IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    през кризата 2007-2008 на DJIA му трябваха 11 месеца да падне с 30%.
    сега за 1 месец близо -30%
    бързичко стана.
    Да, рекордно бърз спад с толкова много

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

      Ще са ни необходими обувки, нема боси да 'одим. Мое да не летиш, мое се не возиш в автомобил, ама бос трудно се ходи.
      Олимпиада идва, ако я има де?!
      Абе да, ама фитнес залите затварят, спортните събития ги отлагат... Кофти е за тази индустрия и затова Адидаса се спихна по-бързо от другите. Но сега май търси дъно.

      Коментар


      • през кризата 2007-2008 на DJIA му трябваха 11 месеца да падне с 30%.
        сега за 1 месец близо -30%
        бързичко стана.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Къде ще отиде Dow днес - на 20 800 - 20 500 ?
          Под двайсет ще има бая въжета и сапун. Би трябвало да го бранят и утре да е зелен. На Перчема му трябва хапче и после ликвидността ще му истреля индекса но ако се забави още малко всичко приключва в каменната ера

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
            Пичове, картинката доста се променя с това затваряне на икономиките. Ако до преди седмица спада изгледаше като чудесна възможност за BUY THE DIP то сега май ще ловите падащи ножове. Бичия пазар може би приключи. Единственото, което ме разколебава са централните банки с цялата ликвидност изливана на пазара. Ако и това не помогне стягайте коланите
            [ATTACH=CONFIG]n3557693[/ATTACH]
            Когато всички видят нещата в най-черни краски и не зърват в тунера никаква светлина извендъж нещата ще обърнат. Това, че ставаш такъв песимист е положително, според мене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Много интересно е как Адидас са на -0.48% докато ДАКСа е на -6.45%

              Динамиката на срива откъм отделни компании се мени в различните стадии на спада.
              Ще са ни необходими обувки, нема боси да 'одим. Мое да не летиш, мое се не возиш в автомобил, ама бос трудно се ходи.
              Олимпиада идва, ако я има де?!

              Коментар


              • Ето, сега и на зелено излязоха Адидаските

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Тогава ще се наложи да го вземеш на 9-10 000 Аз затова карам на малки порции по пътя и каквото дойде
                  п. Успях да затворя половината къси, бетата ми днес вече сигурно ще чукне 0, живот и здраве и положителна ще стане за сефте от няколко години..
                  Много интересно е как Адидас са на -0.48% докато ДАКСа е на -6.45%

                  Динамиката на срива откъм отделни компании се мени в различните стадии на спада.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                    Пичове, картинката доста се променя с това затваряне на икономиките. Ако до преди седмица спада изгледаше като чудесна възможност за BUY THE DIP то сега май ще ловите падащи ножове. Бичия пазар може би приключи. Единственото, което ме разколебава са централните банки с цялата ликвидност изливана на пазара. Ако и това не помогне стягайте коланите
                    [ATTACH=CONFIG]n3557693[/ATTACH]
                    Още преди 10 дни се забеляза, че това е най - резкият спад за близките 30 г., продължава супер остро надолу, пробие ли 2400 става прекалено и не се знае къде ще е дъното.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Щатите може и да имат потенциал за още надолу. Просто паниката и истерията там е още далече от европейските. Но те влачат целия свят така или иначе.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Пичове, картинката доста се променя с това затваряне на икономиките. Ако до преди седмица спада изгледаше като чудесна възможност за BUY THE DIP то сега май ще ловите падащи ножове. Бичия пазар може би приключи. Единственото, което ме разколебава са централните банки с цялата ликвидност изливана на пазара. Ако и това не помогне стягайте коланите
                        Click image for larger version

Name:	spx.jpg
Views:	1
Size:	28.0 КБ
ID:	3557693

                        Last edited by ED; 16.03.2020, 16:11.

                        Коментар


                        • Казах ви в петък, че днес ще го срута стареца...

                          Коментар


                          • 1 секунда живот


                            Last edited by arbeitmachtfrei; 16.03.2020, 15:49. Причина: стана ми още по-смешно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Щото подриваш световната фнансова система.....
                              Да бе, сигур е така, а и щот съм гадно ханукярче....както ни зове с Мишо архитектчето..

                              Коментар


                              • Къде ще отиде Dow днес - на 20 800 - 20 500 ?

                                Коментар

                                Working...
                                X