IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Не имам други технологични запаси, но мисля, че ще расте още известно време и ще направи нови върхове.Не съм и притежавал от Тесла, което отчитам като голяма грешка.
    Здравей, аз мислех че си само във физическо злато.

    Коментар


    • Тарифите може да са началото на една нова глобална криза.
      Last edited by SoHo; 15.06.2018, 18:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Long Constellation Brands (STZ) @ 230.47
        На ол тайм хай като си такъв голям фен си има MTUM, много доволен и препоръчвам...докато свири музиката де...
        Иначе в частния случай ( без да съм запознат с кухнята му) - определено НЕ, мерси.

        Constellation Brands Inc's EV-to-EBITDA for today is 18.23.
        During the past 13 years... the median was 13.30.

        Constellation Brands Inc's EV-to-Revenue for today is 7.13.
        During the past 13 years....the median was 3.90.

        Коментар


        • Не ми харесва тая работа...


          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Meиби да, а мейби не, просто щото му дошло времето.
          Гледам днес сефте слязло под резистънса на 0.4, вече 0.35 станало за 10г - 2г
          Ма имаме още време де, докато се сплесне съвсем и обърне корем, може би 2 или дори 3 хайка още.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Според мене сплескването на кривата на доходоносността е по-скоро индикация, че затягат прекалено бързо.
            Meиби да, а мейби не, просто щото му дошло времето.
            Гледам днес сефте слязло под резистънса на 0.4, вече 0.35 станало за 10г - 2г
            Ма имаме още време де, докато се сплесне съвсем и обърне корем, може би 2 или дори 3 хайка още.

            Коментар


            • Тези не ги знаех. А за Зоетис знам от 2013г. когато се отделиха от Пфайзер. Но тогава ми се видяха тъпа компания. Ваксини за животни...

              Много типично за spin off-ите се развиват. Първите две години буксуват, после се изстрелват нагоре.

              Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              a za Shionogi Co Ltd?
              Last edited by Money; 15.06.2018, 17:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Какво мислите за Zoetis (ZTS)?
                a za Shionogi Co Ltd?

                Коментар


                • Какво мислите за Zoetis (ZTS)?

                  Коментар


                  • Long Constellation Brands (STZ) @ 230.47

                    Коментар


                    • Кои имаш?

                      И не се колебай да даваш трейдове в реално време.

                      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Не имам други технологични запаси, но мисля, че ще расте още известно време и ще направи нови върхове.Не съм и притежавал от Тесла, което отчитам като голяма грешка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata

                        Дълъг си в Тесла ли?
                        Не имам други технологични запаси, но мисля, че ще расте още известно време и ще направи нови върхове.Не съм и притежавал от Тесла, което отчитам като голяма грешка.

                        Коментар


                        • Short Tesla 355

                          Коментар


                          • Според мене сплескването на кривата на доходоносността е по-скоро индикация, че затягат прекалено бързо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              И кат не стане , храниш прасетата.
                              С толкова вода може и те да не го ядат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Това може да се интерпретира и като ние сме data dependent. Централното банкиране е като готвенето. Слагаш малко сол в манджата забъркваш, опитваш, ако не е достатъчно солена още малко сол, ако я пресолиш добавяш вода... и така.

                                Затова Пауъл каза "и ние не знаем какво ще стане". Като дойде време ще му мислим...

                                И кат не стане , храниш прасетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X