IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
    Аз не разбирам защо се запасяват с тоалетна хартия - вирусът разстройство ли причинява?
    става за направа на маски бре
    обаче след пурвоначална употреба по предназначение
    бухахахахахахахах
    мерси

    Коментар


    • Иначе затварянето на пазара не беше драматично зле. UNP даже са ми в зелено. Невероятно.

      Но аз си оставам песимист за следващите поне три-четири седмици. Даже ми е странно, че няма по-дълбоки спадове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Високата смъртност основно притеснява, чакаме по - ефективни медикаменти, 1/2 фарма компании в света се опитват да разработят, до тогав аще тежи на пазара.
        Имах предвид, че в САЩ най-вероятно има в пъти повече болни, от това което са установили до сега. Което е напълно логично като се има предвид, че в щатите реално не се тества. Виж статистиката за броя тествани на милион души.

        As of March 2, 2020
        Country Tests Performed Tests per Million People Population
        South Korea 109,591 2,138 51,269,185 source
        Italy 23,345 386 60,461,826 source
        Austria 2,120 235 9,006,398 source
        Switzerland 1,850 214 8,654,622 source
        UK 13,525 199 67,886,011 source
        Finland 130 23 5,540,720 source
        Vietnam 1,737 18 97,338,579 source
        Turkey 940 11 84,339,067 source
        United States 472* 1 331,001,651 source

        Коментар


        • Аз не разбирам защо се запасяват с тоалетна хартия - вирусът разстройство ли причинява?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Тъкмо се появиха и данните от Италия +778 нови болни и +49 починали (общо 197). Съвсем не обнадеждаващо. Ама хич.
            Високата смъртност основно притеснява, чакаме по - ефективни медикаменти, 1/2 фарма компании в света се опитват да разработят, до тогав аще тежи на пазара.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Тъкмо се появиха и данните от Италия +778 нови болни и +49 починали (общо 197). Съвсем не обнадеждаващо. Ама хич.

              Коментар


              • Като гледам в САЩ смърността (14 от 236 болни) и си мисля, че там нещата са изтървани. Просто не се тества и затова не намират, но хората там вече умират.

                За сравнение в Япония при 381 болни има само 6 умрели.


                А ето и какво се случва в Ню Йорк...
                New York state coronavirus cases triple over 48 hours to 33

                https://www.cnbc.com/2020/03/06/new-...urs-to-33.html


                Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Ако до края на деня не обърне, работата вероятно ще е доста сериозна при цялото бутане на ЦБ.. Иначе неприятните изненади с вируса май тепърва започват, ако изчисляваш на базата на поне двуседмичен времеви лаг, реалната смъртност ще излезе доста над тази на СЗО и следва избор между икономически шок и такъв от доста над предварително очакваната смъртност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Закъснях с тези пордажби, но не виждам спиха от вируса да премине в близките седмици. Напротив даже.
                  Има време до пика в световен план, тепърва откриват първи случаи в много страни. А за MSFT, които пишеш, изглежда ми доста скъп + всичко FAANG, твърде популярни.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • TIP 1.15%
                    TLT 6.22%
                    Дето му се вика - ашколсун, машалла

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Закъснях с тези пордажби, но не виждам спиха от вируса да премине в близките седмици. Напротив даже.
                      Ако до края на деня не обърне, работата вероятно ще е доста сериозна при цялото бутане на ЦБ.. Иначе неприятните изненади с вируса май тепърва започват, ако изчисляваш на базата на поне двуседмичен времеви лаг, реалната смъртност ще излезе доста над тази на СЗО и следва избор между икономически шок и такъв от доста над предварително очакваната смъртност.

                      Коментар


                      • Закъснях с тези пордажби, но не виждам спиха от вируса да премине в близките седмици. Напротив даже.

                        Коментар


                        • Мисля, че ще има доста надолу още. Всъщност днес продадох малко от Адидас (18% от позицията) на 241 и целия SAP, който ми беше малка позицийка, на 107.1.

                          Адидас мисля, че ще мога да си го взема пак на около 200, а и САП очаквам да падне на около 85, на колкото го бях взел и може би ще си го взема и него пак.

                          От американските само се облизвам за MSFT, но мисля за под 155, даже за 145 си мисля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Вчера точно при затварянето влезнах с малко в SVXY, ще добавям на всеки 10-15% надолу
                            Първа добавка, днес и малко BVB си взех, че съм им фен

                            Коментар


                            • Затварям TVIX на 108% печалба,не смея да държа повече.

                              Коментар


                              • Това облизване за падащи хамерикански тоалетни артии до кога ще продължава. Сиреч кога ще купите. Че и аз да се запася от сега. Пипи Money ти ги разбираш кажи?

                                Коментар

                                Working...
                                X