IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	sales_usa.png
Views:	0
Size:	0
ID:	3573607 Данни, за продажбите на коли в Щатите, много по-малки спадове от Европа. В европа спадовете са по 30-40% за 1-во тримесечие на 2020 г..Възможно да е поради по-късното настъпване на епидемията там и по-късното затваряне,

    Коментар


    • GILD никога не съм имал. Тука едно време GILD имаха много фенове, много евтина компания била, ниско p/e рейшио и феноменален растеж. Но аз бях голям скептик тогава.

      Наскоро само споменах, че работят по лечение за КОВИД-а. Дали ще намерят - божа работа.

      Да, само Тръмп може да спаси света и никой друг. И аз очаквам с един ловък туит да пребърне нещата на 180 градуса и да поемем напред към нови светли хоризонти

      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Сакън, за Тръмпа. Акционер съм в Туитъра. Скоро ще върне до покупната ми цена и започвам да ставам нервен. Тръмп ще спаси света и ще го обяви по туитъра Вие не знаете ли. хахххххххххххххххх. Ще ставаме юноши скоро. Така пишат навсякъде. Подмладяваме се. Но пилето е имунизирано. Държиш ли още GILD Мъни? Май трябваше на 80 долара 78 евро горе долу да го разкараме? Ама пък може да ги изпомпат де да знае човек.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
        Като сте отворили темата за банките, извън "Ункредит" и "Интеса", HSBC която е с основна експозиция към Китай и в частност Хонг Конг е интересна. Имат си проблеми, като всички в сектора, спряха дивидента също. JP Morgan отвъд океана.
        Харесвам HSBC , но според мен ще има още да пада ...предвид, че в Азия нещата не са много по-розови отколкото на запад . Отделно, че не може всичко което ни се иска да се вземе ...
        И да не циклим само на тема банки какво ще кажете за суровинните , напр. Alcoa и Freeport-McMoRan ?
        Аз съм се вторачил в първата ... Със сигурност я предпочитам пред United States Steel Corporation .... последната също си има фенове
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          рискови спекули
          Аз от натиснатите взех НА - държи пазар, а тази ситуация ще обърка плановете на конкурентите да влизат, имат добри коефициенти, нови самолети и ниската цена на суровините ги ползва. Светът няма да свърши и едва ли на народа ще му се ходи с лодка до Хавай

          Коментар


          • Като сте отворили темата за банките, извън "Ункредит" и "Интеса", HSBC която е с основна експозиция към Китай и в частност Хонг Конг е интересна. Имат си проблеми, като всички в сектора, спряха дивидента също. JP Morgan отвъд океана.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Чака ни По добра Европа. Звучиш като комсомолски секретар по време на Гладомора. Възхода на популизма не е решение а съпътстваш процес на мечия пазар . Така е било и 30 години както и преди това. Глобалния тренд на регрес е вход още преди пазара да обърне А популистите са неговите коне на апокалипсиса. Пазара ще възстанови в голяма степен. и вероятно Ще имаме Америка велика отново и Тръмр ще спечели изборите. Но това ще е класически капан за бикове.
              YES AMERIKA FIRST. Да Бичи капан. Ще е много интересно. Аз честно казано бих измислил нов лозунг. Америка спаси света или нещо подобно. Ама не може ли преди това да ми свалите медта на 3500 долара. Аз все още тая надежди за това. Напълно искренно. Даже за 9 май може ръшаните и янките да спретнат общ парад на победата- Така и не отидох да видя нито веднъж парада. Казват, че било вълнуващо преживяване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Ми не.

                В щатите са на 76 на 100К
                Четирите държави са на 144 на 100К


                Да не говорим, че в щатите нищо не тестват. Тия щуротии как те тествали най-много от цял свят къде ги чете ти? Някакво измислено сайтче за крайнодясна пропаганда, нал тъй? Щото Германия, Италия и Испания тестват в пъти повече на милион население, само Франция е по-назад от амриканците, ама с малко.

                Така че изчакай ти едни 24 часа още и хайде пак да сравним

                А цялата простотия на Тръмптарда-олигофрен ще лъсне след две-три седмици. Сега е само началото

                Сакън, за Тръмпа. Акционер съм в Туитъра. Скоро ще върне до покупната ми цена и започвам да ставам нервен. Тръмп ще спаси света и ще го обяви по туитъра Вие не знаете ли. хахххххххххххххххх. Ще ставаме юноши скоро. Така пишат навсякъде. Подмладяваме се. Но пилето е имунизирано. Държиш ли още GILD Мъни? Май трябваше на 80 долара 78 евро горе долу да го разкараме? Ама пък може да ги изпомпат де да знае човек.
                Last edited by Muller; 03.04.2020, 16:23.

                Коментар


                • Вижда му се края на пандемията, вече връщане назад няма да има, трябва да се залагат портфейлите.
                  Събев, за италианските банки - питането е за темата на Dax-a, ама като ги гледам тия бамки, трудно връщат назад, еми все пак те не са на първа линия в тази криза, но ще дойдат ако техните длъжници се скапат, ама всички сектори не се скапват, а само някои сектори.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Todor Sabev
                    Member




                    08.10.2018, 17:28



                    Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Дайте оценка за банките в Италия ...Как бихте ги подредили за покупка ... Аз така ги виждам ама надали всички ще ги подкарам ...
                    1.Unicredit
                    2.Intesa Sanpaolo
                    3.Banka IFIS
                    4.Banco BPM
                    5.BMPS

                    Може да отговорят и тези, които ги виждат само на късо ...както се казва ако им се наложи , ще купуват с отвращение
                    Все си мисля , че този месец ще остържат дъното и години напред няма да видим такива цени ...
                    Е ...за които оцелеят





                    Тук не барай. При истинският мечи пазар ще се разбере за какво иде реч. Темата която си пуснал е готина

                    Last edited by Todor Sabev; 08.10.2018, 17:32.




                    ПП Само незнам къде бяха дежурните апокалиптици , ама за сметка на тва сега се ширят на всякъде.
                    Мда, което си е вярно.... Факт е, че мечия пазар удари здраво както банките така и енергетиката, авто индустрията и какво ли не... Явно всички се опасяват че банките ще платят най- висока цена
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Добре, много ми е важно
                      Todor Sabev
                      Member




                      08.10.2018, 17:28



                      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Дайте оценка за банките в Италия ...Как бихте ги подредили за покупка ... Аз така ги виждам ама надали всички ще ги подкарам ...
                      1.Unicredit
                      2.Intesa Sanpaolo
                      3.Banka IFIS
                      4.Banco BPM
                      5.BMPS

                      Може да отговорят и тези, които ги виждат само на късо ...както се казва ако им се наложи , ще купуват с отвращение
                      Все си мисля , че този месец ще остържат дъното и години напред няма да видим такива цени ...
                      Е ...за които оцелеят





                      Тук не барай. При истинският мечи пазар ще се разбере за какво иде реч. Темата която си пуснал е готина

                      Last edited by Todor Sabev; 08.10.2018, 17:32.




                      ПП Само незнам къде бяха дежурните апокалиптици , ама за сметка на тва сега се ширят на всякъде.
                      Last edited by Todor Sabev; 03.04.2020, 13:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Следи Биткойна.
                        Добре, много ми е важно
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          То нека пазара възстанови пък нека да е капан за бикове
                          Следи Биткойна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Чака ни По добра Европа. Звучиш като консомолски секретар по време на Гладомора. Възхода на популизма не е решение а сапътсваш процес на мечия пазар . Така е било и 30 години както и преди това. Глобалния тренд на регрес е вход още преди пазара да обърне А популистите са неговите коне на апокалипсиса. Пазара ще възстанови в голяма степен. и вероятно Ще имаме Америка велика отново и Тръмр ще спечели изборите. Но това ще е класически капан за бикове.
                            То нека пазара възстанови пък нека да е капан за бикове
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Ха как да не е вярно бе пич...излагаш се.
                              Сащ на 100к заразени 75, да не говорим че половината от тях са в щатите с най либерастко управление, случаЕност..?
                              От 4те споменати от мен ЕС страни нито една не е с по малко, средното е над 155 на 100к

                              Вътре в ЕС също е отчетлива тенденцията - Изт.Европа е 7-8 пъти по добре от гореспоменатите, пак ли е случайност ?

                              Бъди сигурен че след тая криза Салвини ще се върне на бял кон....и не само там, това чака и Франция, Испания и най накрая (като най прости) и Германия.
                              Чака ни една по добра Европа

                              https://studylib.net/coronavirus
                              Чака ни По добра Европа. Звучиш като комсомолски секретар по време на Гладомора. Възхода на популизма не е решение а съпътстваш процес на мечия пазар . Така е било и 30 години както и преди това. Глобалния тренд на регрес е вход още преди пазара да обърне А популистите са неговите коне на апокалипсиса. Пазара ще възстанови в голяма степен. А вероятно ще имаме Америка велика отново и Тръмп ще спечели изборите. Но това ще е класически капан за бикове.
                              Last edited by Todor Sabev; 03.04.2020, 20:18.

                              Коментар


                              • Ми не.

                                В щатите са на 76 на 100К
                                Четирите държави са на 144 на 100К


                                Да не говорим, че в щатите нищо не тестват. Тия щуротии как те тествали най-много от цял свят къде ги чете ти? Някакво измислено сайтче за крайнодясна пропаганда, нал тъй? Щото Германия, Италия и Испания тестват в пъти повече на милион население, само Франция е по-назад от амриканците, ама с малко.

                                Така че изчакай ти едни 24 часа още и хайде пак да сравним

                                А цялата простотия на Тръмптарда-олигофрен ще лъсне след две-три седмици. Сега е само началото


                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Ха как да не е вярно бе пич...излагаш се.
                                Сащ на 100к заразени 75, да не говорим че половината от тях са в щатите с най либерастко управление, случаЕност..?
                                От 4те споменати от мен ЕС страни нито една не е с по малко, средното е над 155 на 100к

                                Вътре в ЕС също е отчетлива тенденцията - Изт.Европа е 7-8 пъти по добре от гореспоменатите, пак ли е случайност ?

                                Бъди сигурен че след тая криза Салвини ще се върне на бял кон....и не само там, това чака и Франция, Испания и най накрая (като най прости) и Германия.
                                Чака ни една по добра Европа

                                https://studylib.net/coronavirus
                                Last edited by Money; 03.04.2020, 12:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X