IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    При старците сега май има свръхпредлагане,но по дългосрочно е ок.
    Къде при тях си сложил ? Аз имам само вентас, дори днес допълних след мориса, тамън да ми стане 6.25% средната диви.
    Също като тебе с бая хоризонт, като за синковеца.

    От рейтовете и за пандизите се облизвам cxw geo ( по скоро спекулативно) ма засега си трая, все още...
    Welltower, LTC

    Коментар


    • Goldman Sachs CEO Lloyd Blankfein told CNBC on Wednesday
      • The economy is in good shape now and appears to have some staying power, Goldman Sachs CEO Lloyd Blankfein told CNBC on Wednesday. "If you divorce yourself from a general feeling of anxiety and just look at the facts and the numbers and what you can measure, you can say things look awfully good, and it feels like awfully good in a way that there could be a bit of a runway here for things to remain pretty good," Blankfein said from Chicago in an interview on "Squawk Box." "I think we'll go forward here with a playbook that involves optimism with a kind of healthy state of anxiety that Goldman Sachs has been producing in its leaders for 149 years now," Blankfein said. Blankfein is expected to retire later this year and likely will be replaced by David Solomon, who takes over as president and chief operating officer this month. Blankfein said more normalized market conditions, with a return to a healthy level of volatility, provided a lift, though shares actually traded lower Tuesday.
      Comment:
      Looks like the tops almost in, next stop recession

      Коментар


      • 2011 година завърши там където почна

        Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Че кога пазарите са вървели настрани? Ако не е надолу е нагоре и обратно..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

          Ми тук важи наѝ важното правило при инвестираното: смяна на продукта. Аз съм оптимистичен, все пак цигари и алкохол заедно със старчиски донове са топ позиции не само в спекулативното ми портфолио, но и в това за наследниците ми
          При старците сега май има свръхпредлагане,но по дългосрочно е ок.
          Къде при тях си сложил ? Аз имам само вентас, дори днес допълних след мориса, тамън да ми стане 6.25% средната диви.
          Също като тебе с бая хоризонт, като за синковеца.

          От рейтовете и за пандизите се облизвам cxw geo ( по скоро спекулативно) ма засега си трая, все още...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            И аз се включих с малко на 84$. Все пак >5% дивидентната стана.
            Ма с малко щото мисля че докато се задъни и по добри дисконти ще има.
            Ми тук важи наѝ важното правило при инвестираното: смяна на продукта. Аз съм оптимистичен, все пак цигари и алкохол заедно със старчиски донове са топ позиции не само в спекулативното ми портфолио, но и в това за наследниците ми

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              sold bet at home at 83. Long PM at 70.35 Euro, biggest position now.
              Additional Calls with strike 90 USD
              И аз се включих с малко на 84$. Все пак >5% дивидентната стана.
              Ма с малко щото мисля че докато се задъни и по добри дисконти ще има.

              Коментар


              • sold bet at home at 83. Long PM at 70.35 Euro, biggest position now.
                Additional Calls with strike 90 USD

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Може и настрани да върви цяла година. Най-вероятно, даже.
                  Че кога пазарите са вървели настрани? Ако не е надолу е нагоре и обратно..

                  Коментар


                  • Може и настрани да върви цяла година. Най-вероятно, даже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Хм, то това прилично болшинство. А обичайно в такъв случай - не познават.
                      Има мегдан да върви нагоре.
                      Факт е че засега се наблюдава основно „distributiuon“ (разтоварване), но от друга страна типичните показатели в късните етапи на цикъла все още не са налице (inverse yield curve и висок ливъридж). Според мен няма да направи ново дъно, но преди да тръгне решително нагоре ще трябва да изхвърли още бая народ от кораба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Хм, то това прилично болшинство. А обичайно в такъв случай - не познават.
                        Те не познават докато 10% от тях не селнат. После кърпи и хапчета.

                        Коментар


                        • Fifty-eight percent of global money managers surveyed by Bank of America Merrill Lynch think the stock market has already peaked or will later this year.
                          Хм, то това прилично болшинство. А обичайно в такъв случай - не познават.

                          Коментар


                          • късо мааааааааааааа.... от тоя бомба ще ви разкажа фамилията. хяхяхяхяхяяххя

                            Last edited by RUBLA; 18.04.2018, 10:05. Причина: Обиди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                              Цял хедж фонд има човека, ама не смее да пусне сделки като теб , че ще му рухне имижда на хедж фонд мениджър.
                              А няма проблем, всеки е различен. Аз не обосновавам сделките си, и просто които иска може да проследи или сам да реши за себе си дали му пасват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                Цял хедж фонд има човека, ама не смее да пусне сделки като теб , че ще му рухне имижда на хедж фонд мениджър.
                                А няма проблем, всеки е различен. Аз не обосновавам сделките си, и просто които иска може да проследи или сам да реши за себе си дали му пасват.

                                Коментар

                                Working...
                                X