IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Пип, дясното все повече се превръща в утопична идеология за съжаление. На теория изглежда добре и би трябвало да работи, но на практика сме изградили такъв свят, че вече тези идеи не са постижими.
    A оня Бърни ли беше дет с бабето редом се състезава ..тоя откровен комунист, основното му мото - дайте да дадем.
    Равния щял да шорти маркета ако види Тръмп, аз пък ще съм силно къс ако и демократ стане президент.
    Имаме консенсус с него - шорт маркета /лонг гилд и сме милионери...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      .........но на практика сме изградили такъв свят, че вече тези идеи не са постижими.
      Правилно е да се каже: .........но на практика сме изградили ТАКИВА ГЕТА, че вече тези идеи не са постижими

      Погледни картата на САЩ на регионите с най-голям демографски ръст и със сигурност ще забележиш, че те са сини при президентските избори, т.е. гласуват за демократите.
      Сега познай от три пъти - колко са белите там и колко мучачосите, братотата или джън-пън мушмороците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        ++
        Партията на утайките - доста прилика с бсп наистина.
        Оня бабишкер с 1 мъжо не може се оправи - тръгнала света да оправя кифлата....

        A другите ако правят обратното, пък биле те и селяндури според Равния - аз съм за.
        Пип, дясното все повече се превръща в утопична идеология за съжаление. На теория изглежда добре и би трябвало да работи, но на практика сме изградили такъв свят, че вече тези идеи не са постижими.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          разибира се че за репубриканците става въпрос....
          Ирония ,която не вдевате.....както винаги.....
          Не може всички мексиканци ,пуерториканци и други анци да гласуват за обама а за буш да остане чаеното парти и тексаските говедари....
          Кое е това чаено парти, бре То голям купон сигурно пада

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Е, това пък как на теб ти хрумна?! Демократите в САЩ са БСП. Раздават пари на поразия на всичкото латинос, негрос и другата паплач. Повишават данъците, правят разни почти безплатни програми за здраве и т.н. и всичко това за сметка на хората с високи доходи.
            ++
            Партията на утайките - доста прилика с бсп наистина.
            Оня бабишкер с 1 мъжо не може се оправи - тръгнала света да оправя кифлата....

            A другите ако правят обратното, пък биле те и селяндури според Равния - аз съм за.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Е реших че имаш в предвид републиканците. И си се пообъркал - леко. Но очевидно за теб има само демократи и демократи
              разибира се че за репубриканците става въпрос....
              Ирония ,която не вдевате.....както винаги.....
              Не може всички мексиканци ,пуерториканци и други анци да гласуват за обама а за буш да остане чаеното парти и тексаските говедари....

              Коментар


              • Имам една молба. Може ли някой да ме светне как се постват снимки/изображения от prikachi.com? Едно време копвах линка и му слагах [img] от двете страни и той се показваше директно в поста. Сега не ще.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ами и продажбите гледам (например автомобилните), но печалбите са винаги по-важни.
                  Добре! Ти си избра автомобилостроенето. Наистина структуроопределящ отрасъл. Той беше стимулиран последните години от нулевите лихви, но и това ще подмина.

                  Ето ти графика на продажбите за последните 12 години.


                  В момента сме достигнали продажбите от 2003-2004-та година. Кажи ми тогава, защо и индексите да не достигнат тези същите нива, но в посока надолу???!!!

                  Ще ми бъде много интересен отговорът ти.
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    ха ,ха ..много смешно.....
                    Дървен философ....
                    Ти му отваряш очите а той остроумничи на гърбЪ на собственото си невежество....
                    Е реших че имаш в предвид републиканците. И си се пообъркал - леко. Но очевидно за теб има само демократи и демократи

                    Коментар


                    • Кво се напъвате тука. Анон ви го каза по-долу. Всички по-сериозни компании са си вързали гащите и плащат и на едните и на другите. И това са по-голямата част от парите, които получават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Не си бил в щатите ....нали...
                        Всички по по големи компании от петролната и оръжеината са спонсори на демократите.... а демократите са лигльовци от холивуд и чернилки от бронкс....
                        Шегуваш се неволно или наистина си един объркан човек?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Ти не гледай печалбите на компаниите, гледай продажбите. Там е заровено кучето. Печалбите могат да идват от съкращения, счетоводни хватки и куп други неща. Продажбите са мерилото и там не могат да лъжат много. Та, с изключение на няколко софтуерни, биотехнологични и от този сорт компании, къде другаде си видял устойчив ръст на продажбите?
                          Ами и продажбите гледам (например автомобилните), но печалбите са винаги по-важни.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                            Anon, всяко обръщане става след пробив/тест на някакво техническо ниво. В този смисъл тълкуването ти е практически неприложимо. Ако искам да купя много и на добра цена, ще ми трябва насрещна ликвидност, т.е. ще купувам тогава, когато всички продават. Пробив на техническо ниво и последваща лавина от стоповете под него би свършил работа. Но тия работи, мисля, ги знаеш.
                            Предположих, че примерът ми няма да е подходящ, но не намерих по-добър.
                            Графиката на Russell 2000 е много нагледен пример за пробив на августовското дъно. Тези дни я наблюдавам много внимателно.

                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не е ли по-нормално при среден ръст на печалбите на могъщите компании 7-8%, пазарите да растат (с всичките полебания) по 3-5%, до достигане на "нормалност"?
                              Ти не гледай печалбите на компаниите, гледай продажбите. Там е заровено кучето. Печалбите могат да идват от съкращения, счетоводни хватки и куп други неща. Продажбите са мерилото и там не могат да лъжат много. Та, с изключение на няколко софтуерни, биотехнологични и от този сорт компании, къде другаде си видял устойчив ръст на продажбите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                За мен пробив на едно ниво на подкрепа или дъно (това го знам от форекса) е когато това ниво стане ниво на съпротива. Нямаме го това нещо засега. Всичко останало е тестване.
                                Anon, всяко обръщане става след пробив/тест на някакво техническо ниво. В този смисъл тълкуването ти е практически неприложимо. Ако искам да купя много и на добра цена, ще ми трябва насрещна ликвидност, т.е. ще купувам тогава, когато всички продават. Пробив на техническо ниво и последваща лавина от стоповете под него би свършил работа. Но тия работи, мисля, ги знаеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X