IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Работата ич не е на добре. И тая сутрин гледам много анемично отваря Европа, няма хъс.

    Коментар


    • пипи и миши вие велики трейдъри . продължавам да пускам дълги на петрола за 100 защото световната икономика вървяла много добре и имало санкции срещу Иран и четох вашите коментари според които всичко дори и петролът ще ходи нагоре . но се притеснявам вече пипи и миши че на 50 долара ще ми ударят стоповете и ще фалирам . не знам какво да правя с петрола пипи и миши . ако може един съвет . предварително ви благодаря . миси
      Last edited by the architect; 20.11.2018, 22:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
        Купих си PG&E Corporation (PCG) 18.90 .. ще продавам като угаснат пожарите ...
        Ех късметлия си ти. Да почерпиш там покрай тебе ей.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
          Купих си PG&E Corporation (PCG) 18.90 .. ще продавам като угаснат пожарите ...
          default bro. look credit
          I will go in at 5 USD

          Коментар


          • Купих си PG&E Corporation (PCG) 18.90 .. ще продавам като угаснат пожарите ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              супер! пиши ми на лични за какво ти се говори и ще ми трябва кратко представяне
              OK.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                Feel free to suggest people who I should interview and contact me if you want me to do an interview with you.

                Here I am
                супер! пиши ми на лични за какво ти се говори и ще ми трябва кратко представяне
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  пичове и дами, пуснах сервиз в Seeking Alpha, има безплатно демо до две седмици ако някой се интересува. направих интервю с един геолог, който твърди че има средногодишна доходност от малко над 20% за последните 15 години

                  https://seekingalpha.com/author/gold-panda/research
                  Feel free to suggest people who I should interview and contact me if you want me to do an interview with you.

                  Here I am

                  Коментар


                  • пичове и дами, пуснах сервиз в Seeking Alpha, има безплатно демо до две седмици ако някой се интересува. направих интервю с един геолог, който твърди че има средногодишна доходност от малко над 20% за последните 15 години

                    https://seekingalpha.com/author/gold-panda/research
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Днес ще е важен ден:

                      https://www.marketwatch.com/story/sm...ket-2018-11-13

                      Коментар


                      • Ха-ха, да, давам ти лайк за това


                        (Тия двамината дърти комунета така осраха темата за Тръмпа, че почти заприлича на "Политика")

                        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Ако продължава да си лафи с Майната и Зверов, може и злато да почне да купува,

                        Смешката само Мишо ще я разбере.
                        Last edited by Money; 13.11.2018, 08:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          ти лично как би се подготвил при лошо стечение на обстоятелствата? ........... в смисъл на какви активи би заложил? ........ как би се прегрупирал?

                          за злато е ясно .......... в проценти как ще разпределиш портфейла?
                          Ако продължава да си лафи с Майната и Зверов, може и злато да почне да купува,

                          Смешката само Мишо ще я разбере.
                          Last edited by Todor Sabev; 13.11.2018, 08:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                            Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.
                            всеки се учи докато е жив .......... който си помисли, че знае всичко бързо се занулява

                            =============

                            ти да не се разсърди на онова "Яскеляйнен"? .......... това е един много добър вратар от финландия който дълги години пазеше в англия ........... знам, че не си много по футбола и затова правя това уточнение

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Jussi_...skel%C3%A4inen

                            харесвах как пазеше Яскеляйнен ......... така както харесвам и твоите коментари ......... нищо лично!!!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                              Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.
                              всеки се учи докато е жив .......... който си помисли, че знае всичко бързо се занулява

                              =============

                              ти да не се разсърди на онова "Яскеляйнен"? .......... това е един много добър вратар от финландия който дълги години пазеше в англия ........... знам, че не си много по футбола и затова правя това уточнение

                              https://en.wikipedia.org/wiki/Jussi_...skel%C3%A4inen

                              харесвах как пазеше Яскеляйнен ......... така както харесвам и твоите коментари ......... нищо лично!!!
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                какъв шорт, какъв кеш, бе, Яскелайнен? ............. война, хиперинфлация, пари като шума
                                Има да учиш. Много. Смирението ще те научи.

                                Коментар

                                Working...
                                X