IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако не си разбрал

    Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    хахаха добре

    ти заряза Голдмън и май тези дето сега си ги намерил са по-скоро като излезли от този филм http://www.imdb.com/title/tt0181984/ като слушам щуротиите които ръсиш напоследък
    Ако не си разбрал...аз и двама мои приятели събрахме пари във отделен фонд и търгуваме алгоритмично за своя сметка. Така че не съм дал пари никъде...сам ...(според тебе най вероятно разбира се ) ще ги загубя..))

    И сме доста напред за няма месец и нещо бай дъ уей за твое съжаление - почти съм сигурен )) въпреки че знам че не те интересува

    А сега...търгуваме през Голдман - по евтино е )

    Кажи за Гилд кво мислиш...фундаментално )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Мокрите ти фантзаии искренно ме вълнуват.

      Как играя сега? да кажеш да знам

      Абе шефе..Гилд държиш ли го бе?

      Те продават хепатита в Индия за 10 К а в щатите за 90 К. Чува се че ще направят закон..да няма различни цени в щатите и в чужбина. Ако такава реалност се оформи Гилд губят 30 % от оборота си.
      хахаха добре

      ти заряза Голдмън и май тези дето сега си ги намерил са по-скоро като излезли от този филм http://www.imdb.com/title/tt0181984/ като слушам щуротиите които ръсиш напоследък

      Коментар


      • Ти от икономика не хващаш

        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Защо за теб е било важно да обсъдиш Мишо Илиев с психолога си?
        Ти от икономика не хващаш...сега и от шеги )

        ))

        Коментар


        • Мокрите ти фантзаии

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          наигра се а пак, много издържа
          Мокрите ти фантзаии искренно ме вълнуват.

          Как играя сега? да кажеш да знам

          Абе шефе..Гилд държиш ли го бе?

          Те продават хепатита в Индия за 10 К а в щатите за 90 К. Чува се че ще направят закон..да няма различни цени в щатите и в чужбина. Ако такава реалност се оформи Гилд губят 30 % от оборота си. А яките ти биотехи отиват в дерето на парти всички заедно
          Last edited by Iv_max; 01.09.2016, 21:31.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Ходих на психолог, разказах му за теб и той препоръча да се събудиш от хибернацията и да ти кажа че вече сме 2016 година а не 1950 година.
            Защо за теб е било важно да обсъдиш Мишо Илиев с психолога си?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Отговора не е балон.

              Аз само констатирам факти. Моята игра е много по различна. Аз съм фундаментално къс отдавна само в личния си акаунт и няма там какво да ме притесни.

              А и в последно време сам, аз почти не играя. Така че...играта е според свирката.
              наигра се а пак, много издържа

              Коментар


              • Отговора не е балон

                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Бе че балон, балон, ама може и да не се спука скоро, пък и да се надуе доста още, дотолкова дирижаблесто че да те фалира ако играеш само срещу него.

                Тъй че... умната...
                Отговора не е балон.

                Аз само констатирам факти. Моята игра е много по различна. Аз съм фундаментално къс отдавна само в личния си акаунт и няма там какво да ме притесни.

                А и в последно време сам, аз почти не играя. Така че...играта е според свирката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  .....

                  Що е то?
                  Бе че балон, балон, ама може и да не се спука скоро, пък и да се надуе доста още, дотолкова дирижаблесто че да те фалира ако играеш само срещу него.

                  Тъй че... умната...

                  Коментар


                  • Under armor 39.50 long

                    Коментар


                    • Novo nordisk na 307.80

                      Коментар


                      • До като "пазара"

                        До като "пазара" се чуди ще има ли вдигане на лихвите или не, е твърде вероятно да се озове в рецесия.


                        Не че пазара се чуди...разбира се ама поне ретайл "инвеститорите".

                        Коментар


                        • Почна да залиташ

                          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Направо да взимам sabbatical и да следвам трейдовете ти. Ако нещата потръгнат - хич няма да се връщам после на работа
                          Почна да залиташ към риска. Хубаво нещо е да печелиш повече от спестовната ти сметка под формата на дългосрочни ( минимум 30 години ала Бъфет ) акции във почти фалирала банка ( пазара ) а?

                          Коментар


                          • Гатанка

                            Лихвитите - отрицателни, дебита на населението, компаниите и държавите - огромен, реалните инвестиции - безумно ниски, "разтежа" на компаниите - на база на ограничаване на разходите и байбак, ръст на заплатите ( разходите на компаниите ) - значителен, ръст на заетите - главно в услугите и дръжавата, реален ръст на печалбите на компаниите - отрицателен година и половина, събрайм авто кредитите - на ръба, цените на жилищата - преди кризата, акциите - балон, облигациите - балон

                            Що е то?
                            Last edited by Iv_max; 01.09.2016, 18:52.

                            Коментар


                            • Ходих на психолог

                              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              Мисля, че ако се разровя ще намеря доста компании, които Бъфет е държал 20-30 години и са се вдигнали 50-100х. Което за мене си е баш стокпикърство. И като цяло, щом държиш индивидуални акции значи си сток пикър.

                              Бъфет е правил през живота си различни неща и това, което прави сега като мултимилиардер не е същото, което е правил през 80те и 90те, нито през 50те и 60те.
                              Ходих на психолог, разказах му за теб и той препоръча да се събудиш от хибернацията и да ти кажа че вече сме 2016 година а не 1950 година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                                Направо да взимам sabbatical и да следвам трейдовете ти. Ако нещата потръгнат - хич няма да се връщам после на работа

                                Коментар

                                Working...
                                X