IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Според вас къде ще спре тоя глупак? Вижте къде е бил преди пет години, къде се е влачил като охъл оттогава, къде се качи и къде е сега.

    За мен на нива под 3000 Китай е вече подценен, защото... колко е нарастнала китайската икономика за тия 5 години? - 40%, може и повече...

    Накрая пак правителството ще "налее" още 40-50 МБ, ще направи една скрита национализация през борсата и ще остави бабетата с пръст в уста.
    В края на 2005 г. този индекс се търгуваше около 1000 пункта. Две години по-късно стигна 6000 Смяташ ли, че китайската икономика е нарастнала за същия период с толкова, че да оправдае ръста?

    Преди да се върне, при това за кратко, към справедливите си нива, всеки пазар скача от едната крайност до другата. Така е и тук.

    Коментар


    • Нищо не са ми взели - от повечето съм на незначителен минус, от Allianz (с най-голяма тежест във външният ми портфейл) още съм на добър плюс.

      Ще възстановят - Даксът вече се бори да обърне.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Май за тази сутрин това беше, можете да си отдъхнете Сега да видим следобеда, дали ще има още кармъзъ.

        Импе, стига се пени с тез графики. Взеха ти парите, туй то. Ще го преживееш.

        Де го Мишо, дето прави пари шортейки златото? Напрай ли пачка?

        Интересна ще е тази година, по-интересна от последните няколко, то направо бяхме заспали.

        Коментар




        • Според вас къде ще спре тоя глупак? Вижте къде е бил преди пет години, къде се е влачил като охъл оттогава, къде се качи и къде е сега.

          За мен на нива под 3000 Китай е вече подценен, защото... колко е нарастнала китайската икономика за тия 5 години? - 40%, може и повече...

          Накрая пак правителството ще "налее" още 40-50 МБ, ще направи една скрита национализация през борсата и ще остави бабетата с пръст в уста.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Тъкмо и аз щях да му хортувам на Импа ако мисли че региона е подценен може да го играе през HSBC с хубав дивидент.

            Аз не мисля че е прекалено подценен, има и балонести, Виетнам е най сгодното нещо там за мене.
            Ами подценен е - стига човек да погледне 5-годишните графики.

            HSBC си е ного силна банка и да - дава добър дивидент.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              споко
              споко съм .... то си еба франко джаза аз съм с лимитирана загуба и тя достигна максимума сега ако иска и на хилка да спре повече няма какво да се загуби там ..... отписах го и толкоз

              Коментар


              • Ю бряяяяя... Много напънаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  Импе май само аз и ти сме дълги от целио свет, как ни издрънчаха леле майко ..... нема нищо и сам война е войн нема да се предаваме до последно !!!
                  споко
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                    Ако беше така, нямаше да гледаме такива пропадания. Тъкмо обратното - всички сте се покатерили на един клон и той все повече увисва надолу.
                    Пожелавам ти здрави нерви и да не ти пука!
                    мда лудница е ама такъв е живота сигурно и китайците празнуват Йорданов и Ивановден де да ги знам .....

                    Коментар


                    • Имам натрапчивото усещане, че късо на Китай е най-умното нещо в момента, защото има много още накъде да падат неграмотните жълтури в паниката. Яд ме е, че в понеделник не натоварих повече от ревърс ETF-a.

                      А и късо на Петрол докато не се заформи фалит на Русия май е също ще се окаже далавера. Така го виждам аз на макрониво. Струва ми се много очевидно какво се опитват да направят САЩ и Саудитска.

                      Междувременно ще започне да има компании на промоция в САЩ. Задава се интересно време

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        Импе май само аз и ти сме дълги от целио свет, .....
                        Ако беше така, нямаше да гледаме такива пропадания. Тъкмо обратното - всички сте се покатерили на един клон и той все повече увисва надолу.
                        Пожелавам ти здрави нерви и да не ти пука!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Явно се чакат само лоши неща ...
                          "HSBC Downgraded by JPMorgan as Bad Loans in Asia Set to Surge"
                          Тъкмо и аз щях да му хортувам на Импа ако мисли че региона е подценен може да го играе през HSBC с хубав дивидент.

                          Аз не мисля че е прекалено подценен, има и балонести, Виетнам е най сгодното нещо там за мене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Проклети да са дръпнатооките мишкуняци. Вчера занулиха на годишна база, това днес бе връщане назад при все още растяща икономика.
                            Хонконг, Индия, Тайван, Сингапур са яко назад на годишна база, Корея е на кантар - това са икономики, основно базирани на недобив - освен може би Индия. За мен това са вече ного подценени пазари.
                            Импе май само аз и ти сме дълги от целио свет, как ни издрънчаха леле майко ..... нема нищо и сам война е войн нема да се предаваме до последно !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Тъй си мислиш, днеска продължаваме, посоката е ясна..
                              Явно се чакат само лоши неща ...
                              "HSBC Downgraded by JPMorgan as Bad Loans in Asia Set to Surge"
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Основата на всичко е обезценяването на юана

                                Коментар

                                Working...
                                X