IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички мисли

    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Нищо не слага, ти не познаваш Ив
    Всички мисли относно ВЧТ се въртят около това което е ясно от вестниците.
    Никой още не мисли за истинската им роля. И то не конкретно за ВЧТ ци.

    Но и това ще стане...ще се радвам тогава когато това стане почти офциално или много почне да се шуми ...ти да кажеш...еййй имаше там един магазинер...говореше същото преди 1 година - беше прав.

    Лошото е, че като чуете ВЧТ все едно ви е в ума...как са по бързи и взимат малко пари от всички заради тази бързина. Това е ясно...но не виждате пълната картина и истинската им роля и то не само на ВЧТ а на хората и парите които стоят зад тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Нищо не слага, ти не познаваш Ив
      Аз си мислех че сипвам вода в неговата мелница ама ... Дявола и евангелието.

      Коментар


      • Ще го прочета това като имам време

        Първоначално изпратено от mpmuk Разгледай мнение
        Относно високочестотните: интересно изследване върху лондонската борса сочи, че те могат да предвидят с висока точност как ще се държи пазара няколко секунди предварително (http://blog.themistrading.com/2016/0...te-order-flow/)
        Тези изводи са научнообосновани и са въз основа на данни от реална търговия. Мисля слага точка, за момента, на спора относно възможностите на високочестотните
        Ще го прочета това като имам време.

        Пазара се манупулира пичове по начин който не можете даже да допуснете че е възможен. Само идеята че нищо не зависи от някакви инвеститори е трудна за приемане разбирам. Но нищо повече не мога да направя по въпроса.

        Всичко е тотална лъжа. И само късмета може да ви помогне ако го използвате. Ако не го използвате и той не може да ви помогне.

        Допълнителната иформация просто прави този късмет по вероятен и нищо повече дори и за мен.

        Опичайте си ъкъла ))

        Коментар


        • Затваря се малко шорт

          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Аз не разбирам достатъчно, че да правя такива неща. А виж, че този Аргос продължава нагоре въпреки, че е ужасен шит.

          CMG какво стана, чаках го на 400 пък не ще да пада... качва се още днес
          Затваря се малко шорт, спокойно.

          Аз имам 91 Акции на 448 останали шорт.

          На ърнинга имах благоразумието да продам 209 акции щото беше ясно че след мен ще има други мераклии да си вземат кинтите...точно по същия начин както оня ден затворих късите на BIB с 5.7% както писъх тук. И се оказах прав днес е видно.

          Спрях да казвам какво правя щото Ники вика че се хваля...и аз се пообидих малко )))
          Last edited by Iv_max; 09.05.2016, 19:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpmuk Разгледай мнение
            Относно високочестотните: интересно изследване върху лондонската борса сочи, че те могат да предвидят с висока точност как ще се държи пазара няколко секунди предварително (http://blog.themistrading.com/2016/0...te-order-flow/)
            Тези изводи са научнообосновани и са въз основа на данни от реална търговия. Мисля слага точка, за момента, на спора относно възможностите на високочестотните
            Нищо не слага, ти не познаваш Ив

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Ами като принципите са по важни от парите за теб

              Принципите или риска?

              Аз не разбирам достатъчно, че да правя такива неща. А виж, че този Аргос продължава нагоре въпреки, че е ужасен шит.

              CMG какво стана, чаках го на 400 пък не ще да пада... качва се още днес

              Коментар


              • Относно високочестотните: интересно изследване върху лондонската борса сочи, че те могат да предвидят с висока точност как ще се държи пазара няколко секунди предварително (http://blog.themistrading.com/2016/0...te-order-flow/)
                Тези изводи са научнообосновани и са въз основа на данни от реална търговия. Мисля слага точка, за момента, на спора относно възможностите на високочестотните

                Коментар


                • 4d, нали ти следеше FSLR ?
                  Днес пак пада здраво заедно с TAN-a.
                  Колебая се дали внимателно да не хвана по някой друг картон, както и от кое да бъде.
                  Гледам на солара на 49.5$ му е ма200 на месечна, тан-а пък отколе си е в бездната и под всякакви нива.
                  Чудя се дали ще удържи....и силно ме съмнява че олиото ако тръгне надоле по скоростно и тук ще има доста още кървища.

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=FSLR&ty=c&ta=1&p=d

                  Коментар


                  • Ами като принципите са по важни от парите

                    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Ако бах спекулант на късо щях да скъся ARGS на 6.8 и PRGN на 2.2
                    Ами като принципите са по важни от парите за теб

                    Принципите или риска?

                    Коментар


                    • Ако бах спекулант на късо щях да скъся ARGS на 6.8 и PRGN на 2.2

                      Коментар


                      • Днес Ники щеше да ги разбие, ама пуста отпуска

                        п. Поправям се, в съседната тема е творил.

                        Коментар


                        • Аааа

                          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Пазарът на кафенета...
                          Аааа...това да тук има пазар)

                          Коментар


                          • Хм, още едно графично доказателство че съм на прав път.
                            На фиг 2 се вижда много добре че откъм риск/риорд по добро понастоящем от IBB/HQH няма. Особено ако паднат още едно 20-30% та да натовари щедро човек с количката след като му поизлязат и късите...

                            http://seekingalpha.com/article/3971...muddled-market

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Къв пазар бе Мишо...пазар няма бе брат. Просто пазар няма.
                              Пазарът на кафенета...

                              Коментар


                              • Къв пазар бе Мишо...

                                Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Този спор тръгна конкретно от Старбъкс. Компания с ROE 45% и ROIC 30%. Съвсем логично е да пуска дълг, за да може Старбъкс кафетата да растат като гъби. И според мене и по debt/equity и по total debt/EBITDA и debt/income before taxes и както и друго яче да го погледнеш, нещата при Старбъкс не са зле откъм дълг.

                                Проблем е завишената цена на акциите, опастостта маржовете на печалба да тръгнат надолу и пазарът да се окаже, че се насища.
                                Къв пазар бе Мишо...пазар няма бе брат. Просто пазар няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X