IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кеширах профита си от BIS че го имах от сгодни нива.
    Биотехите ми вече без хедж, голи голенички..
    Всичко че и отгоре го сложих в SDS + QID на които едва днес излязох на плюс.

    Първа взятка 10% сторена със EUFN + FSLR.
    Възвърнах си със 70 цента по евтино кешираните невсунци.

    Пу да не е уроки все така да върви.
    Кеф е да гледаш как си флат когато маркета се срива 3%...

    Коментар


    • Чудя се дали да купя Тесла или още някой производител на злато?

      Коментар


      • Ако златото се задържи към 1300 производителите ще направят добри печалби, как мислите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Федът ще подкрепи
          Ще подкрепи разбира се, как няма?! Ей виж, мен вече ме подкрепиха. И Курода, и Фед-а, и другите палячовци

          Панда, не е конспирация, факти са си. Конспирация щеше да е, ако имаше някакви съмнения. Сети се само 2011-2012 по времето на гръцките мелодрами кво се случваше в ден като днешния.Да не те връщам по назад, че това са все пак по пресни спомени.

          Коментар


          • Федът ще подкрепи

            Fed prepared to provide liquidity to other central banks
            24 Jun 16 | 15:49 GMT

            The US Federal Reserve said it is prepared to provide dollar liquidity to other central banks to stabilize markets after the UK's Brexit vote. The agency headed by Janet Yellen said it is "carefully monitoring developments" in conjunction with other central banks.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Баси пародията. Хайде, моля ви, докарайте го до зелено да се посмеем всички заедно
              Очаквах сутринта, че ще подскочи, ама свалиш викса от 27 тази сутрин на 19, е просто патетично.
              Като ви разправям тука от 2 години поне, че централните гадини купуват директно акции и е-минита на СиП, тука ми се развиваха 100 пъти теории, че не било тъй. Айде пък така да е, а??? Кво ще кажете? Късия ми викс от миналата седмица вече е на зелено, от над -50% тази сутрин. Късо до дупка на викса, докато кривата на фючърсите не се е обърнала
              хмм звучи като конспирация
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Баси пародията. Хайде, моля ви, докарайте го до зелено да се посмеем всички заедно
                Очаквах сутринта, че ще подскочи, ама свалиш викса от 27 тази сутрин на 19, е просто патетично.
                Като ви разправям тука от 2 години поне, че централните гадини купуват директно акции и е-минита на СиП, тука ми се развиваха 100 пъти теории, че не било тъй. Айде пък така да е, а??? Кво ще кажете? Късия ми викс от миналата седмица вече е на зелено, от над -50% тази сутрин. Късо до дупка на викса, докато кривата на фючърсите не се е обърнала

                Коментар


                • И кой каза: Спрете съюза, искам да сляза.
                  https://www.youtube.com/watch?v=Qkuu0Lwb5EM

                  Коментар


                  • Спихчето днес е много разочароващо. Поне Найки да бяха паднали под 50.

                    А и доларът като поскъпна и някак нямам апетит за американски акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                      Не се коси, мишовото депо един ден ще го гепим на 50-60$ и той ще гледа така..


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Чия икономическа логика
                        На ситито или нормалната икономическа логика

                        Искам една реална причина британия да в по добре в ес
                        Зададох този въпрос за кой път не знам и няма отговор
                        Ето ти причина: Има много юридическа, политическа, икономическа работа по това излизане. Тези пари за "консултации" пак ще отидат при настоящия елит, с допълнение че и на господин Фарадж и подобни ще му порасне работата.
                        Също това ще струва и много пари на доскорошните ти партньори (бизнеси и държави), с които ще се надяваш да бъдат благосклонни да направите нови договорки.
                        Но вече като са те видели доколко държиш на старите си договорки, новите договорки ще включат нова по-висока рискова премия. Кредитния им рейтинг вече го намалиха.
                        Какъв му e проблема на кралството в ЕС?
                        Имигрантите? От европейски имигранти ли се оплакват или от разни други нации, може би тези които са колонизирали в миналото?

                        Аз харесвам една стара английска поговорка "Не поправяй туй, що работи".
                        Та въпроса е какво повече ще спечелят от това че излязат?
                        И също съм се чудил пък, за какво им е на някакви страни да се събират да преговарят и да правят европейски съюз?
                        Сега като минаха години на нисък растеж виждам следното обяснение: един(ствения) начин за растеж е да си осигуриш достъп до нови пазари - на клети народи, които не са виждали асфалт, ток, вода, телефон, телевизор, здравеопазване
                        да им продаваш тези неща. Ти ще им даваш кредити да ти купуват тези неща, те ще работят в твоите фирми и ще ти плащат кредитите - същите неща което си правил в своята страна, преди демографската криза да ти е ограничавала растежа.
                        Това според мен е идеята за донорството на пари срещу синхронизиране на законодателството.
                        Създаването на ЕС също мисля е имало мотивировка по отношението на конкуренцията на ниво континенти - т.е. че европа може би изостава спрямо америките и азия и затова се търси по-голяма интеграция.
                        Тези разногласия/разпад на ЕС може да направи някои трети страни авантюристично агресивни.
                        Може би вноската на кралството е твърде висока - първият който иска да излиза е донор а не реципиент. Да се пробва да се намалят вноските, и може би да се харчат за по-смислени неща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max
                          аз предлагам Номура, да ме хване за кура


                          Не се коси, мишовото депо един ден ще го гепим на 50-60$ и той ще гледа така..

                          Коментар


                          • Eй, по дяволите, Равния пак се покри в 9 глуха, няма кой да каже на кои точно банки да акцентираме...
                            Както и да е, аз и без туй съм се насочил за по сигурно към EUFN етф-а, гледам го и той на примаркет над 15% пада и си флиртува с дъното на 15.8$
                            На тия нива 4.4% дивита киха, добре е за отваряне на позиция мисля.
                            Ма кат едно нищо и до 12 може стигне като 12-та година.
                            Ще си добавям пирамидално в такъв случай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Ще ме съсипеш с аргументи Страшен си

                              Мисли сам бе човек

                              Това го знам преди теб
                              Аз сам мисля, но Номура ме копира. Чувстват се по-уверени ако и аз съм на същото мнение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Ще ме съсипеш с аргументи Страшен си

                                Мисли сам бе човек
                                Майтапче

                                Коментар

                                Working...
                                X