IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лошо: Азия е на червено - азиатските хора пак се подплашиха - а вече повечето пазари са на най-ниските си нива от 2-3 години - като гледаш графиките, все едно идва краят на светът.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      В момента трябва да се продава и кеша да се пази за покупки след големите спадове които предстоят
      Може, но аз не вярвам СиП да падне много под 1750.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Не мисля, че си сгрешил с Дисни. Но печалбата може и да не дойде мигновено.
        В момента трябва да се продава и кеша да се пази за покупки след големите спадове които предстоят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Ще печелят от паркчета и от джадайски филми. ESPN да направят една-две апетитни и похотливи фотосесии на Маша Шарапова и Ана Иванович и може да си стъпят на краката.
          Не мисля, че си сгрешил с Дисни. Но печалбата може и да не дойде мигновено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Кабелът е около 44%.
            Верно, че е 44% от продажбите. И също е 53% от печалбата. Виж линка и сметни сам.

            Коментар


            • Домързя ме да си измисля статията - дано утре в кантората не ме занимават ного с глупости, за да я измисля, т.е. да я напиша - защото съм я измислил вече.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Глупости говоря. Media networks не падат. Само ESPN. Но това е достатъчно да събуди страхове.

                Според мене Дисни сега може да се купи, но предпазливо. Светлото бъдеще на кабелната телевизия ми се губи нещо...
                Ще печелят от паркчета и от джадайски филми. ESPN да направят една-две апетитни и похотливи фотосесии на Маша Шарапова и Ана Иванович и може да си стъпят на краката.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Media networks пада не само като процент от приходите, а просто пада и това изглежда да е дългосрочна тенденция. Съвсем естествено е това да не се нрави на инвеститорите. Netflix?

                  Това, че Дисни минава от режим на 18% годишен растеж към очакван растеж от 11-12% в следващите няколко години надали усилва апетита на инвеститорите.

                  Както до скоро се търгуваше на ПЕ 21-23, така сега спокйно може да си се търгува на 18-19 за известно време.
                  Глупости говоря. Media networks не падат. Само ESPN. Но това е достатъчно да събуди страхове.

                  Според мене Дисни сега може да се купи, но предпазливо. Светлото бъдеще на кабелната телевизия ми се губи нещо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Кабелът е около 44%.Последните години се опитват лека полека да вървят към диверсификация, което е страхотно. Расте дялът на мърчандайза и парковете. Най-голям риск виждам именно в "Media networks" и ми харесва това, че намаляват тежестта му в приходите.
                    Меко казано абсурдно е при такъв отчет да падне с над 5% в даден момент от търговията през деня.
                    През 2016 тръгва парка в чайна, което е екстра. Зарежи али-балите за Китай, местенцето ще е тотален хит. Да не говорим какви филми ще пускат Дисни и Марвел през тази година, проста ще премажат всякаква конкуренция ...

                    И малко кофти от Maersk...

                    Maersk, seen as a bellwether for global trade, said that it facing condition worse than during the financial crisis.
                    Media networks пада не само като процент от приходите, а просто пада и това изглежда да е дългосрочна тенденция. Съвсем естествено е това да не се нрави на инвеститорите. Netflix?

                    Това, че Дисни минава от режим на 18% годишен растеж към очакван растеж от 11-12% в следващите няколко години надали усилва апетита на инвеститорите.

                    Както до скоро се търгуваше на ПЕ 21-23, така сега спокйно може да си се търгува на 18-19 за известно време.

                    Коментар


                    • Дано тоя новия, дето измисля Star Wars да се научи по-бръже, че нещо не ме изкефи ного Епизод 7 - цели сцени бяха откраднати от старите епизоди, на мястото на Лукас щях да му .... на новия режисьор в съдът - това си е интелектуална кражба.
                      Last edited by Andi11; 11.02.2016, 10:03.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Само да ви светна, че "Media networks" са кабелите. Забележете, че кабелът е генерирал повече от 50% от печалбата на Дисни за 2015.

                        Това какво ви говори?
                        Кабелът е около 44%.Последните години се опитват лека полека да вървят към диверсификация, което е страхотно. Расте дялът на мърчандайза и парковете. Най-голям риск виждам именно в "Media networks" и ми харесва това, че намаляват тежестта му в приходите.
                        Меко казано абсурдно е при такъв отчет да падне с над 5% в даден момент от търговията през деня.
                        През 2016 тръгва парка в чайна, което е екстра. Зарежи али-балите за Китай, местенцето ще е тотален хит. Да не говорим какви филми ще пускат Дисни и Марвел през тази година, проста ще премажат всякаква конкуренция ...

                        И малко кофти от Maersk...

                        Maersk, seen as a bellwether for global trade, said that it facing condition worse than during the financial crisis.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          То не само туй - гледай: третата по падналост акция е Coca cola - дето вчера също извади отчет, по-добър от очакванията и прогнозите !!!

                          Нали това повтарям от сума време - тая паплач въобще не глада новини и отчети - правят си каквито глупости им хрумнат.
                          Отавряте годишният отчет на Дисни: https://ditm-twdc-us.storage.googlea...ual-Report.pdf


                          Отгръщате на страница 31 и гледате разбивката по сектори на продажбите и на печалбите. Само да ви светна, че "Media networks" са кабелите. Забележете, че кабелът е генерирал повече от 50% от печалбата на Дисни за 2015.

                          Това какво ви говори?

                          Друг фактор. Дисни се е качил доста нагоре последните години. Значи, ако аз бях купил Дисни преди 3 години (което съм го мислил, но не го направих щото ми се видя много скъпа) сега като нищо щях да попродам малко или дори не много малко, ей така просто за зор-заман. С други думи: акции, които много са расли напоследък могат да паднат и при сравнително леки съмнения относно бъдещето.

                          Пък като е толкова подценена Дисни - блъскайте още. Нали сте фундаментални сток пикъри.
                          Last edited by Misho ILIEV; 10.02.2016, 21:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Не бе, ти мани бъзика, на след тоя отчет това е някакъв абсурд ... до 86 беше паднал мики вейдъра
                            То не само туй - гледай: третата по падналост акция е Coca cola - дето вчера също извади отчет, по-добър от очакванията и прогнозите !!!

                            Нали това повтарям от сума време - тая паплач въобще не глада новини и отчети - правят си каквито глупости им хрумнат.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Тия боклуци мишкуняшки вярно ми сринаха джадайската акция, да ги окълца граф Дуку дано.
                              Не бе, ти мани бъзика, на след тоя отчет това е някакъв абсурд ... до 86 беше паднал мики вейдъра

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                DIS понеже излезе с рекорд ърнингс и скапаните анализатори побързаха да кътнат прогнозите и да потопят акцията. Колко са гнуснички и платенички ...




                                Какво ще стане? Че те вече я капичнаха ...
                                Тия боклуци мишкуняшки вярно ми сринаха джадайската акция, да ги окълца граф Дуку дано.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X