IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Кат цъкаш по 5000 фютчеса по за няколко часа назад напред - в интерактив ще фалираш.

      Брокера който си представяш е коренно различен от търговските отношения на фирми като нашите с банките относно търговията. Не можеш алгоретмично да търгуваш с къв да е обикновен брокер. Само спредовете които ние виждаме са коренно различни от това което дават брокерите които и да са те. За фютчерсите говоря.

      Ние по добра цена от Годман не намерихме но трябва да се има пред вид че аз имам известни контакти в голдман и не само аз. Въпрос на договор а не лист прайс.

      Ср. не прочетох че питаш за прайм брокер.
      Интересно, но аз точно за Интерактив брокърс четох в Global Investor наскоро, че много успешно навлизат на пазара за прайм брокър услугите. Повечето микро хедж фондове с 100-200 млн. долара AUM се ориентират към алтернативните прайм брокери. А Голдмън се кефят на фондове с над $1 млрд. AUM.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        и сега как да го разбираме доклада за заетоста,който трябва да излезе малко по-късно? ако данните са по-добри от очакваното е възможно да последва спад поради очакванията за вдигане на лихвите точно заради хубавите данни....ако пък резултатите са лоши пак спад и висока волатилност.....кое всъщност е по-добро за да видим ръст след 15:30???
        Това са само интерпретации на медии. Никой си няма идея какво ще се случи. Ако всеки очаква спад, то всеки ще се е позиционирал като за спад, което пък означава че като нищо може да скочи. Но пък може да означава, че и хората чакат данните, че да се позиционират, която да доведе до срив. Няма никакъв проблем една и съща новина, с една и съща интерпретация да доведе до два крайно различни резултата, според това какво са направили хората преди нея. А това няма как да се знае.

        Коментар


        • и сега как да го разбираме доклада за заетоста,който трябва да излезе малко по-късно? ако данните са по-добри от очакваното е възможно да последва спад поради очакванията за вдигане на лихвите точно заради хубавите данни....ако пък резултатите са лоши пак спад и висока волатилност.....кое всъщност е по-добро за да видим ръст след 15:30???
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            шансовете Тръмп да спечели започват видимо да нарастват
            http://profit.bg/news/Trump-za-purvi...id-154072.html
            .... а преките диспути не са дори започнали !!! На тях най-точно ще се види колко жалка е бабата - Доналдът ще я опозори и прогони. Ще бъде ного забавно, ако вземе та и се пукне сърчицето пред целият свят.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Не мога да ви разбере. Като не ви кефи фармацията ми не си купувайте акции от нея

              Мен няма как да ме убедите че това не е може би най-перспективния сектор. А на мен пък ама изобщо не ми дреме какво вие мислите по въпроса
              Хапчетата са най-якия бизнес: ного хора ги рупат като бонбонки. Аз гледам да не ям хапчета - но и мене понякога ми се налага.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Не леж на той ухо. Майката му е в изненадата.

                Нищо чудно ако Хилари я изберат пазара да падне и обратното с Тръмп.

                Лесна далавера няма.
                Всъщност ако пазарите разумът следват, точно тъй би и трябвало да е. Доналдът е бизнесмен и ще работи в полза на прозрачният бизнес и здраво работещите хора, освен това е мъдър и решителен мъж, който държи на най-доброто, но ненавижда разхищенията на пари. А бабишкерата "блести" единствено с некомпетентство и тъпота, комбинирани с арогантство, да не говорим, че е кекава: носят се слухове, че е доста зле здравословно.

                Но-о-о - пазарите от емоции се водят. За Брекзитът право казваш.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Мен няма как да ме убедите че това не е може би най-перспективния сектор.
                  И мен.
                  Дори и само защото срещу демографията няма как да се върви.

                  И е крайно време да престане благотворителното спонсориране на аборигените. За глупости винаги им се намират пари. Щом не могат си позволят да се лекуват - да мрат. Нищо лично - естествен подбор.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                    То че в този форум никой за нищо не може да убеди, е повече от ясно.
                    Въпросът е за спорта и участието
                    Просто понякога ми се струва че основната идея е да се спори за чужди мнения. А това поне на мен ми е леко тъпо, след като не знам как се получава но все някой спори за мое мнение. А и на мен ми се иска да получавам нещо от форума. Но като се изключи ники, никой друг не дава никакви идеи, само плюе по чужди идеи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не мога да ви разбере. Като не ви кефи фармацията ми не си купувайте акции от нея

                      Мен няма как да ме убедите че това не е може би най-перспективния сектор. А на мен пък ама изобщо не ми дреме какво вие мислите по въпроса
                      То че в този форум никой за нищо не може да убеди, е повече от ясно.
                      Въпросът е за спорта и участието

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Каквото такова. Ако него го изберат поне играта ще е ясна - шорт докато го импийчнат
                        шансовете Тръмп да спечели започват видимо да нарастват
                        http://profit.bg/news/Trump-za-purvi...id-154072.html
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Не мога да ви разбере. Като не ви кефи фармацията ми не си купувайте акции от нея

                          Мен няма как да ме убедите че това не е може би най-перспективния сектор. А на мен пък ама изобщо не ми дреме какво вие мислите по въпроса

                          Коментар


                          • Майлан е холандски, Валеант е канадски бизнес - на Клинтън не й дреме.
                            Ако им ограничат цените, както впрочем е из цяла Европа, ще видим дали Рош, Новартис и цялата плеяда ще спрат да продават в Щатите
                            Впрочем Рош няма нито едно откритие от лабораториите си в Швейцария от 20 години поне. Ще е интересно дали ще си прехвърлят скъпоплатените PhDта изцяло в Европа дето пък никога няма да могат да ги уволнят /то си има причини що лабораториите на Санофи и Рош в Европа са ялови/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              И идиот с ядрено куфарче, високо самочувствие и тотална некомпетентност е една прекрасна причина за сигурен спад.
                              +
                              Но същото се отнася и за културмарксистка с невро/психологични девиации да държи ядреното куфарче.

                              https://www.youtube.com/watch?v=OqbDBRWb63s
                              Last edited by pipbel; 02.09.2016, 10:52.

                              Коментар


                              • Между другото това става и в момента в България в ИТ сектора. Гледам една статия преди време заетите в него паднали - и се почват някакви неща че бил на връх. Глупости на връх - едно елементарно влизане в jobs.bg показка че търсенето на подобни хора е огромно.

                                И какво става - ми заминават за чужбина.

                                Коментар

                                Working...
                                X