IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 1 секунда живот


    Last edited by arbeitmachtfrei; 16.03.2020, 15:49. Причина: стана ми още по-смешно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Щото подриваш световната фнансова система.....
      Да бе, сигур е така, а и щот съм гадно ханукярче....както ни зове с Мишо архитектчето..

      Коментар


      • Къде ще отиде Dow днес - на 20 800 - 20 500 ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Не знам защо господина ми е изтрил изречението че смятам американските банки за недостатъчно паднали/дисконтирани.
          Все пак го казвам за сащ, не за бфб ( ако това се цензурира)...........напълно нелепо и непонятно е за мен !
          Щото подриваш световната фнансова система.....

          Коментар


          • Last edited by X_Y; Днес, 12:17.
            Не знам защо господина ми е изтрил изречението че смятам американските банки за недостатъчно паднали/дисконтирани.
            Все пак го казвам за сащ, не за бфб ( ако това се цензурира)...........напълно нелепо и непонятно е за мен !

            Коментар


            • въпреки срива технолoгичните си остават интересни за мен, с най-голям потенциал за връщане към нормалното

              INTC/AMD
              ORCL
              MSFT
              SAP
              BABA
              FB
              AMZN
              TWD
              Adobe - ako padnat oshte 20-30%

              други сектори:
              Hertz/Avis
              airbus / boeing
              safran

              с малко повече риск - авиолинии
              от европейските
              AirFrance/KLM - само след интервенция на правителството
              Ryan/Wizz/Easy
              в щатите: Delta



              бтв някой следи ли немците от WireCard?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Еми, AXP хем е по Бъфювски, хем е от героите, които ще скочат най-много

                За JP Morgan и Goldman Sachs не може да се каже, че са шитове. Също и за Майкрософт.
                Не съм особено склонен след като имам MA да добавям подобна, ма ок...може и да взема за начало малко от тия любимци на дедо, гледам почти 13% червено на примаркет.
                То ако и самата бъркшаяр падне с подобен % ( и нея гледам на -11 почти) що да не открия сметка при тях, експреса е вътре, ябълката, както и доста други неща, като индекс си е
                Last edited by X_Y; 16.03.2020, 12:17.

                Коментар


                • Добре, ще си прицелия SAP да го взимам на под 75. Това са едни 12-13% надолу още и приблизително ДАКС под 7500.

                  Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Тогава ще се наложи да го вземеш на 9-10 000 Аз затова карам на малки порции по пътя и каквото дойде
                  п. Успях да затворя половината къси, бетата ми днес вече сигурно ще чукне 0, живот и здраве и положителна ще стане за сефте от няколко години..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    А ако стигне само до 6500?


                    Тогава ще се наложи да го вземеш на 9-10 000 Аз затова карам на малки порции по пътя и каквото дойде
                    п. Успях да затворя половината къси, бетата ми днес вече сигурно ще чукне 0, живот и здраве и положителна ще стане за сефте от няколко години..
                    Last edited by kubrat; 16.03.2020, 11:45.

                    Коментар


                    • А ако стигне само до 6500?

                      Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      На 6000 Дакс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Сега се чудя на колко да си прибера SAP-а. Май ще го чакам на под 80, ако не и на под 75.
                        На 6000 Дакс

                        Коментар


                        • Сега се чудя на колко да си прибера SAP-а. Май ще го чакам на под 80, ако не и на под 75.

                          Коментар


                          • Еми, AXP хем е по Бъфювски, хем е от героите, които ще скочат най-много

                            За JP Morgan и Goldman Sachs не може да се каже, че са шитове. Също и за Майкрософт.

                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Еми според мен не можеш да бъдеш по никакъв начин сигурен кое ще скочи най много когато почне се възстановява пазара.
                            Предпочитам да добавям в акции с "моут по бъфювски", отколкото в шитове които били паднали най много и евентуално да скочат повече...ма надали.
                            За отскока нагоре отделно прланирам да добавя към акциите на порции дабъл спайчо лост...примерно в интервала 2200-2540 ( 25-35% от върха), а при нива 33-40% спад и трипъл такъв.
                            Не ми се вярва и в най песимистичния вариант да се спихне пазара под 2000, т.е. над 40% от върха....но не е изключено априори де.
                            Стигне ли се дотам и свършил ли съм кеша вероятно ще селвам трежърита, злато и картони да пълня още лостове.
                            Общо взето това е схематично плана ми...засега де. Panta rhei.
                            Да, правя informed guess. Ти няма как да си сигурен и кои наистина са бъфювски акции, защото това, което преди е било десетилетия наред бъфювско може сега да спре да е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              нещо не ми се движат котировките на фючърсите за Dow, S&p, Nasdaq - има ли причина ?
                              Да, удариха "limit down" и търговията беше автоматично спряна. Иначе алгосите може да полудеят.

                              Коментар


                              • нещо не ми се движат котировките на фючърсите за Dow, S&p, Nasdaq - има ли причина ?

                                Коментар

                                Working...
                                X