IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Който кара влака.

    Къде е Равния да обясни как емоцията движи пазара 2 % нагоре за ден с мечи новини.

    Мен що не ме обхваща никаква емоция не знам.
    Според мен ( това е само мое мнение ), манипулаторите на пазара също малко се объркаха и сега се опитват да печелят време, докато се реорганизират и решат какво точно ще правят и как ще се престуркторират. Мнението ми е, че печелят време докато решат.
    Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Който кара влака.

      Къде е Равния да обясни как емоцията движи пазара 2 % нагоре за ден с мечи новини.

      Мен що не ме обхваща никаква емоция не знам.
      Аз от кога ти приказвам, че си нямаш идея какво движи пазара, ама ти си мислиш, че само те дразня

      Коментар


      • Който кара влака

        Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение
        Когато логиката напълно изчезне, трябва да се помисли за мотива. Кой има полза от цялата тази ситуация или иначе казано, кой би спечелил?
        Който кара влака.

        Къде е Равния да обясни как емоцията движи пазара 2 % нагоре за ден с мечи новини.

        Мен що не ме обхваща никаква емоция не знам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          утре май ще има някаква изненада..дано не е много лоша...прекалено бичо го нарисуваха а е никакъв ден с умерени по-скоро ниски обеми
          Когато логиката напълно изчезне, трябва да се помисли за мотива. Кой има полза от цялата тази ситуация или иначе казано, кой би спечелил?
          Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

          Коментар


          • Естествено че е бил

            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Мислиш, че преди пазарът е бил по-сигурен?
            Естествено че е бил, всъщност винаги е бил по сигурен от сега.

            И тепърва ще има да разбираме колко ще сигурен за напред.

            Парите растат, с тях желанията, с тях възможностите докато някой не се олее.

            Коментар


            • Е тук не си прав

              Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Тука според мен бъркаш.
              Имот в голям световен град в Канада, САЩ, Великобритания, Австралия е една от най-доходоностните инвестиции и това е наистина инвестиция.
              Ако сравниш с бората, лихви по депозити, злато и т.н. имота бие всички и то с МНОГО.
              И най-красивото на тази инвестиция е че е почти безрискова имотите до сега не са падали (в големите градове) дори да има спад 10-20% до няколко години връщат всичко.
              За 10 години възвръщаемостта е около 100%.
              Е тук не си прав...аз имам подобен имот.

              Данъците и разходите по него са си ебали майката само да ти кажа. Единственното хубаво е че съм уцлеил момент да го купя без да искам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Мислиш, че преди пазарът е бил по-сигурен?
                по-скоро нагласата на масата е друга вече,парени хора бол
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • утре май ще има някаква изненада..дано не е много лоша...прекалено бичо го нарисуваха а е никакъв ден с умерени по-скоро ниски обеми
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Бла бла

                    Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Никой! Просто маймуните са много а клона къс. Няма място за всички и някои падат от него. Защо трябва да търсим сложни и конспиративни теории в един прост свят? Естествено аз съм глупав човек, вероятно не съм способен да обхвана мащаба на конспирацията и затова я отричам. Иначе съм много доволен от GILD и FSLR.
                    Бла бла.

                    Отричаш ти ама не може да дадаеш разумно обясние а само се измъкваш с общи приказки.

                    Коментар


                    • Купих UVXY

                      Купих UVXY

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Пазара не е това което е бил на времето,трудно прогнозируем е,нелогичен,шокиращо нервен.Думата сигурна инвестиция няма никаква тежест вече,нормално е хората да се обърнат отново към материалното-това което можеш да видиш и пипнеш-имота!
                        Мислиш, че преди пазарът е бил по-сигурен?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Хубо, ама аз не разбирам това да набиеш кеша в жилище на най вискоите цени като се надяваш ...на какво се надяваш?

                          Нямам представа...кеш ли е, кредити ли е?
                          Тука според мен бъркаш.
                          Имот в голям световен град в Канада, САЩ, Великобритания, Австралия е една от най-доходоностните инвестиции и това е наистина инвестиция.
                          Ако сравниш с бората, лихви по депозити, злато и т.н. имота бие всички и то с МНОГО.
                          И най-красивото на тази инвестиция е че е почти безрискова имотите до сега не са падали (в големите градове) дори да има спад 10-20% до няколко години връщат всичко.
                          За 10 години възвръщаемостта е около 100%.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Това не е съвсем оптимистично. И не съм го измислил аз Доходът на богатата част от населението се увеличава, но те харчат по-голямата част за имоти. Което не е много добре за икономиката като цяло.
                            Пазара не е това което е бил на времето,трудно прогнозируем е,нелогичен,шокиращо нервен.Думата сигурна инвестиция няма никаква тежест вече,нормално е хората да се обърнат отново към материалното-това което можеш да видиш и пипнеш-имота!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              А КОЙ? Тръска клона?
                              Никой! Просто маймуните са много а клона къс. Няма място за всички и някои падат от него. Защо трябва да търсим сложни и конспиративни теории в един прост свят? Естествено аз съм глупав човек, вероятно не съм способен да обхвана мащаба на конспирацията и затова я отричам. Иначе съм много доволен от GILD и FSLR.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                                То си върви, ЕЦБ купува
                                Има планове да се насърчи още със специално законодателство:

                                European Union efforts to revive the asset-backed securities market and boost financing for small businesses could falter if repairs aren’t made to its plan for a new class of “simple, transparent and standardized” products, some of the biggest financial firms in the 28-nation bloc said.
                                The EU’s proposal, which offers preferential capital treatment to qualifying securitizations, needs to be brought into line with existing prudential rules for other investments of comparable risk, according to a joint note issued by banks and asset managers including HSBC Holdings Plc and BlackRock Inc.

                                Коментар

                                Working...
                                X