IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Всички продават, а индексите си растат, вече и 3те са си над ма200. Катери се стената....
    Върха има добър шанс да капитулира, особено ако оранжевия и дръпнатия парафират нещо около баба Марта.
    Дано да има някой добър мелтъп като за последно та да кешираме сгодно.
    2,800 е силна съпротива и може да слезе да тества поне съпорта около 2,700.

    Ако мелтъп-а продължи наистина нов връх е възможен и може да се надуе още балона. При такъв сценарий кризата която ще последва ще е съизмерима с последните два големи спада с около 50% на СП 500.




    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Ми не знам, ама на падащ нож си мяза отвсякъде, хеле пък в тоя етап на цикъла...не бих посягал като за първа взятка преди 26-27$, поне 6% да видя дивидент.
      И дедо Бъфю голям го изяде тука, средната му обаче е около 30$ от преди години...
      Намаляват дивидента с 36%. Крафта е новото Дж.Е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d.j.T. Разгледай мнение
        Опа ! Крафта минус 20% и вече е в ентри зоната. Само трябва да се убедя, че пред компанията има някакво бъдеще
        Ми не знам, ама на падащ нож си мяза отвсякъде, хеле пък в тоя етап на цикъла...не бих посягал като за първа взятка преди 26-27$, поне 6% да видя дивидент.
        И дедо Бъфю голям го изяде тука, средната му обаче е около 30$ от преди години...

        Коментар


        • Опа ! Крафта минус 20% и вече е в ентри зоната. Само трябва да се убедя, че пред компанията има някакво бъдеще

          Коментар


          • NASDAQ at 200 day moving average
            SPX tends to overshoot the 200-day average.
            Emerging Market ETF, EEM US, at the 200-day moving average.
            Shanghai Composite at the 200-day average
            MSCI world index right at the 200-day moving average.
            It seems the world is at the 200-day moving average.
            .

            Коментар


            • Вероятно ралито приключи индексите на страни и на долу за два месеца, без ново дъно.

              Коментар


              • ИНТЕРЕСНО Е ЧЕ ВИНАГИ КАТО СЕ РАЗПЕЕТЕ И ГРАФИКАТА ОБРЪЩА. И СЕГА ЩЕ Е ТАКА ДО КРАЯ НА ФЕВРУАРИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                Коментар


                • плямпачи пипи и миши . пак ви заделиха по някой леф вашите ханукярски шефове и пак почнахте да се захласвате по 3000 като преди . И ПРЕДНИЯ ПЪТ ПОЗНАХТЕ ЗА 3000 БРАВО НА ВАС ПРОФЕСИОНАЛИСТИ СТЕ


                  ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ ПЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛНИ АМАТЬОРЧЕТА

                  НАСКО СИ ИЗТЕСТВА ЗА ВТОРИ ПЪТ БОМБАТА И ДО КРАЯ НА 2019 ЩЕ ФАЛИРАМ МАЛКИТЕ ВИ ХАНУКЯРСКИ ПИШЕЩи МАШИНКИ . ЗА ЕДНА СЕКУНДА И ЩЕ ОБЪРНА ХАНУКЯРСКИЯ ВИ СВЯТ ДО КРАЯ НА ФЕВРУАРИ . КОГАТО СЕ ЗАДЕЙСТВА ОБЕМЪТ МАЙКА МИЛИАРДИ ЩЕ ПИЩЯТ .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Върхът може да се тества и да направим ново връхче на около 3000. Но аз не се наемам с прогнози в този момент

                    Само не мисля, че дъното при рецесията (когато дойде) ще е много дълбоко. Лично аз не очаквам финансов колапс, нито мисля, че акциите са в балон. Може да се приеме, че цените са леко завишени. Но като цяло мисля, че ще има обикновен мечи пазар с 20-30% надолу и то може да е 2020, а може и след това
                    Аз като цяло съм по склонен да мисля че ще е по дълбоко.
                    Тръмп напоследък сам си копае гроба с глупостите дето върши ( и това което не върши, а само плямпа) и шансовете му за преизбиране другата година вече не ми се струват особено големи.
                    Магарешката партия вече тотално е превзета от утопични комуноиди и екоталибани. А пазара доста мрази и се плаши (основателно) от такива.
                    Само гледай като поосъзнае към края на годината и началото на другата че има шанс за Бърни и компания и как ще дисконтира поне едно 15-20%.
                    Като се прибавят и споменатите от теб цифри за края на цикъла и евентуална рецесия....и минимума на което ще идем може да е и 35-40% надоле.

                    Ама преди това да стискаме палци за хубав мелтъп ала класико
                    И задължителни стопове.

                    Да видим дали Тръмпа ще докара растеж от 4% на БНП за 2019... Обзалагам се, че не
                    Един път да сме на едно мнение с тебе, напоследък се случва рядко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Разбираемо ти е злорадството, ма това са си нормални флуктуации...да не забравяме и че Q1 по начало си е по слабо, хеле пък и най голямото "затопляне" в щатите от десетилетия.
                      То това да не ти е великия Обама с 2 години сейлс рецесия.

                      Sank...не ми изглежда особено удачно употребен тук .
                      Да видим дали Тръмпа ще докара растеж от 4% на БНП за 2019... Обзалагам се, че не

                      Коментар


                      • Върхът може да се тества и да направим ново връхче на около 3000. Но аз не се наемам с прогнози в този момент

                        Само не мисля, че дъното при рецесията (когато дойде) ще е много дълбоко. Лично аз не очаквам финансов колапс, нито мисля, че акциите са в балон. Може да се приеме, че цените са леко завишени. Но като цяло мисля, че ще има обикновен мечи пазар с 20-30% надолу и то може да е 2020, а може и след това

                        Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Вече не изключвам да се тества дори върхът на СП 500, анализирал съм всички спадове на около 20% и това което се случва след това. Общо взето сегашното рали няма аналог обикновено се тества дъното от 50% retrace и в краен 61.8%. Има два случая на V- shape но те са при различни фази на цикълът и отнемат дълго време да се развият.

                        В момента пазарът расте без значение какви са данните. Продължавам да очаквам тестване на дъното и по дълбоко дъно от Декември.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Вече не изключвам да се тества дори върхът на СП 500, анализирал съм всички спадове на около 20% и това което се случва след това. Общо взето сегашното рали няма аналог обикновено се тества дъното от 50% retrace и в краен 61.8%. Има два случая на V- shape но те са при различни фази на цикълът и отнемат дълго време да се развият.

                          В момента пазарът расте без значение какви са данните. Продължавам да очаквам тестване на дъното и по дълбоко дъно от Декември.
                          Всички продават, а индексите си растат, вече и 3те са си над ма200. Катери се стената....
                          Върха има добър шанс да капитулира, особено ако оранжевия и дръпнатия парафират нещо около баба Марта.
                          Дано да има някой добър мелтъп като за последно та да кешираме сгодно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

                            (Политиката на Тръмп явно дава резултати макар и не тези, които той очаква )

                            https://www.marketwatch.com/story/us...ary-2019-02-15


                            Разбираемо ти е злорадството, ма това са си нормални флуктуации...да не забравяме и че Q1 по начало си е по слабо, хеле пък и най голямото "затопляне" в щатите от десетилетия.
                            То това да не ти е великия Обама с 2 години сейлс рецесия.

                            Sank...не ми изглежда особено удачно употребен тук .

                            Industrial production sank 0.6% in January, the first drop in eight months

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

                              (Политиката на Тръмп явно дава резултати макар и не тези, които той очаква )

                              https://www.marketwatch.com/story/us...ary-2019-02-15


                              Вече не изключвам да се тества дори върхът на СП 500, анализирал съм всички спадове на около 20% и това което се случва след това. Общо взето сегашното рали няма аналог обикновено се тества дъното от 50% retrace и в краен 61.8%. Има два случая на V- shape но те са при различни фази на цикълът и отнемат дълго време да се развият.

                              В момента пазарът расте без значение какви са данните. Продължавам да очаквам тестване на дъното и по дълбоко дъно от Декември.

                              Коментар


                              • Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

                                (Политиката на Тръмп явно дава резултати макар и не тези, които той очаква )

                                https://www.marketwatch.com/story/us...ary-2019-02-15

                                Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Продажбите на дребно в САЩ са силно надолу явно забавянето е голямо.

                                Коментар

                                Working...
                                X