IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много плахо пипат, тази сутрин, трябва по-смело

    Коментар


    • Олиото нагоре днес...да не би ДТ да е звъннал на МБС да му набие канчето че ще му фалира шистоваците...

      Коментар


      • според мен (шокиращо) неадекватната реакция в някои западни държави само ще удължи кризата. защото дори и едни да се стабилизират (примерно китай и италия на някакъв етап), други ще продължат да потъват и да сеят бацили, което означава че и първите ще трябва да останат със затворени граници.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
          Мислиш ли че ще отиде чак дотам. Ако откара до толкова, то хамерика трябва да е пълна разсипия, а за ес не ми се мисли
          Та мислиш ли че ще стигне 12000?


          Като се рисуват картинки лесно се правят прогнози... Мъск така ходи до луната... няколко пъти
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Мислиш ли че ще отиде чак дотам. Ако откара до толкова, то хамерика трябва да е пълна разсипия, а за ес не ми се мисли
            Та мислиш ли че ще стигне 12000?

            Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

            благодаря за отговора когато изхарчиш напълно всичкия кеш Пиши тука да можем да сме неясно Кога трябва да пазаруваме
            Ние всички ти благодарим предварително
            нивото на Подкрепа на което трябва да се купува при Доу Джоунс е 11 654

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Мислех днес че ще счупи подкрепата от коледа 18та, ма не би, отскочи си.
              Но ми се струва си че ще го стори, затова понапазарувах на 7 места туй онуй и на фишинг и на отн.моментум, ма предпазливо, все още кътам доста кеш....>30%
              благодаря за отговора когато изхарчиш напълно всичкия кеш Пиши тука да можем да сме неясно Кога трябва да пазаруваме
              Ние всички ти благодарим предварително
              нивото на Подкрепа на което трябва да се купува при Доу Джоунс е 11 654
              Last edited by ТАТО; 19.03.2020, 06:16.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Мислех днес че ще счупи подкрепата от коледа 18та, ма не би, отскочи си.
                Но ми се струва си че ще го стори, затова понапазарувах на 7 места туй онуй и на фишинг и на отн.моментум, ма предпазливо, все още кътам доста кеш....>30%

                Коментар


                • Ауууу Навсякъде касапница пък мойто лекарство яко в зелено. Ще Ви излекувам всичките.

                  Коментар


                  • До следващия дроп.
                    Не мога да разбера на каква основа някой има идеята, че ще се върви нагоре и няма да има срив при барел двайсе долара и спрял бизнес, а лек за короната на хоризонта няма в следващите месеци.

                    Хамериканците днес гледам по цнн го питат що няма тестове ... то и затова не отчитат корона ... щото са капиталистическа държава с частно здравеопазване... там какъв ужас предстои ... холивуд ще има да се учи как се правят апокалиптични зомби филми... ужаса тепърва идва като фадрома срещу детска кукла ...

                    Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Много силен завършек в Америка, може би , както казва и Архитекта, тия нива са вече последните, близо сме до дъното и трябва да се мисли за залагане на основата за следващите по-дългосрочни инвестиции. Да се формира дългосрочно портфолио от една страна и съответно трейдинг портфолио за временните колебания

                    Коментар


                    • Много силен завършек в Америка, може би , както казва и Архитекта, тия нива са вече последните, близо сме до дъното и трябва да се мисли за залагане на основата за следващите по-дългосрочни инвестиции. Да се формира дългосрочно портфолио от една страна и съответно трейдинг портфолио за временните колебания
                      Last edited by ПИЧ; 18.03.2020, 22:33.

                      Коментар


                      • ПИПИ МИШИ ЩЕ КУПУВАМЕ ЛИ ОТ 18888

                        Коментар


                        • Сипа минус 7. Спряха акълолипсисът. Хипипипих

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                            ЧАКАЙ ЧАКАЙ НАСДАКЪТ, КОЛОНАТА НА СТАТУКВОТО КЪТ РУХНЕ ГЛЕЙ КВО СТАВА
                            Апокалипсисссссс и Фалитииии

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Като гледам днес медта и петрола май няма скоро да спре друсането на крушата...
                              Мисля, че няма да мине без класическите рецесионни -50% или поне близо до тях.
                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Като гледам днес медта и петрола май няма скоро да спре друсането на крушата...
                                Точно и аз това си мислех, преди малко сравнявах избушването от 2007 със сегашното за Дау. Сега пада доста по-мощно. Изглежда се е запътило към 16к, а дали и колко ще остане там ...ще видим

                                Коментар

                                Working...
                                X