше и един такъв момент края на 2015, началото на 16та...но тогава рокендрола ( упс цикъла) бе още млад.

                                Коментар

                                Working...
                                X